Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ...:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου σάς ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Με έχετε συγκινήσει πάρα πολύ, γιατί νιώθω πως είναι ευχές μέσα απο την καρδιά σας!!

Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι για όλες μας τα καλύτερα!! Υγεία και καλή τύχη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!Τι ομορφο θα ειναι να χτυπουν δυο καρδουλες μεσα στη κοιλιτσα σου!!Με το καλο και οχι αγχος!!!Απολαυσε το κραταει πολυ λιγο αυτη η γλυκια αναμονη!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κούκλα μου!

Τέλεια νέα!

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη.

Τώρα έχεις 3 καρδούλες … να προσέχεις!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

συγχαρητηρια!!!!!να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη ευχομαι και με το καλο να κρατησεις τα μωρακια σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Μπράβο σου! Με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου τα σπουργιτάκια σου! Τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΙΤΕΡ ΠΑΝ!ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΔΙΔΥΜΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΜΙΣΟ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίτερ Πανάκο, το κάνατε το θαυματάκι σας.....

Να χεις μια εξαιρετική εγκυμοσύνη! Και έναν τέλειο τοκετό!

Και με το καλό να πάρετε τα υγιή και τυχερά παιδάκια σας στο σπίτι!

Μπορεί να χες σκεφτεί ότι υπάρχει πιθανότητα διδύμων, αλλά όταν το επιβεβαιώνεις, πράγματι σου ρχεται ενας "ντουβρουτζάς" αλλά θα τα καταφέρεις!!!!!!!

Συγχαρητήρια! Είναι ώρα να ουρλιάξεις από χαράαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

piterpan sygxarhthria!!! Me to kalo na gemisei h agkalia sou me tis psixoules aytes!!

Egw molis xthes ematha oti eimai egguos akoma eimai sastismenh de to exw syneidhtopoihsei xixixi.. otan les ipsili xwriaki dhladh poso?? egw me 3 meres kathysterisi kai stathero kiklo h xwriaki vgike 4.900 monades kai kati exw psiliastei ki egw gia didymakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelina78 έγραψε:

piterpan sygxarhthria!!! Me to kalo na gemisei h agkalia sou me tis psixoules aytes!!

Egw molis xthes ematha oti eimai egguos akoma eimai sastismenh de to exw syneidhtopoihsei xixixi.. otan les ipsili xwriaki dhladh poso?? egw me 3 meres kathysterisi kai stathero kiklo h xwriaki vgike 4.900 monades kai kati exw psiliastei ki egw gia didymakia...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ AGGELINA ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ...ΟΙ ΚΟΠΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΙΕΣ ΣΑΣ ΑΝΤΑΜΟΙΦΘΗΚΑΝ!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Αγγελίνα μου εγώ έκανα χοριακή την ημέρα που περίμενα περίοδο (έκανα εξωσωματική) και είχα 174 μονάδες. Εκεί μού είπε ο γιατρούλης ότι πιθανότατα είναι δίδυμα. Δύο ημέρες μετά ξαναέκανα χοριακή (δηλ. δεύτερη ημέρα καθυστέρησης) και είχα 378 μονάδες. Υψηλή μού φαίνεται η χοριακή σου, αλλά δεν ξέρω να σου πω κάτι..

Σού εύχομαι ό,τι και να είναι, να είναι γερό και δυνατό!!!(ή γερά και δυνατά!)

Πολλά φιλάκια σε όλες σας! Σας ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω τις ευχές σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se eyxaristw mardio.. kai se sen eyxomai syntoma...!! kapoia stigmh tha sy vei to thaumataki!!!

Piterpan ti na sou pw.. toso vgike h xvriaki kai malista h gaitros mou mou eipe oti einai para ma para poli kali h timi.. tha thn epanalavw thn paraskeyh.. ante na doume.. an esi mou les me 378 diduma egw me 4.900 ti exw?!? 5dima?? xixixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...