Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ


Recommended Posts

Αχου την καλή τη Δέσποινα!!!

Είσαι μικρούλα γλυκούλα και πονάς πολύ...

Κάνε κουράγιο καρδούλα μου...

Θα δεις που ο χρόνος θα γίνει ο καλύτερος γιατρός σου, αλλά βοήθησε καλή μου και συ τον εαυτό σου και θα δεις που όλα θα πάνε πολύ πολύ καλά...

Βρες τρόπους για να αντισταθμίσεις τον πόνο!

Εμείς όλες είμαστε εδώ η μία για την άλλη και φυσικά για σένα που αιμορραγεί η ευαίσθητη ψυχούλα σου!

Ειναι πρώιμο ακόμα το συμβάν εμείς πάντως έστω και ηλεκτρονικά σου στέλνουμε την αγάπη μας και γω σου στέλνω την πιο εγκάρδια αγκαλιά μου, για να πάρω λίγο από τον πόνο σου και να γαληνέψει η ψυχούλα σου μικρούλι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ WENDY ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΝΟΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.

Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ Η ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ.

ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΟΛΟ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ,ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ.

ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ,ΕΚΛΑΨΕ ΑΜΕΣΩΣ) ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΕΓΩ.

ΠΩΣ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΝΩΣΗ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να κανω παιδι! τα εβαλα ολα κατω...φοβαμαι μην περασω τα ιδια αλλα...η αναγκη μου να κανω παιδι...τα νικαει ολα! φοβαμαι μην πονεσω αλλα δεν αντεχω αλλο σε ατην την συναισθηματικη μοναξια!

ουφ σας το ειπα και ηρεμησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.ΜΟΝΟΝ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΙΩΘΩ ΖΕΣΤΑΣΙΑ.ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΝ,ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ.

ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΤΟΣΗ ΜΟΝΑΞΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο ψυχή μου!!!!! Γι' αυτό είναι να μιλάς εδώ..... στο Mammy..... με τις διαδικτυακές φίλες σου!!!!! Τελικά εδώ μέσα υπάρχει πολλή κατανόηση κι υποστήριξη!!! Η σκέψη μου είναι μαζί σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ..ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΝΑΣ ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΟΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ..ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ..ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΕΙ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΣΟΥ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΡΟΧΩΡΑ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ..ΠΕΣ ΜΟΥ..

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ...ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ..ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΖΗΣΟΥΜΕ...ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΕΣΑ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΘΑΨΕΙ ΒΑΘΙΑ.ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ.ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΕΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπιτσες μου θελω να ερθει η στιγμη που θα ανοιξουμε ενα θεμα τα τρια μας....για να ανακοινωσουμε τις χαρες μας! κουραστηκα να νιωθω μονο θλιψη!παλευω να σηκωθω απο τις σταχτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΡΑΜΟΝΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ.

ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΑΝΕΜΕΛΕΙΑ ΜΑΣ?ΓΕΡΑΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ.

ΠΟΥ...ΝΑ ΖΩΗ.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ..

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΒΗΜΑ ΠΡΩΤΟ..ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ..

ΒΗΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟ...ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ..

ΒΗΜΑ ΤΡΙΤΟ..ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ...

ΒΗΜΑ ΤΕΤΑΡΤΟ...ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΟΥΜΕ...

ΔΕΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ...

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΛΕ...ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΡΑΜΟΝΑ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ .....

ΑΛΛΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ!

ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΒΗΜΑ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΦΥΓΕ.

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΙ ΟΜΩΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ ΣΑΝ ΗΡΩΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΑΣ.

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΩ ΣΕ ΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρωτο βημα...δεν με αγγιζει...το δευτερο...ουτε! δεν θελω να κατσω για πολυ ακομη να σπαταλαω τον χρονο μου κλαιγωντας! θελω ευτυχια! θελω να γεμμισουμε ευτυχια!

θελω να πλυμμηρισουμε με κυμματα χαρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΑΣ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΩ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ..ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΑΡΕΘΕΙΣ...

ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΕΥΓΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΑΡΕΘΩ.ΜΟΝΟ ΜΗ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΕΣΥ ΕΜΕΝΑ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.

ΑΝΤΕ ΡΑΜΟΝΑ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΜΕ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια....ολα καλα θα πανε εστι?

πειτε μου ναι! φοβαμαι!πραγματικα φοβαμαι!σας εχω τοσο αναγκη!νομιζω οτι αν αρχισω να σκεφτομαι αλλιως θα τρελαθω!προσπαθω να μην τρελαθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ...

ΡΑΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΒΗΜΑ 4 ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΩ...ΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕΙΝΩ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟΒΟΛΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΩ....ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΔΕΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΧΑ ΧΑ

ΑΝ ΕΣΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΡΕΧΑ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΓΟΥΡΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ...ΘΑ ΣΤΙΡΙΖΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ...ΚΙ ΟΤΑΝ ΑΓΓΙΞΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ...ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΡΑΜΟΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ...ΘΑ ΣΤΙΡΙΖΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ...ΚΙ ΟΤΑΝ ΑΓΓΙΞΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ...ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ!

Σε παρακολουθώ...συνέχισε έτσι!

Και πάρε και ένα καρμάκι! Περιμένω να αλλάξεις και φωτογραφία, όποτε είσαι έτοιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ..

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΒΗΜΑ ΠΡΩΤΟ..ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ..

ΒΗΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟ...ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ..

ΒΗΜΑ ΤΡΙΤΟ..ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ...

ΒΗΜΑ ΤΕΤΑΡΤΟ...ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΟΥΜΕ...

ΔΕΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ...

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΛΕ...ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ...

Εγω ειμαι στο 3ο ..αλλα τελευταια λεω να τα ξαναπαρω απο την αρχη..και να μεινω στο βημα 2 ..οσο μπορω περισσοτερο B)

Φιλια πολλα πολλα και στις τρεις σας :kiss::kiss:

Wendy με το κομματι που ανεβασες αγγιξες φλεβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irine κι απο μενα καρμακι

1)γιατι με παρακολουθεις...

2)και γιατι καθε πρωι εισαι μια νοτα αισιοδοξιας...τι να κανουμε εχουμε αδυναμιες....

apis γελασα απιστευτα με το μηνυμα σου

1) γιατι απολαμβανεις το βημα τριτο και σκεφτεσαι να πας στο δευτερο

2) γιατι αγγιξα φλεβα ....

εισαι απιστευτη πως να το κανουμε......

φιλακια πολλα πολλα ...

Δεποινακι ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...