Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακι μου! :)

μπορεισ να βαλεισ μια φωτο τησ καλαθουνασ?? :cheer:

CESILIAΚΙ ΒΓΑΛΕ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΔΙΚΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalypso έγραψε:

παιδια επαναφερω το θεμα της καλαθουνας γιατι ακομα δεν μου την εχει ζητησει καμια μελλουσα μανουλα...ειναι ο,τι πρεπει μεχρι να ξεπεταχτει λιγο το μωρακι...θα περιμενω !!!!!

kalhspera emena tha me endiefere polu h kalathouna.pes mou mono ton tropo gia na thn apokthsw.eimai tessarwn mhnwn egyos kai menw xalkida.euxaristw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rubela μου μιας κ ειχες ηδη κανονισει να σου δωσουν καλαθουνα,μηπως να την δωσουμε σε καποια αλλη απο τις κοπελες που την ζητησε??τι λες κ εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

rubela μου μιας κ ειχες ηδη κανονισει να σου δωσουν καλαθουνα,μηπως να την δωσουμε σε καποια αλλη απο τις κοπελες που την ζητησε??τι λες κ εσυ??

:huh: καλε δεν εχω κανονισει τπτ...

εσυ δεν ελεγεσ οτι εχεισ καλαθουνα για κοριτσακι? :dry:

ομωσ ετσι και αλιωσ δωστην στην επομενη κοπελα που την ζητησε μολισ μου ειπε μια φιλη οτι θα μου δωσει παρκοκρεβατο!

οποτε τα βολευω! ;)

κοριτσακια το παν ειναι να βολευτουν ολα τα νινακια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ BABY LINO (15 ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ)....ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ??? :):)

Αχ εγω τα θελω τα κουπονακια σου!!!! Να σου στειλω pm με τα στοιχεια μου; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να μπεις στα σιτε των ομονυμων εταιρων και να γραφετεις για να σου τα στελνουν, στελνουν αρκετα τακτικα. Εγω γραφτηκα αλλα δεν τα χρισημοποιω και τα δινω σε φιλες μου εχω ηδη δοσει εδω και καιρο οποτε δεν μπορω να σε εξηπηρετησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου το είχες ξαναπεί τον Ιανουάριο που μιλήσαμε και γράφτηκα τότε. Αλλά η libero δεν μου στέλνει καθόλου κουπόνια. Μόνο κάτι ενημερωτικά μου έστειλε μια φορά. Η babylino μου έστειλε 2 φορές μόνο αλλά δεν μου φτάνουν... :(

Γιαυτό όποια κοπέλα δεν τα χρειάζεται please ας μου πει για να μου τα στείλει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κοριτσια σκεφτειται κ γ πλενομενες πανες νομιζω οτι βγαινει πιο οικονομικα..καπου ειχα διαβαζει οτι μεχρι να καθαρισει το παιδι ξοδευουμε 4 με 5 χιλιαδες σε πανες ενω τις πλενομενες τις πληρωνεις μια φορα μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα..η καλαθουνα δοθηκε σε μια κοπελα που περιμενει διδυμα κ μενει πολυ κοντα σε εμενα..συγγνωμη που δε μπορεσα να εξυπηρετησω τις αλλες κοπελες αλλα θα συγκεντρωσω κ αλλα πραγματακια οποτε θα σας ενημερωσω συντομα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ένα καρεκλάκι ρηλάξ από mothercare, κάποιοι το λένε και κουβαδάκι.

Χρησιμοποιημένο 3 ή 4 φορές δεν θυμάμαι. Επειδή το είχα πάρει ρποσφορά φεύγει λίγο πίσω το φελιζόλ αλλά μπορεί να κολληθεί. Κι έτσι να μείνει δεν ενοχλεί σε τίποτα.

Όποια το θέλει το παίρνει αλλά μόνο από το σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κουπονια libero εμεις τα ψωνιζουμε χονδρικη μεσω του κουμπαρου μου και δεν μας χρειαζοντε στηλε pm με τα στοιχεια σου να σου τα στηλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairybaggelhs έγραψε:

εχω κουπονια libero εμεις τα ψωνιζουμε χονδρικη μεσω του κουμπαρου μου και δεν μας χρειαζοντε στηλε pm με τα στοιχεια σου να σου τα στηλω.

Αχ τέλεια! Σου έστειλα Pm. :)

Σε ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τα ρουχαλακια και λοιπα πραγματακια δοθηκαν σε μια κοπελα στην γειτονια μου που ειναι ανεργοι και οι δυο. Νομιζω οτι τα εχει αναγκη περισσοτερο απο ολους.

Χιλια συγνωμη και σας ευχαριστω για την κατανοηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια μήπως έχει καμία να μου δανείσει ή να μου χαρίσει μαξιλάρι θηλασμου;

Δεν βολεύομαι και έχει πιαστεί η πλάτη μου...λέω να το δοκιμάσω. Εάν δεν το χρειάζεται κάποια κοπέλα έστω και για προσωρινά ας μου πει!!!

Ευχαριστώ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου δε ξερω αν θα σε βολεψει το μαξιλαρι θηλασμου..γιατι δε βολευεσαι με κανενα μαξιλαρι απο τα κλασικα;;;του υπνου;;;απλα να το εχεις μονο για θηλασμο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...