Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννησα και εγω..!!(vasoula2)


Recommended Posts

vasoula2 z μου, να σας ζησει το μικρουλι σας!!!:cheer:

πολλα πολλα πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:woohoo:

να σας ζησει κοπελα μου, να 'στε καλα, να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε!!!

ειναι στ'αληθεια ενας κουκλος ο γιοκας σου!!!;)

εγω παντως,σε καταλαβαινω!! οταν ειχα πρωτογεννησει, ελεγα πως το επομενο θα ειναι καισαρικη, βρεξει-χιονισει!!:lol: μου ειχε περασει απ'το μυαλο και πριν γεννησω, γιατι ειμαι παρα πολυ φοβιτσιαρα,:blush: αλλα ηθελα να ζησω και την εμπειρια του φυσιολογικου τοκετου!τι το θελα!!!:lol: αστειευομαι ασφαλως και η αληθεια ειναι οτι στην πορεια αναθεωρησα...;) εφ'οσον δεν συντρεχει σοβαρος λογος, ξανα τον φυσιολογικο θα επελεγα! αλλα οτι σε καταλαβαινω... το λεω ειλικρινα!;)

και παλι να σας ζησει κοπελα μου!!:cheer: με το καλο να σαραντισετε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ;;; ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!

ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ S26 GOLD ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ NATIVA HA 1. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ! ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΕΤΑΞΑ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΓΕΜΑΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΗΞΕ!!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.

Α, ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΑ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΝ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 5 ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ (ΑΔΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ!!! ;) )

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...