Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενθουσιαστικά νέα!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πω πω...Ασυγκράτητοι είστε, έτσι;;;;

Με το καλό το νινάκι και να σου ζήσει η μικρούλα! Μιλάμε δεν θα έχουν ούτε 1 χρόνο διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα

συγχαρητήρια!!! καλά μετά από εγκυμοσύνη

για πλάκα μένεις πάλι έγκυος!!!

και χειραψία με γάντια πρέπει να κάνεις!!

αχ μωλέ σα διδυμάκια θα ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!! Με το καλο να υποδεχτεις και το δευτερο μωρακι σου....Με λιγη υπομονη και βοηθεια θα τα καταφερεις μια χαρα.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!

Για να καταλαβω το πρωτο σου παιδακι ειναι 1 μηνος?

Δεν καταλαβα..:(

Οπως και να εχει ομως να εχεις μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!

Με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο θα πει ενθουσιαστικα νεα !!!!!!!!!! καταρχην να σου ζησει η μικρουλα και καλως να υποδεχτεις το νεο μελος στην οικογενεια σου !!!!σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη...!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΜΑΛΛΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΕ ΦΙΛΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ.....ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!

ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΦΡΕΣΚΑ ΣΑΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ

ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!!ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπιτα ναι ειμαστε πολυ ασυγκρατητοι!!Μαλλον φταιει η φλογα του ερωτα που δεν εχει σβησει ακομα!!:)

Ελενη μου οντως....Αφου να φανταστεις ο γιατρος μου, μου ειπε "ακομα και οταν φιλιεστε εσεις οι δυο πρεπει να περνετε προφυλαξεις!"

Μαρακι και θπομονη εχω και βοηθεια ΦΟΥΛ!!Ας ειναι καλα το αντρακι μου!!

Αννιω ναι η μπεμπα μου αυριο κλεινει 40 μερες!

Μαγδα μου σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!

purple καλα ε?σε παω πολυ!!εχω πεθανει στο γελιο με κατι αστειουτσικα postakia σου!!αφου βλεπω να γενναω στην πρωτη εβδομαδα!!και οντως απο μια καληνυχτα εγιναν ολα!!Α να μην ξεχασω μετα απο 10 μηνες παλι να πω μια καληνυχτα στον αντρουλη μου!!;)

Υ.Γ.παρε ενα καρμακι απο εμενα!!

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! ΑΜΑΝ ΤΗ ΜΟΥΜΠΥΚΑ ΣΟΟΥ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΩΡΑ!!!! ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!! ΒΡΕ ΘΗΡΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!! ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ!??????????????????????????? ΧΙΧΙΙΧΙΧΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τοκαλο ο ερχομος του νεου μωρου κοιτα να εχεις το κουραγιο και τη δυναμη να μπορεσεις αν ανταπεξελθεισ στις τυχον δυσκολιες που θα βγουν.

Το καλο ειναι οτι θα μεγαλωσουν μαζι .Ανε καλη συνεχεια αλλα για καλο καιγια κακο πριβν το πεισς στον αντρα σου δωστου κατι να παρει μηντου ερθει νταπλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

sofakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! ΑΜΑΝ ΤΗ ΜΟΥΜΠΥΚΑ ΣΟΟΥ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΩΡΑ!!!! ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!! ΒΡΕ ΘΗΡΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!! ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ!??????????????????????????? ΧΙΧΙΙΧΙΧΙΙΙΙΙ

Ειδες?ειμαστε του τσακ μπαμ...:P :P !!!Θα εχουν 10 μηνες διαφορα!!Οταν θα γεννησω με το καλο θα εχει ξεπεταχτει και η Έμμα οποτε......εχουμε να ριξουμε τρεξιμοοοο....ΦΟΥΛΛ!!

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΙΑΣΜΕΝΟΙ!!!:P

ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΑΣΤΙΧΟ :laugh: :laugh: :laugh: !!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ, ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ;;;;;):ohmy:

ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΑΣ, ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΙΑΣΜΕΝΟΙ!!!:P

ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΛΑΣΤΙΧΟ :laugh: :laugh: :laugh: !!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ, ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ;;;;;):ohmy:

ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΑΣ, ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ!!!:kiss:

Αχου μωρεεεεε!Εισαι πολυυυ πολυυυ γλυκια!!!Σε ευχαριστω πααρα πολυ!!Και εσυ οο,τι πειθυμεις για το νινι σου,το κουκλι!!!Ομως τι εννοεις αν παμε και για αλλα μετα??παιδακια??

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα δουμε αναλογα πως θα ειναι με το δευτερο νινι......βεβαια αν ρωτησεις το αντρακι μου θα σου πει μωρε και μια ντουζινα να κανω δεν πειραζει τα παιδια ειναι ευτυχια...και κατι τετοια!!Εγω βεβαια θα περιμενω να μεγαλωσουμε ολοι λιγο ακομα και....βλεπουμε!!

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια λοιπον που διενυες την πιο γονιμη περιοδο...ειπατε να το εκμεταλλευτείτε έτσι;;:) :)

Πολλα συγχαρητηρια και απο μενα!Ολα να πανε καλα ευχομαι και καλη δυναμη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει η μικρούλα και με το καλό και το δεύτορο μωράκι σου. Σου εύχομαι να έχεις μία εύκολη εγκυμοσύνη σου.

Και εγώ με τον αδελφό μου έχουμε δέκα μήνες διαφορά. Σαν δίδυμα μεγαλώσαμε! Είναι πολύ όμορφα. Εγώ παρακαλούσα να είχα καταφέρει να έχω δίδυμα αλλά δυστηχώς δεν τα κατάφερα.

Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...