Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι οχι κοριτσακια μου ειλικρινα δεν θέλω κ τα δυο κ δεν ειναι κ σωστό δεν το βρισκω εγω σωστό. Οτι νομίζει η ελένη να κάνει εγω εχω ενα απο την κόρη μου κ μου λείπει αλλο ένα κ πραγματικά ιδιως αυτό που ειναι για μεγάλα μεγαλα παιδακια δεν θα μου ειναι χρήσιμο εμένα. ¨Οσο για το χρώμα εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου ευτυχώς μ αρεσουν ολα χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia einai apo 0-25 kila....an einai kai to theleis na to fero kato tora pou tha erthoume....Basika ola ta pragmata tou mikrou ta exo apo 2 fores ...giati den mporousa kathe fora na koubalao mazimou sto aeroplano perpatoures -karotsia-kathismata -karekles faghtou...kai auth ti fora tha kateboume me to autokinito....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μιας κ εχει ανοιχτει αυτο το θέμα θα ηθελα να ρωτήσω μηπως καμιά σας εχει αυτο το αλλο το καθισματάκι αυτοκινήτου που ειναι σαν κουβαδάκι με χερούλι για νεογέννητο. Επειδη μάλλον θα το βγάλω το ενα απο το μαιευτηριο μ αυτο κ το αλλο με την καλαθούνα για να μην μπαινω σε εξοδα για τοσο λίγο μόνο. Την μικρή μου την ειχα βγαλει με την καλαθούνα αλλα τωρα ειναι δυο κ δεν νομιζω οτι θα χωράνει κ θα ναι κ ανετα απ οτι μου ειπε κ ο γιατρος.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων κ παρεπιπτόντως μόλις σιγουρευτώ τωρα στην β επιπεδου οτι ειναι 100% αγοράκια θα ξεχωρίσω κοριτσιστικα ρουχαλάκια που εχω να τα βάλω κ εγω εδώ μιας κ κατα πάσα πιθανοτητα ειναι αγορια οποτε θα ναι λιγο αστειο να τους τα φοραω ολα φουξιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ta kathismata dothikan to mauro apo 0-25 kg sthn ifigeneia to mple-gri sthn Aristina

kai to kokkino-gri sthn Zetoula...apla oles tha kanete upomoni na sas ta stilo arxes Aprili pou tha eimai kato.....sthlte pm me ths dieuthinshs sas !!! Sas exo sthlh pm me to thlefono mou !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

εγω εχω ενα καρεκλακι φαγητου για αγορακι

ακομη δεν το εχω δωσει οποια το χρειαζεται ας μου το πει

ΡΕ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???

ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΔΩΣΕΣ....ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

εγω εχω ενα καρεκλακι φαγητου για αγορακι

ακομη δεν το εχω δωσει οποια το χρειαζεται ας μου το πει

Σου έστειλα πμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas.....pragmatika eiste aksies thaumasmou me auto pou kanete....tha ithela na sas pw oti kai egw perimenw to agoraki mou se ligo kai an ithele kapoia kopela kai exei na voithisei kai emena tha imoun eugnomon.....euxaristw filakia.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια δεν σας ξεχασα!!!

Αυτοι στο ταχυδρομειο ευοσμου ειναι λιγο βλακες!!!!

Δεν ηταν λεει σωστα συσκευασμενα τα μπημπερο και το γημναστηριο.

Τα συσκευαζω ξανα και σας τα στελνω αυριο πρωη πρωη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Κοριτσακια δεν σας ξεχασα!!!

Αυτοι στο ταχυδρομειο ευοσμου ειναι λιγο βλακες!!!!

Δεν ηταν λεει σωστα συσκευασμενα τα μπημπερο και το γημναστηριο.

Τα συσκευαζω ξανα και σας τα στελνω αυριο πρωη πρωη!!!

Καλημέραααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κανένα πρόβλημα! ;);)

Εσύ καλά είσαι??Φιλάκια!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,τα θέλω!!!!!!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ!!! Μόλις κάνεις ξεκαθάρισμα,στείλτα μου!!!!!!!! :):):)

Έχεις και εσύ αγοράκι ε??? Πόσο είναι??? Να σου ζήσει!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...