Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ειναι και αλλα παντελονακια φανελακια.....το μονο προβλημα ειναι οτι μενω κρητη και πρεει να στειλω ταχυδρομικος :blush:

οποια γεννησει καλοκαιρακι θα τα χρησιμοποιησει σιγουρα ειναι σε πολυ καλη κατασταση μερικα ζητημα αν τα εχει φορεσει 1-2 φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας τα μοιρασω σε εσας λοιπον μεχρι την τριτη τεταρτη το πολυ το μεσημερι θα εχετε νεα μου

MARIA 1984 στειλε και εσυ τη διευτηνση σου με π.μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer::cheer: κορίτσια ζητάω για μία φίλη στράτα και καρότσσι για 9 μηνών αγοράκι λόγω του ότι τα παιδιά είνναι λίγο στριμωγμένα και οπότε αν έχει καμία ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Εντός αθηνών ακτά προτίμηση γιατί μένουν νέο κόσμο ευχαριστώ πολύ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια σου στελνω το γημναστηριο αυριο με ταχυδρομειο οπως ειπαμε.

Ελπιζω να το παρεις γρηγορα.

Επισης εχω 2 μπιμπερο της nuk first choice μεγαλα ενα πλαστικο ενα γυαλινο, και τρια κλασηκα μπιμπερο γυαλινα, δυο μικρα και ενα μεγαλο οποια τα θελλι ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Σοφια σου στελνω το γημναστηριο αυριο με ταχυδρομειο οπως ειπαμε.

Ελπιζω να το παρεις γρηγορα.

Επισης εχω 2 μπιμπερο της nuk first choice μεγαλα ενα πλαστικο ενα γυαλινο, και τρια κλασηκα μπιμπερο γυαλινα, δυο μικρα και ενα μεγαλο οποια τα θελλι ας μου στειλει πμ

Σου έστειλα πμ!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena koritsia... Exo 2 paidika kathismata autokinitou to ena einai kokkino-gri kai apo 0-13 kg kai to allo apo 13 kg kai pano kai einai galazio me gri kai ta 2 einai se poli kalh katastash kathos ta xrisimopoiisame mono 3 fores otan hrthame ellada!!!

Epishs kato exio kai alla pragmata pou den xriazomai pia tora pou tha pao pasxa tha sas po !! Oses xriazeste kati peite mou mhn tuxon to exo...Parakalo oses endiafereste sthlte mou pm..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μην ανησυχείς ετσι κ αλλιως Ιούλιο γενναω οοτε προλαβαινουμε ανετα.

Σ ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω να σαι καλά κοριτσάκι με βοηθάς απιστευτα

Θα σου στειλω τωρα με πμ την διευθυνση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εστειλα πμ οτι ενδιαφερομαι για το Γκρι μπλε βεβαια να πω οτι προηγουνται τα διδυμακια αν θελει και τα δυο. :) Επισης επειδη το εστειλα βιαστηκα να πω μπραβο σε σενα αλλα και σε οσες κοπελες ειναι τοσο γεναιοδωρες!Συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα οχι καλε να παρω κ τα δύο δεν ειμαι γαιδουρα.

Δεν το συζητάω οτι θέλει η κοπέλα κ αν θελει να το στειλει κ αλλου εγω δεν εχω προβλημα κ μονο η κινηση της να τα χαρίσει ειναι απιστευτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Loipon koritsia tha hthela na ta doso se koritsia pou ta exoun pragmatika anagh!!! Kai basika ta dino giati allaksame autokinito kai den mpainoun se auto pou exoume giati bgazoun ta dikatous!!! Epishs exo allo ena kathisma edo pano alla auto einai Mauro den ksero an tha arese se kapoia kopela ...tha pao na to bgalo photo tora na to deite !! (Edo pano epikratei to mauro san xroma )..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oχι κοπελα μου τι γαιδουρα αν ειναι δυνατον μακαρι να τα θες απλα ρωτησα.Ειλικρινα προηγεισαι και δεν ειναι καθολου κακο να θες και τα δυο...απλα δεν καταλαβα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...