Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενθουσιαστικά νέα!!


Recommended Posts

μου αρεσουν οι ανθρωποι οι αισιοδοξοι αυτοι που εχουν θετικοι ενεργεια μπραβο ρε Σοβακι αλλαη στη θεση σου θα πανικοβαλλοταν :αχ και τι νακανω με ενα μωρο ακιάλλο ενα και τι θα γινει !ενω εσυ το χαιρεσε ρε παιδι μου ΜΠΡΑΒΟ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ;ΠΑΝΤΩς ΚΑΝΕΝΑ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΟ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙς ΓΙΑΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΥΝΑΜΕΙς ΚΑΙ ΞΕΡΕΙς ΕΣΥ ΜΟΛΙς ΓΕΝΝΗΣΕΙς ΚΑΙΠΑΡΕΙΙς ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΞΑΝΑ .....ΑΧ ΡΕ MAMMYLAND ΜΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφία υπέροχο!!!:woohoo:

Με το καλό το δεύτερο νινάκι σου,και φυσικά να χαίρεσαι την μπουμπού σου!

Πόσους μήνες θα έχουν διαφορά;

Για να σε τρελλάνω λίγο....Φαντάζεσαι να έχεις δίδυμα;;;:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου γιατι να πανικοβληθω ετσι και αλλιως θα εκανα ενα-δυο παιδακια ακομα εφοσον ηρθε τωρα δεν υπαρχει προβλημα...απλα θα ζοριστουμε λιγο στην αρχη μεχρι να χρονισει η μπουμπου μου και να μεγαλωσει λιγο ακομα το αλλο νινι!!

Μομ3 σε ευχαριστω πολυ!!φιλια!

hope_89 θα εχουν 10 μηνες διαφορα!Και σε περιπτωση που το νινι δεν ειναι νινι αλλα νινια, καλως να ερθουν!!

Ευα μου σε ευχαριστω παρα πολυ!Μακαρι οντως ολα να πανε καλα!

Μαρακι αν κρινω απο την πρωτη μια χαρα εγκυμοσυνη θα εχω!!Σ'ευχαριστω!

Α!Κοριτσια σημερα η μπουμπου 40ντιζει!!Ειδατε??γιναμε ολοκληρες γυναικες!!:P :laugh:

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο..... μπράβο..... καλοσαράντιστη η μικρούλα σου!!!!! Αχ βρε....... "τρελούτσικη"..... μωρομανουλίτσα..... και δεύτερο-μανουλίτσα..... ζούπα την στις αγκαλιές και στα φιλιά όσο ακόμη..... σου αφήνει περιθώρια η κοιλίτσα!!!!!! Φιλιά χρυσό μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...