Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

Annagrig1980 εμεις ειχαμε παρει ενα της fischer price οχι σαν κουνια οπως ειναι αυτο που ζητας ενα αλλο ηταν γυρω στα 70 ευρω και οντως της αρεσε πολυ γιατι ειχε περιστρεφομενα πανω ειχε καθρεπτη παιχνιδακια στο πλαι και ηταν παρα πολυ καλο . Επαιζε πολυ οταν την εβαζα εκει. Δεν νομιζω οτι αξιζει να παρεις κατι σαν και αυτο που ζητας. Οι περισσοτεροι που το πηραν πηγαν τσαμπα τα λεφτα. Αν πας τζαμπο και παρεις τον καταλογο της fp το εχει μεσα αυτο που λεω. Δεν βρηκα φωτογραφια να σου βαλω να το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marietaki έγραψε:

Annagrig1980 εμεις ειχαμε παρει ενα της fischer price οχι σαν κουνια οπως ειναι αυτο που ζητας ενα αλλο ηταν γυρω στα 70 ευρω και οντως της αρεσε πολυ γιατι ειχε περιστρεφομενα πανω ειχε καθρεπτη παιχνιδακια στο πλαι και ηταν παρα πολυ καλο . Επαιζε πολυ οταν την εβαζα εκει. Δεν νομιζω οτι αξιζει να παρεις κατι σαν και αυτο που ζητας. Οι περισσοτεροι που το πηραν πηγαν τσαμπα τα λεφτα. Αν πας τζαμπο και παρεις τον καταλογο

της fp το εχει μεσα αυτο που λεω. Δεν βρηκα φωτογραφια να σου βαλω να το δεις.

:blink::blink::blink::blink:

Δεν το ειχα προσεξει!!!

Eσυ μεχρι ποια ηλικια το χρησιμοποίησες;

Σ'ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν σήμερα πήγα και αγόρασα αυτό το ρηλάξ που μου είπε η φίλη μας με το περιστρεφόμενο με 75 ευρω.

Αφού έκανα 30 λεπτα για να το συναρμολογήσω :blush: ήταν χαλασμένο! :angry::angry::angry:

Δούλευε η δόνηση αλλά δεν δούλευε το περιστρεφόμενο και η μουσική.

Τελικά πήρα ενα άλλο μοντελο γιατι αυτο ήταν το τελευταίο και δε νομιζω οτι το μωρο το ευχαριστιέται ιδιαίτερα! Μάλλον δίκιο είχατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annagrig1980 κριμα... οντως θελει πολυ συναρμολογηση. Η δικια μου το ευχαριστηκε πολυ, μεχρι 7 μηνων σχεδον εκατσε εκει. Ειδικα οταν μεγαλωσε λιγο και αρχισε να σηκωνει τα χερια της για να πιανει τα παιχνιδια ηταν για να την φας. Σκετη γλυκα. Ευχομαι να χαρειτε αυτο που αγορασετε εξαλου καθε παιδακι ειναι διαφορετικο αλλα δεν καθονται καθολου στο ρηλαξ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΥ ΦΤΩΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΦΘΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΗΛΟΥΝ. ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΝΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΨΥΧΙΚΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ PM :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΙΣ ΡΟΒΙΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΜΩΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ. ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΤΩΧΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΤΙ ΚΟΥΒΕΡΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΣΕΥΑΝΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΡΟΙΚΑ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω αρκετα ρουχαλακια του Σταυρουπου δεν του κανον ειναι το νουμερο 4 κανουν δηλαδη για παιδακι 3-4 ετων ακομα και 5 αν ειναι αδυνατο .Οποια επιθυμει ας στειλει πμ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietaki σ'ευχαριστω για την βοήθεια.

Τελικά μας έμεινε απωθημένο το ρηλάξ με το περιστρεφομενο.

:(

Δεν πειραζει.

Και σ'αυτο ψιλοκάθεται. Την παίρνει και ο υπνος αν της βαλω τη λειτουργια της δονησης. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαριζω 4 εκπτωτικα κουπονια των 25 λεπτων για δελτα advance και 2 των 30 λεπτων για δελτα με λιγοτερη λακτοζη (ληγουν 30/06/2010)

οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ τη δ/νση της να της τα στειλω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χαριζω καλτσακια, παπουτσακια, παντοφλακια κ λοιπα ειδη ρουχισμου που μικρυναν στην Αθηνουλα κ ειναι σε πολυ καλη κατασταση. Οποια θελει ας στειλει πμ.

eyANp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΕΝΝΑΕΙ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΕΧΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ.ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΑΠ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΑΣ!

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΣΙΔΗΡΟΥ FUSIOFOL - ΓΙΑ ΕΓΚΥΕΣ Κ ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ

ΛΗΞΗ-3ο -2011 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ.ΝΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΣΤΑ ΓΙΑΝΕΝΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ....ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΙΟΛΑΣ!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...