Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίεργο όνειρο


Linaki_1980

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλη η θετική μου ενέργεια είναι μαζί σου……….. σου εύχομαι καλά αποτελέσματα και περιμένουμε νέα σου με αγωνιά!!! (Ανατρίχιασα και εγώ με τις ιστορίες και τα όνειρα σας κορίτσια)!!!! Εγώ στον 5 μήνα και ενώ ήξερα ότι έχω αγοράκι και με σκοπό να το βαφτίσουμε Γιωργάκη πήγα στο γιατρό και άρχισε να μου λέει κάτι περίεργα ότι κάτι βλέπει στο παιδί ενώ την προηγούμενη βδομάδα που με είχε δει ήταν όλα καλά . με έστειλε σε ένα δικό του για μεγάλο υπέρηχο και με τρέλαναν λέγοντας για αμνηοπαρακαιντιση και ότι μπορεί να έχει κάτι το μωρό .για να μην σας ζαλίζω με το που βγήκα απ το ιατρείο κλαίγοντας φυσικά είδαμε με τον άντρα μου μια εκκλησία και ήθελα σαν τρελή να ανάψουμε κεράκι. Όντως πήγαμε και με το που πήγα να προσκυνήσω την εικόνα είδα ότι ήταν του άγιου Γεωργίου!!!!! Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά εγώ το θεώρησα σημάδι. Την επόμενη μέρα πήγα σε άλλο γιατρό και δεν έβλεπε τίποτα το περίεργο όλα τέλεια μου λέει…. Κάνω και μεγάλο υπέρηχο και εκεί όλα τέλεια!!! Το αποτέλεσμα ήταν να αλλάξω γιατρό και αυτή την στιγμή που σας τα γράφω να κοιμάται δίπλα το αγοράκι μου που είναι υγιέστατο και γλύκας και φυσικά θα βαφτίσουμε Γιωργάκη …. :P

line_flow1_beg_40_time_1245124800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 MOY ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ!ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ.ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ?ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΞΕΠΡΗΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΕΛΕΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καφέ υγρά τέλος προς το παρών τουλάχιστον απο το μεσημέρι και μέτα μου είχανε τελειώσει. Πάλι καλά.

Πέρασα απο το μικροβιολογικο κέντρο σήμερα για να κάνω απο περιέργεια την χοριακή αλλά μου είπε η κοπέλα στην reseption οτι πρέπει να έιμαι νηστική που εγώ δεν το ήξερα και το πρωι είχα πιει το γαλατάκι μου (μην με κοροιδευετε καφέ δεν πίνω με πειράζει) με 2 φρυγανιές οπότε σκεφτομαι να παω αύριο το πρωι νηστική.

Α!! Ξέχασα πήρα τηλ. τον γυναικολόγο μου σήμερα του είπα γι'αυτα τα καφέ υγρά που εχω 5 ημέρες πριν την περίοδο και μου είπε οτι δεν είναι κάτι που τον ανησύχει μπορεί να είναι μια αλλαγή στον κύκλο μου ή μπορεί και κάτι πιο εύχαριστο σε περίπτωση που δεν αδιαθετήσω το Σάββατο. Το Σάββατο αν δεν αδιαθεήσω μου είπε να τον ξαναπάρω ενα τηλ.

Αχ!! Μακάρι βρε κορίτσια να μην μου έρθει η σιχαμένη το Σάββατο. Βρε κορίτσια λέτε να κάνω υπομονή και να παω μια και καλή την Δεύτερα (αν δεν μου έχει έρθει η περίοδος) να κάνω χοριακή?

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας...... ειλικρινα. Γι'αυτο και σας αξιζει αυτο με πολυ πολύ πολύ πολυ αγάπη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου ελεγα να ξανακανεις ενα τεστακι και αν βγει θετικο που θετικο θα βγει να πας το σαββατο που περιμενεις κανονικα περιοδο να κανεις και την χοριακη σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Linaki_1980 MOY ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ!ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ.ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ?ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ.ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΞΕΠΡΗΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΕΛΕΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ:P

rose25 μου μέχρι να μας έρθει η περίοδος μας κανονικά ελπίζουμε για νινί. Πάντως το θετικό είναι οτι ενώ ηρέμισες λίγο με τους πόνους πριν την περίοδο ακόμα δεν σου έχει ερθει. Σου έυχομαι κοριτσάκι να έισαι εγκυούλα ειλικρίνα. Να είσαι ήρεμη, μην αγχώνεσαι και όλα θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique1983 βρε κοριτσάκι λες να είμαι έγκυος? Δεν ξέρω εγώ τα έχω εντελώς χαμένα απο την μια θέλω να ελπίζω απο την άλλη φοβάμαι μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα και μετα απογοητευτώ περισσότερο αν δεν είμαι έγκυος.

Να σε ρωτήσω κατι εσύ πριν μάθεις οτι είσαι έγκυος έιχες αυτα τα καφέ υγρα? Με το καλό να υποδεχτείς το μωρουλίνι σου. Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ειχα υγρα...αλλα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα κανονικα περιοδο και καφε για 15 μερες και οταν ανακαλυψα οτι ημουν εγκυος ημουν ηδη 2 μηνων εγκυος....ολα ειναι πιθανα....βασικα εγω ειμαι σιγουρη οτι εισαι...γι αυτο κανε ενα τεστακι ακομα αν το σιγουρεψεις και μετα κανεις και ηρεμη ηρεμη την χοριακη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΝΗΣΤΙΚΗ????ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΠΡΙΝ....ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ....

εγω ξερω οτι επιρεαζει το γαλα γι αυτο δεν την εκανε...φαγωμενη μπορει να εισαι αν θελεις
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με ρώτησε τι έφαγα με ρώτησα αν ειμαι νηστική και εγώ της ειπα την αλήθεια οτι πριν φύγω απο το σπίτι για δουλειά έφαγα πρωινό και μου είπε η κοπέλα οτι για να γίνει η εξέταση πρέπει να παω νηστική. Πάντως να σας πω την αλήθεια δεν μου φαίνοτανε να ήξερε και πολλά η κοπέλα γιατι την ρώτησα πόσο κοστίζει και δεν ήξερε ρώτησε μια αλλη κόπελα και όταν την ξανα-ρώτησα αν χρειάζεται να μου την γράψει ο γυναικολόγος μου πάλι δεν ήξερε και ρώτησε εναν περαστικό υπάλληλο που πέρναγε τυχαία απο εκεί. Τι να πω και εγώ..... δεν ξέρω. Λέτε να παω σε άλλο μικροβιολογικό εργαστήριο? Α! Ρώτησα και για το κόστος και μου είπε 25ε καλά είναι, μια χαρά εγώ περίμενα περισσότερα να μου πει πάντως.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι προσωπικά στα όνειρα δεν πιστεύω...Αλλά...

Είμαι οπαδός του Φρόυντ...

Επομένως μάλλον το υποσυνείδητό σου εξέφρασε επιθυμία...

Φαντάζεσαι να ονειρευόσουν ΦΙΔΙ;;;ΧΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LINAKI MOY ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ!ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΤΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ.ΑΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ:( :(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΛΙΓΑΚΙ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ Η ΟΧΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ 20ΕΥΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Κ ΠΟΛΛΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ.....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ????ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Λινάκι προσωπικά στα όνειρα δεν πιστεύω...Αλλά...

Είμαι οπαδός του Φρόυντ...

Επομένως μάλλον το υποσυνείδητό σου εξέφρασε επιθυμία...

Φαντάζεσαι να ονειρευόσουν ΦΙΔΙ;;;ΧΙ...

katrina καλησπέρα. Αυτο το έχω πει και εγω οτι ισως απο την επιθυμία μου να γίνω μανούλα είδα αυτο το όνειρο αλλά τουλάχιστον μέχρι στιγμής ακόμα έχω ελπίδες στο να μου βγει το όνειρο μου πραγματικότητα. Όσο ζεις ελπίζεις.

Σ'ευχαριστω να εισαι καλά και εσυ να χαίρεσαι το νινάκι σου. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 μην στεναχώριεσαι (αν και σε καταλαβαίνω απόλυτα) και μην αγχώνεσαι μπορεί να μην είσαι αυτον τον μήνα εγκυούλα αλλά μπορεί ο τυχερός σου μήνας να είναι ο ακριβώς επόμενος. Βάλε τον αντρούλη σου κάτω και βουρ για νινάκι. Μην χάνεις τις ελπίδες σου κοριτσάκι.

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΛΙΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Κ ΠΟΛΛΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ.....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ????ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ....

VOULA μου λες να παω σε αυτο το μικροβιολογικό εργαστήριο αύριο και αντι για χοριακή να μου κάνουν γενική αίματος ή και ούρων απο λάθος χιχιχιχι. Πάντως επειδή νεύριασα θα παω να ρώτησω και σε ένα άλλο μικροβιολογικό που έιναι κοντά στην δουλειά μου μπας και βγάλω καμιά άκρη.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LINAKI ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΕΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΒΟΥΡ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ:laugh: :P ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 έγραψε:

VOULA μου λες να παω σε αυτο το μικροβιολογικό εργαστήριο αύριο και αντι για χοριακή να μου κάνουν γενική αίματος ή και ούρων απο λάθος χιχιχιχι. Πάντως επειδή νεύριασα θα παω να ρώτησω και σε ένα άλλο μικροβιολογικό που έιναι κοντά στην δουλειά μου μπας και βγάλω καμιά άκρη.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα ξανά!! Λοιπόν σήμερα πατάω σταθερά τα πόδια μου στη γη καθώς έκανα ενα τεστ εγκυμοσύνης και μου βγήκε πάλι πολύ αχνο θετικό μου φαίνεται οτι πήγαινε προς αρνητικό και στην πορεία άλλαξε γνώμη για να μου δώσει φρούδες ελπίδες.

Εχθές το βράδυ δεν κοιμήθηκα καθόλου όχι απο το άγχος μου αλλα απο κάτι πέριεργα πονάκια, πόναγα χαμηλά στην κοιλιά στο κέντρο ακριβώς και η μέση μου με είχε ταράξει (χαμηλά) σαν κάποιος να με βαράει με ένα τσέκουρι εκεί. Το στήθος μου αν και είναι πρησμένο δεν με πονάει καθολου. Θα περιμένω το Σάββατο να δω τι θα γίνει με αυτο το θέμα.

Να σας ρωτήσω κάτι τα καφέ υγρά εμφανίζονται μόνο οταν κουραστώ (ίσα που φαίνονται στο χαρτί) στην δουλειά απο την στιγμή που θα σχολάσω δεν φαίνεται κανένα ίχνος απο αυτά. Τι μπορεί να είναι? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα αυτά είναι σημάδια εγκυμοσύνης και περιόδου ταυτόχρονα. Το τεστ ήταν θετικό τελικά;;;

Γιατί δεν κάνεις χωριακή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...