Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε κοριτσια έχω δοκιμάσει του ύπνου, του καναπέ, δεν βολεύομαι με τίποτα...λέω να δοκιμάσω και του θηλασμού μπας και σωθώ!

Rubela μένω Κομοτηνή αλλά θα μπορούσατε να μου το στείλετε με Speedex courier που μου κάνουν καλύτερες τιμές και χρέωση δική μου φυσικά. Δεν θέλω να ταλαιπωρηθεί όποια κοπέλα το στείλει οπότε απλά θα τηλεφωνήσει στην κούριερ και θα έρθει να το παραλάβει από το σπίτι της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου, δεν υπαρχει περιπτωση να παθει τιποτα το μωρακι σου ακομη και αν σε παρει ο υπνος.

Μην εισαι χαζη!

Θα το μετανιωσεις.

Θα κουραζεσαι αδικα.

15 μηνες θηλαζω και απο το νοσοκομειο ακομη κοιμομασταν μαζι!

Το μητρικο αινστηκτο δεν θα σε 'αφησει" ακομη και οταν κοιμασαι.

Τον μπαμπα να φοβασαι.

Το μωρο λενε οχι στην μεση, για να μην το πλακωσει ο μπαμπας και οχι η μαμα.

Εγω παλι στην μεση το ειχα μονο. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου κοιμησου κ θηλαζε..δε το πλακωνεισ το μωρο..

δε γινετε...

εχω ριξει κατι υπνους...

αν δε ηταν ο ξαπλωτος θηλασμος θα χει παραδωθει προ καιρου :dry:

το βραδυ σε σωζει..θα μας θυμηθεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΡΙΟ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ LIBERO ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΠΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ.ΚΑΛΟΦΑΓΟΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairybaggelhs έγραψε:

ΑΥΡΙΟ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ LIBERO ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΠΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ.ΚΑΛΟΦΑΓΟΤΑ!!!

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είσαι καλά κοπέλα μου!

:):):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες.

Ζητάω να αγορασω μια κούνια-ριλάξ οποιασδήποτε μάρκας που να εχει περιστρεφόμενο παιχνιδάκι από πάνω.

Π.χ.:

http://www.babyage.com/graco/47843/grac ... _swing.htm

http://www.amazon.com/Fisher-Price-Rain ... B000I2WAY4

Αν καποιος εχει κατι αναλογο και δεν το χρειάζεται πια, θα ηθελα να το αγορασω.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annagrig1980 έγραψε:

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες.

Ζητάω να αγορασω μια κούνια-ριλάξ οποιασδήποτε μάρκας που να εχει περιστρεφόμενο παιχνιδάκι από πάνω.

Π.χ.:

http://www.babyage.com/graco/47843/grac ... _swing.htm

http://www.amazon.com/Fisher-Price-Rain ... B000I2WAY4

Αν καποιος εχει κατι αναλογο και δεν το χρειάζεται πια, θα ηθελα να το αγορασω.

Ευχαριστώ

Μπες και στο www.parents.gr . Εκεί στις Μικρές Αγγελίες έχουν πολλά πράγματα τέτοιου τύπου που πωλούνται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κατι αντιστοιχο της κικκο,μην αγορασεις τσαμπα λεφτα ,καθονται γ πολυ λιγο,το κραταω στην αποθηκη γ το δευτερο παιδι κ εν συνεχεια γ τα ανιψια γτ ειμαι σιγουρη οτι ακομα καινουργιο θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα φιλεναδα μεχρι 9 κιλα ειναι ή 6 μηνων!!!!αλλιως πολυ ευχαριστως!!!!!!!!!!!!!!για σενα τα παντα .....ανεψουδι μ' εσυ...να λελευω σε πουλοπομ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

εχω κατι αντιστοιχο της κικκο,μην αγορασεις τσαμπα λεφτα ,καθονται γ πολυ λιγο,το κραταω στην αποθηκη γ το δευτερο παιδι κ εν συνεχεια γ τα ανιψια γτ ειμαι σιγουρη οτι ακομα καινουργιο θα ειναι

Αυτό φοβόμουν! :(

Επειδη το περιστρεφομενο της κούνιας ειναι το απόλυτο παιχνιδάκι του μωρού (κάνει σαν τρελό απ'τη χαρά του) θεωρησα ότι θα της άρεσε αν υπήρχε και πάνω απ'το ριλάξ.

Μήπως θέλεις να μου το νοικιάσεις; :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

εκει που ειναι καταχωνιασμενο στην αποθηκη φοβαμαι οτι θα σας στειλω και κανα ποντικο γ κατοικιδιο!!! :Ρ

Παρεμπιπτόντως μήπως θέλεις κανένα γατάκι γιατι γέννησε η γατούλα μου; :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά με σώσατε με τον ξαπλωτό θηλασμό.

Ηρέμησε η πλατούλα μου...

Αλλά να σας ρωτήσω, την μυτούλα του την προσέχετε να μην την πλακώσετε; Γιατί έχω άγχος και συνέχεια με το ένα χέρι κρατώ το στήθος για να μην ακουμπάει καθόλου η μυτούλα της....και πιάνομαι λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου μου πολυ χαιρομαι!!!! :woohoo:

Ειδες?

Εγω η αληθεια δεν φοβομουνα ποτε μην κλεισει η μυτουλα(δεν ειχα και μεγαλο στηθος).

Πιστευω οτι τα μωρακια οταν νιωσουν δυσφορηση, θα αντιδρασουν κουνοντας το κεφαλακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni22 έγραψε:

ninaki molis ta parelava....pragmatika einai ola uperoxa....s euxaristw para para polu...........

Ελένη μου χαίρομαι που σου άρεσαν, εύχομαι να τα βολευτεί ο μπεμπάκος σου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω κουπονια για γαλα εβαπορε noulac(3) κ για γιαουρτακια advanced δελτα(3),εμεις εχουμε αλλεργια στο γαλα οποτε δε μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε..οποια μανουλα τα θελει να μου πει για να της τα στειλω με ταχυδρομειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...