Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΥΡΑΣΗ ΣΑΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑ;


silika

Recommended Posts

δυστυχως μου ηρθε περιοδος χθες το βραδυ με πολυ δυνατούς πόνους..καλή επιτυχία στις υπόλοιπες : )

Σήμερα θα παρω τον γιατρο μου να μου δωσει φαρμακευτικη αγωγή ώστε να κάνω την περίοδο μου στις 28 μερες και την ωορρηξια στις 14..αν εχω καθε 37-40 μερες περιοδο ειναι λιγες οι προσπαθειες μεσα στον χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silika έγραψε:

δυστυχως μου ηρθε περιοδος χθες το βραδυ με πολυ δυνατούς πόνους..καλή επιτυχία στις υπόλοιπες : )

Σήμερα θα παρω τον γιατρο μου να μου δωσει φαρμακευτικη αγωγή ώστε να κάνω την περίοδο μου στις 28 μερες και την ωορρηξια στις 14..αν εχω καθε 37-40 μερες περιοδο ειναι λιγες οι προσπαθειες μεσα στον χρονο.

silika καλημερα...δεν εχω διαβασει ολη τη δημοσιευση αλλα μονον το σημερινο σου μηνυμα...

μην απογοητευεσαι καλη μου...και προπαντως μην αγχωνεσαι...ειναι κακος συμβουλος το αγχος...

παντως η αληθεια ειναι οτι αρκετα συνπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι και συμπτωματα περιοδου...

η εξανληση ειναι ενα απο αυτα...

ελπιζω συντομα να μεινεις εγκυος μια και το θελεις τοσο πολυ...ωστοσο σου συστηνω να χαλαρωσεις...

σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην πεφτεις σε παρακαλωω!εκανα χοριακη το πρωι και περιμενω τα αποτελεσματα στη 1 το μεσημερι.εχω ψοφησει στις τσιμπιες και στο πονο χαμηλα σαν ουρολοιμωξη αλλα δεν ειναι γιατι παω κανονικα τουαλετα.τουλαχιστουν να εχω το σαβ κυρ μπροστα να το παρω αποφαση και βουρρρ απο την αρχη τον αλλο μηνα(που θα παω να συναντησω τον αντρουλη μου)να κοιττα κατι ωραιο εζυ τον εχεις μες στο σπιτι σου..ξεζουμησε τον.silika έγραψε:

δυστυχως μου ηρθε περιοδος χθες το βραδυ με πολυ δυνατούς πόνους..καλή επιτυχία στις υπόλοιπες : )

Σήμερα θα παρω τον γιατρο μου να μου δωσει φαρμακευτικη αγωγή ώστε να κάνω την περίοδο μου στις 28 μερες και την ωορρηξια στις 14..αν εχω καθε 37-40 μερες περιοδο ειναι λιγες οι προσπαθειες μεσα στον χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοριακη αρνητικη..φουσκωμα και πονοι συνεχιζονται..και να μην το πω στο καλο μου γιατι δεν ξερει οτι πηγα για εξετασηη..θα σκασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...