Μετάβαση σε περιεχόμενο

ξανα μαζι!!


mom 3

Recommended Posts

Κοριτσακια μου τι κανετε?Εχω αρκετο καιρο να μπω στο mammyland και μου λειψατε!!

Εγω λοιπον επεστρεψα πριν 3 μερες και ποια ηρθε να με επισκεφθει?Η περιοδος!!!χαχαχαχα!

Παμε λοιπον γερα για το τριτο μηνα!!Στο μεταξυ το Σαββατο μ εβαλε ο γιατρος μου να κανω χοριακη και ουροκαλλιεργεια γιατι με ταλαιπωρουσε μια συχνοουρια και κατι δεκατα και ετσι τελικα ηταν ουρολομωξη και τωρα παιρνω αντιβιωση!!!Και η πλακα ειναι πως δυο φορες προσπαθησαμε τη πρωτη μου ηρθε 3 μερες νωριτερα και τη δευτερη 1 μερα πριν τη καθυστερηση ηξερα οτι ειχα αρνητικη χοριακη!!!Ουτε για να αναρωτηθω δε προλαβα!!

Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!

Επειδή και εγώ είχα να μπω στο site 3 εβδομάδες αλλά σε έχω ΄΄ διαβάσει ΄΄ πολλές φορές, πες μου οτι προσπαθείς για τέταρτο παιδάκι!!!!

Συγχαρητήρια και οτι επιθυμείς να έρθει..........!Τι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες κ παλι

καλο χειμωνα να πω???????????????

χιχιιχιχ :P

δ πειραζει τον επομενο μηνα μην μου στεναχωριεσαι

ευκαιρια να ξεζουμισεις τον ανδρουλι σου χεχχεχεεχχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΣ. ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ? ΜΠΡΑΒΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΗΛ. ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ. ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΟΡΗ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ!Παμε για το τεταρτο ,evipapa,evhdal,KPAP να χαιρεστε τα παιδακια σας!!Βourique Ηaroulini με το καλο κοπελες μου!Mpougatsoula καλη μας επιτυχια!!

Περασαμε τελεια!!!Αν και δεν ηταν πολλες μερες πηγαμε σε διαφορετικα μερη και ξεφυγαμε λιγακι!!

Να και μερικες φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήρθες και πάλι, και καλό χειμώνα πλέον.

εύχομαι να γέμισαν οι μπαταρίες σου και να ξεκουράστηκες!!

καλά πολύ γουστάρω 4ο παιδάκι!!

μπράβο με το καλόοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες mom 4 (με το καλο)!!

Τι φανταστικο ξυλινο σπιτακι ειναι αυτο??Τι κουκλια που ειναι τα αγορακια σου???

Φτου σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλους! είμαι κι εγώ νέα στην παρέα και διαβάζω πολύ καιρό τα μηνυματάκια σας, οπότε είπα να σας γράψω κι εγώ για μερικά ερωτήματα που έχω! έχω ένα αγοράκι 2,5 χρονών το οποίο συνέλαβα αμέσως!το φεβρουάριο αποφάσισαμε να κάνουμε δεύτερο παιδάκι, αλλά ο γιατρός δυστυχώς μου βρήκε μια τεράστια κύστη ενδομητρίωσης στη δεξιά ωοθήκη, την οποία και μου αφαίρεσαι με εγχείρηση. μετά ακολούθησα θεραπεία με ένεση arvecap, και από τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε ξανά περίοδος. ο γιατρός είπε ότι μπορώ να ξαναμείνω έγκυος το ίδιο εύκολα με πριν. το θέμα είναι ότι (όπως πολλές από μας) ανυπομονώ! είχα γόνιμες μέρες και επαφές ταυτόχρονα περίπου δεκαπενταυγουστο. υπολόγισα την πιθανή μέρα σύλληψης, έκανα self clear και βγήκε αρνητικό. :angry: μήπως με μια εβδομάδα η χοριακή δεν προλαβαίνει να ανέβει?:blink: στο πρώτο μου παιδάκι δεν τα είχα μελετήσει όλα αυτά γιατί ήμουν χαλαρη!έχει τύχει σε καμιά να ανακαλύψει εγκυμοσύνη τόσο νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕleNitSa καλο χειμωνα και σε σενα και με το καλο κοπελα μου!!

xntou ευχαριστω για τα καλα σου λογια ,τι κανουν τα παιδακια σου?

evipapa λες να τη πετυχω τη συνταγη και να κανω κοριτσακι?Μακαρι!!!Ας ερθει και ας ειναι γερο παιδακι....

Νατασα27 η αληθεια ειναι οτι ειναι καπως νωρις για τεστ 10 μερες μετα.... καλλιτερα αν δεν αντεχεις να περιμενεις τη καθυστερηση να κανεις μια Β χοριακη που θα δειξει με σιγουρια τι γινεται ...Ευχομαι να εχεις μωρακι στη κοιλιτσα σου κι αν οχι μην απογοητευτεις αλλα να σκεφτεσαι πως την επομενη φορα μπορει να ειναι η τυχερη σου!!Καλο χειμωνα σε ολες!!Φιλακια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου με το καλο και το 4ο και το 5ο αν θελετε :woohoo:

εχεισ μια φανταστικη οικογενεια πολυ ομορφη να ειστε παντα καλα και παντα με υγεια και ευτυχια να υποδεχτειτε και το 4ο μελοσ τησ οικογενειας που ειναι σιγουρα στο δρομο :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε θηριάκι..... με το καλό να σου έρθει και η κόρη τώρα!!!! Μπράβο σου κούκλα μου που "αντέχεις"!!!!! Τα φιλιά μου στα μουτράκια των αγοριών σου!!!!! Είναι όλοι τους πανέμορφοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες mom 3

Ελπίζω να πέρασατε καλά και να ξεκουραστήκατε.

Εύχομαι σύντομα να γίνεις και 4η φορά μανούλα και να είναι και κόρη αφού είδη έχεις 3 παίδαρους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργια μου ευχαριστω να χαρεσαι το γιοκα σου!!

Αχ bourique μου το σπιτακι δεν ειναι δικο μας το νοικιασαμε για λιγο αλλα μας αρεσε παρα πολυ!!

Evhdal λες να παω για αλλα δυο ??!!!Οι γιοι μου παντως λενε οτι πρεπει να κανω αλλα 3 κοριτσακια γιατι αλλιως οι αντρες κερδιζουν!!!Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!

ΜITSI ευχαριστω για τις ευχες σου κι εσυ οτι επιθυμεις!!

Βarbie να χαιρεσαι κι εσυ το νινακι σου!!

PIPITSAZOUZOUNA τι κανεις ?Ευχομαι να εχεις κι εσυ σπορακι συντομα αν και ειναι πιθανο να εχεις ηδη ε?

Νatasoula μου πραγματι ¨ξεκουραστηκαμε¨ ψυχολογικα γιατι σωματικα δε περιμενω να ξεκουραστουμε για τα επομενα 4 με 5 χρονακια!!!:woohoo:Λες να μου χαρισει ο Θεουλης και μια κορουλα?Μακαρι και ο αντρας μου παλι γιο θελει!!

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mom καλωσόρισες!:P

Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου ένα τέταρτο παιδάκι και φυσικά να χαίρεσαι τους πανέμορφους γιους σου!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι μου ευχαριστω για την ευχουλα σου!!Σιγουρα θα πιασει αφου εγινε απο μια τοσο φρεσκοεγκυουλα!!!Με το καλο να φερεις στο κοσμο και το αδερφακι της Αννουλας σου!!!:laugh: :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλως μας ηρθες...και καλο χειμωνα να εχουμε...αχ και γρηγορα με την κορη....χι χι χι ....που τοσο θελετε...αλλα γερο να ειναι και οτι να ναι....φιλια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...