Μετάβαση σε περιεχόμενο

Geia sas kai apo mena!!!!


333

Recommended Posts

Γειά σου Ελερια,

Σου εύχομαι καλή τύχη. Ο γιατρός σου τι λέει αλήθεια? Καλύτερα να κάνεις άμεσα μια β χοριακή και θα φανει σε 3-4 ώρες αν είσαι ή όχι. Τα τεστ του εμπορίου καμία φορά πέφτουν έξω.

Πάντως περιμένω να με ενημερώσεις για το τι συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τί βδομάδα; ήδη έχεις πολύ καιρό καθυστέρηση!!!! Το συντομότερο δυνατό να πας για χωριακή! Αν τυχόν δεν είσαι έγκυος, τότε πρέπει να δεις τί συμβαίνει! Μην παίζεις με το σώμα σου, άκουσέ το!!!

Εύχομαι ειλικρινά να είναι εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELERIA KALOS MAS ORISES! EFXOMAI PRAGMATIKA NA SYMBAINEI AYTO POU EPITHYMES! ALITHEIA OMOS DEN KATALABANO GIATI DEN EXEIS KANEI MIA XOIAKH AKOMA....LOIPON, SOU EFXOMAI KALA APOTELESMATA KAI KRATHSE MAS ENHMERES!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑι εγώ το ίδιο λέω. Αυτά τα πράγματα δεν είναι για να περιμένεις. Αυριο το πρωϊ κιόλας πηγαινε να κάνεις β. χοριακή και πεσ' μας το απόγευμα το αποτέλεσμα.Εγώ πάντως δεν θα κρατιώμουν ούτε μέρα!!!! Εσύ πως μπορείς και το αφήνεις???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελερια γεια σου.....κανε μια χοριακη! εγω εκανα 2 τεστ φαρμακειου, δειξανε και τα 2 αρνητικα και τελικα ημουν 4 βδομαδων!!! την χοριακη την κανεις σε χημειο, βγαινει σε 1 ωρα, ειναι 100% σιγουρο το αποτελεσμα, την ζητουν οι γιατροι ετσι και αλλιως, και κανει μονο 20 ευρω...

και να πας στον γιατρο σου θα σου πει να κανεις χοριακη πρωτα-πρωτα!!!!

αν θες την αποψη μου, πιστευω εισαι εγκυος, περισσοτερο λογω του στηθους σου! εμενα με πονουσε, τσιμπαγε, γαργαλεματα στις θηλες, το ενιωθα πιασμενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

ελερια γεια σου.....κανε μια χοριακη! εγω εκανα 2 τεστ φαρμακειου, δειξανε και τα 2 αρνητικα και τελικα ημουν 4 βδομαδων!!! την χοριακη την κανεις σε χημειο, βγαινει σε 1 ωρα, ειναι 100% σιγουρο το αποτελεσμα, την ζητουν οι γιατροι ετσι και αλλιως, και κανει μονο 20 ευρω...

και να πας στον γιατρο σου θα σου πει να κανεις χοριακη πρωτα-πρωτα!!!!

αν θες την αποψη μου, πιστευω εισαι εγκυος, περισσοτερο λογω του στηθους σου! εμενα με πονουσε, τσιμπαγε, γαργαλεματα στις θηλες, το ενιωθα πιασμενο...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ HAROULLINI!!

ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΕΓΩ !!ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ Κ ΜΟΥ ΩΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΑΠ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ:dry: ΕΓΩ ΩΣΤΟΣΟ ΓΕΛΟΥΣΑ..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ 2ΩΡΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΗΜΟΥΝ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ :woohoo:

ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να σου ερθουν οπως ακριβως τα θες δηλαδη να εχουμεκαι αλλη μια μανουλα στην παρεα μας.....ομως δεν χρειαζεται να ενθουσιαζεσαι τοσο γιατι αν δεν ερθουν οπως τα θες τα πραγματα θα στεναχωρεθεις πολυ!!

Παντως καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πονακια της περιοδου τα εχεις ΚΑΙ στην εγκυμοσυνη, τουλαχιστον στην αρχη και ειναι φυσιολογικα! και γω ειχα, και στην κοιλια χαμηλα, στην κοιλια ψηλα, απο...κατω λιγακι....

καλα ποσο καιρο θα περιμενεις??? ηδη εχει 13 μερες που εχεις καθυστερηση! κανε μια χοριακη και οτι δειξει! κουλαρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χοριακή είναι μια απλή εξέταση αίματος σε μικροβιολόγο και τα αποτελέσματα τα παίρνεις την ίδια μέρα. Τα τεστ του φαρμακείου είναι τόσο αξιόπιστα που εγώ έκανα το πρώτο και ήταν θετικό και το δεύτερο ήταν αρνητικό ενώ ήμουν στην 5η εβδομάδα! Πήγαινε να κάνεις τη χοριακή γιατί ακόμα κι αν δεν είσαι(που δεν το εύχομαι!!!) το άγχος σου καθυστερεί την περίοδο. Τα πονάκια που λες συνεχίζονται και στην εγκυμοσύνη γιατί είναι οι ενώσεις της μήτρας που σε τραβάνε.Καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με τα οσα ειπαν τα κοριτσια.

Μην καθυστερησεις αλλη μερα

Τρεξε για χωριακη

Εγω την τριτη μερα καθυστερησης εκανα κατευθειαν χωριακη και εδειξε οτι ημουν 4 εβδομαδων

Ευχομαι καλη επιτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τα κορίτσια να κάνεις μια χοριακούλα! Να σε καλως ορίσω.. και να σου ευχηθώ καλή επιτυχία! Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!! Και σύντομα να μας το ανακοινώσεις!!

Είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, φρέσκια μανούλα μόλις 24 ημερών ενός γλυκήτατου μπεμπάκου!! Θα χαρώ να τα λέμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Συμφωνώ με τα κορίτσια να κάνεις μια χοριακούλα! Να σε καλως ορίσω.. και να σου ευχηθώ καλή επιτυχία! Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!! Και σύντομα να μας το ανακοινώσεις!!

Είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, φρέσκια μανούλα μόλις 24 ημερών ενός γλυκήτατου μπεμπάκου!! Θα χαρώ να τα λέμε!!!!

8a paw aurio na thn kanw....euxomai na nai 8etiko kai na mhn eimai atuxh....na sou zhsei o mpempoukos einai glukas....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...