Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ-ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ


antroula

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.ΑΥΡΙΟ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝ ΟΛΟΙ.ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΣΟ ΑΔΕΙΑ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΩΡΟ.ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΣΟΥΠ ΝΑΤΟΣ Ο ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ.....ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΕΓΩ ΚΙ ΟΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΜΕ...............ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ,.ΥΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΠΡΟ!

ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΣΑΣ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo glukia mou kai kalos xristianos .!!!

den mas eipais ti onoma tha tou dosete .

euxome to mono klama ayrio na einai ....to diko sou :laugh: :P

bale foto primenoume ,ksereis mpomponieres ,prosklitiria ,stolismo .

dos mas uliko :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο η βαφτιση σας!!

να ειναι το παιδακι σας παντα φωτισμενο!!!

και εσεις πάντα εκει γι' αυτον στα δυσκολα και στα ευκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ Σ Ω Τ Η Ρ Ι Ο Σ .ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΟΟΛΑ.ΤΟ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ 3 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΦΡΑΝΙΤΑ ΜΟΥ ΘΥΜΑΣΑΙ?ΑΝΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΗΞΑ ΠΑΛΙ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΠΡΟ! ΚΑΛΕ, ΑΜΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε με το καλο! Κ εμεις βαφτιζουμε αυριο τον δικο μας! Ευχομαι να πανε ολα καλα κ μην κλαψεις κ πολυ, θα χαλασεις το μακιγιαζ :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula μου, πολυ ομορφα τα συναισθηματα σου...:)

με το καλο η βαπτιση του "μπιμπικου" σας!!! καλος χριστιανος και παντα ευτυχισμενο το βλασταρακι σας!!! κι εσεις γεροι, να 'στε καλα, να τον καμαρωνετε!!!:cheer:

Lena_thess μου, με το καλο και η δικη σας βαπτιση κοπελα μου!!! να ζησει το παιδακι σας!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ειναι καλοφωτιστος αντρουλα μου και εγω ετσι νιωθω σε 2 βδομαδες βαπτιζομαστε κι εμεις και στον υπνο μου ολο αυτο βλεπω περιμενουμε φωγραφιες ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antroula μου καλοφώτιστος να είναι ο κούκλος σου..Να είστε όλοι καλά και να τον καμαρώσετε γαμπρούλη και να δείτε και εγγονάκια...:laugh: :laugh:

Βρε Λενάκι μου βαφτίζετε κι εσείς το αγοράκι σας;;;Άντε με το καλό να γίνει η βάφτισή του και να είναι του χαρίσει ο Θεούλης φώτιση...Πώς θα τον βγαλετε;;;;

Φιλάκια κοριτσάκια μου..Περιμένουμε νέα από τις βαφτίσεις σας καθώς και φωτογραφικό υλικό...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο κοριτσια!

εμεις βαφτιστηκαμε 12-7 και καμαρωνα σαν το γυφτικο σκερπανι!!!!1:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αντρουλα καλυτερα μικρουλης δεν θα καταλαβει και πολλα...μην αγχωνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου...

να τον χαιρεσαι και να ειναι παντα γερος...

προσφατα βαφτησα και εγω την κορη μου και μονο μια συμβουλη αν μου επιτρεπεις..

προσπαθησε να ελεγξεις το αγχος σου..εγω αγχωθηκα πολυ και δυστηχως "εχασα"την μαγεια..

φιλακια και φωτο ε?περιμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντρουλα σε καταλαβαιω..κ γω σ ενα μηνα θατον βαπτισω κ απο τωρα αγχωθηκα, νομιζω οτι θα τρομαξει θα κλαει κ δεν θα μπορω να τον ηρεμησω...τι επαθα;

Με το καλο η βαπτιση σας κ να βαλεις φωτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΙΝΕ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΥΤΕ ΚΙΧ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ.ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΕ.ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ,ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΤΗ ΖΑΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΚΛΑΙΓΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ......ΕΓΩ ΔΕ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΕΑΣΑ ΛΙΓΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...