Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ετοιμαζομαστε για μπλουμ κι εμεις...


Αννιώ

Recommended Posts

Και μετα την βαφτιση της Αλεξανδρας της katrina ερχεται και η δικια μας Αλεξανδρα...

Θα βαφτιστουμε την Κυριακη που μας ερχεται και το καναμε ανημερα της γιορτης μας για να εχει και γουστο...:laugh:

Θα προσπαθησω να ανεβασω το προσκλητηριο ελπιζω να τα καταφερω...: P:angry:

post-3690-13873934733019_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Αννιώ μου με το καλό να βαφτίσετε το κοριτσάκι σας και να είναι καλοφώτιστη..Το προσκλητήριο πολύ καλό και η κορούλα σου ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννιω μου πολυ ωραιο το προσκλητηριο και προτοτυπο το κειμενακι οσο για την μπουμπου σου κουκλιτσα!δεν καταλαβα ομως που ειναι η εκκλησια κι εγω απο θεσσαλονικη ειμαι αλλα αυτην την περιοχη δεν την εχω ξανακουσει.προς τα που πεφτει????:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια ειστε και βραδυνες βλεπω...σαν και εμενα...

Stella76 ειναι εξω απο την Θεσσαλονικη στο δρομο για Κιλκις (παλια εθνικη οδος Θεσσαλονικης - Κιλκις).

Εγω μενω Ωραιοκαστρο αλλα ο μπαμπας μας ειναι απο τα μερη εκεινα και μια που ειναι ονομα της πεθερας το κανουμε εκει...

Αλλιως κι εγω πιστεψε με δεν θα "ξενιτευομουνα"....

Αλλα ας οψεται η "μαμα"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφο προσκλητήριο!! Τέλειο!! Με το καλό να βαφτίσετε την κουκλίτσα σας!!! Και να το γιορτάσετε μέχρι πρωίας... :)

Υγεία πάνω απ'όλα... στην νεοφώτιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα.εκει που μενετε στο ωραιοκαστρο εχει και το εκκλησακι της αγιας παρασκευης που ειναι super.ειχα παει σε βαφτιση και μου αρεσε παρα πολυ.την μικρη μου εγω την βαφτιζω στις 6 σεπτεμβριου κι ηθελα να το κανω εκει αλλα πριν 3 μηνες μετακομισαμε στο νεο ρυσιο(αν ξερεις που ειναι.) οποτε θα την κανω εδω γιατι οπως καταλαβαινεις ε, μας πεφτει κομματακι μακρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπέροχο προσκλητήριο

κούκλα η μπουμπούκα (αααχ αυτά τα κοριτσάκια, τα στολίζεις όπως θέλεις)

με το καλό η βάφτιση και όλα καλά να πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραιο το προσκλητηριο και πετυχημενο το κειμενακι!!! οσο για το μοντελακι δε το συζυτω... τρεμε λιντα ευαγγελιστα!!!!

φτου μη το ματιαξω

με το καλο η βαφτιση να σας ζησει η νεοφωτιστη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστουμε κοριτσια!

Η αληθεια ειναι οτι θα εχουμε πολυ απλη βαφτισουλα...Λιτα και απεριττα...

Ο θειος μας ασχολειται επαγγελματικα με φωτογραφια και εχει αναλαβει εξ'ολοκληρου την βαφτιση μας και το βιντεο οποτε ναι το αποτελεσμα ειναι τελειο...γιατι ξερει η μικρη τον φωτογραφο...:)

Stella76 κοντα στην Αγ.Παρασκευη εμενα και ξερω πολυ καλα τι ωραιες βαφτισεις γινονται εχεις δικιο. Πρεπει να κλεισεις κανα χρονο νωριτερα εκει για να βρεις μερα :(

Στο Ν.Ρυσιο μενετε?

Εισαι μακρια σιγουρα απο τα μερη μας.

Εχεις παιδακι?

xntou και η αδερφη μου ετσι λεει για την μπουμπου οτι ειναι να διαφημισει κανα προιον...Ψωναρα θα το κανουνε το παιδι οι τρελλοθειοι!

EleNitsa και εσυ κορη εχεις...σωστα? Ξερεις πως ειναι με αυτα τα κορδελλακια και τα φορεματακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό η βάφτιση της υπέροχης Αλεξάνδρας σου .

είναι πανέμορφη να την χαίρεσαι την ζουζούνα σου .

πρωτότυπο προσκλητήριο με πολύ ωραία φωτογραφία .

εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην κλάψει πολύ ,μόνο εσύ να κλάψεις από συγκίνηση .:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο η βαπτιση της μικρης Αλεξανδρας!

ειναι μια κουκλα!;)

Καλε! μεγαλωνουνε τα μωρα μας! πωπω!

ποτε δεν περιμενα οτι θα ημουν τοσο ευσυγκινητη με τις βαπτισεις!

Ετσι ειναι αμα γινεις μανα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...