Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίεργο όνειρο


Linaki_1980

Recommended Posts

Kορίτσια έκανα κάτι που δεν έπρεπε να το κάνω και αναρωτιέμαι γιατι το έκανα? Τώρα είμαι κυριολεκτικά μεσα στην αγωνία και το άγχος γιατι το πρωι που ξύπνησα πήγα στην τουαλέτα και μέσα στο ντουλαπάκι του μπάνιου είχα ενα τεστ εγκυμοσύνης και λεω δεν το κάνω αν και περιμένω περίοδο σε 1 εβδομάδα σχεδόν. Το εκανα λοιπόν και μου έβγαλε μια πολύ αχνή γραμμούλα στο παράθυρο, αχνή μεν αλλα υπάρχει μια γραμμούλα εκεί.

Λέτε να είναι λάθος? Λέτε να ξανακάνω το τεστ αν περιμένω να αδιαθετήσω και δεν μου έρθει? Αχ!! Γιατί το έκανα μου λέτε?? Τώρα θα με φάει η αγωνία!! Και αν δεν είμαι θα στεναχωρηθώ περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 205
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ δεν έκανα τεστ, αλλά το βλέπω σαν καλό σημάδι αυτό που λες! Καλύτερα να περιμένεις μερικές μέρες και ή ξανακάνεις τεστ ή πας για χωριακή, που είναι πιο σίγουρο για μένα. Αν δεν κρατιέσαι και νομίζεις ότι ήταν θετικό, δεν πας για χωριακή από τώρα; πιστεύω ότι θα δείξει! Μακάρι κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι...εφόσον την είδες δεν υπάρχει περίπτωση!!!!:) Είσαι έγκυος!!!χιχιχιχιχι....ξανακάνε όμως αυριο μεθαύριο άλλο ένα για να σιγουρευτείς, καθώς θα αυξάνεται η ορμόνη στα ούρα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι τωρα ειδα για το τεστ............αντε συγχαρητηρια να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!1:woohoo: :silly: :) :laugh: ;):P:cheer:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπεισα τον εαυτο μου να μην ενθουσιαστεί ακόμα μήπως και το test έκανε λάθος. Αυτο που θα κάνω είναι να περίμενω την αναμενόμενη μερα της περιόδου μου και αν δεν μου έρθει τότε θα παω να κάνω αυτη την χοριακή εξέταση που λέτε.

Θέλω να είμαι 100 % σίγουρη.

Αχ!!! Αντε να δούμε υπομονή 5 ημέρες!!! Απορώ πως θα περάσουν αυτες οι 5 ημέρες με την αγωνία που έχω!!!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για την συμπαράσταση σας!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΣΤΟ ΤΕΣΤ?:woohoo: ΣΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.ΔΥΣΚΩΛΟ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ:P ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας ειλικρινά θα επανέλθω με τα νεα μου (τα οριστικά αποτελέσματα) σε 4-5 ημέρες.

Rose25 σου έυχομαι ολόψυχα να δεις σύντομα αυτή την πολυπόθητη γραμμούλα στο παραθυράκι του τεστ.

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ! ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΟ ΒΓΑΙΝΕΙ! ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΤΡΟΜΑΖΩ ΜΕ ΑΥΤΟ! 6 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ 9Ο ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΑΥΤΟΣ (ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ) ΗΤΑΝ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΤΑΞΙΤΖΗΔΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΤΖΗΣ). ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΤΑΞΙΤΖΗΔΩΝ (ΚΑΙ ΟΔΗΓΩΝ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ! ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ! ΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΡΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 AΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΣΙΤΩ ΠΟΛΥ!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΡΑΜΟΥΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ.ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια να σε ρωτήσω κάτι 5 ημέρες πριν την περίοδο σου έκανες τεστ εγκυμοσύνης η χοριακή? Αν παω δηλαδή αύριο να κάνω χοριακή θα μου δείξει αν είμαι εγκυος κι ας μην έχω ακόμα καθυστέρηση? Αν και σκέφτομαι να κρατήθω μπας και μου έρθει περίοδος και όλες οι ελπίδες μου γίνουν στάχτη.

rose25 πότε περιμένεις περίοδο? Μην είσαι απαισιόδοξη βρε κοπέλα μου. Περιμένω τα νεα σου. Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΕ ΕΣΤΩ Κ ΑΧΝΗ Η ΓΡΑΜΜΗ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ Ν ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ,Κ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου, μακάρι να είσαι έγκυος, αλλά μην ενθουσιαστείς πάρα πολύ. Το ίδιο έπαθα κι εγώ τον περασμένο μήνα, με δύο τεστ με αχνή τη δεύτερη γραμμή και 9 μέρες καθυστέρηση... Πρέπει να ήμουν έγκυος, αλλά δυστυχώς έπαψα να είμαι και την επόμενη μέρα μου ήρθε η περίοδος... Είναι τρομερά απογοητευτικό. Ήθελα συνέχεια να κλαίω, ενώ αυτό το μήνα το ήξερα ότι δεν είμαι έγκυος, κι έτσι δεν απογοητεύτηκα τρομερά όταν μου ήρθε η περίοδος κανονικότατα. Σου το λέω για να μην ενθουσιαστείς πολύ και απογοητευτείς μετά.

Πάντως, ο συνδυασμός ονείρου και τεστ είναι πολύ καλός!!!!!!! Περίμενε μερικές μέρες ακόμα και κάνε τη χοριακούλα να δούμε τι γίνεται! Σου εύχομαι να είσαι πολύ έγκυος!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA καλησπέρα. Υπάρχουν κοπέλες στο site που ενώ τους έβγαλε κανονικότατα την γραμμούλα -θετικό- στο τεστ εγκυμοσύνης τελικά δεν ήτανε έγκυες. Γι΄αυτό και κρατιέμαι για να μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα χιχιχι.

Πάντως να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι να παω αύριο να κάνω χοριακή και ότι βρέξει ας κατεβάσει που λένε, αν είμαι εγκυος (μακάρι) θα πετάξω απο την χαρά μου αν δεν είμαι δεν πειράζει τον επόμενο μήνα.

Φιλάκιαααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να γίνω μαμά! λυπάμαι γι'αυτο που έπαθες ειλικρινά με 2 τεστ αχνό θετικό και να σου έρθει τελικά περίοδος αυτό είναι απο τα χειρότερα που μπορεί να σου τυχει ενώ κάνεις προσπάθειες για παιδί. Σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να είσαι έγκυος κανονικότατα και με την χοριακή στα ύψη!!!

Κοίτα οτι με έχει φάει η αγωνία με έχει φάει θέλω όμως να προφυλάξω τον εάυτο μου στην περίπτωση που το τεστ έκανε λάθος και δεν είμαι έγκυος. Σε 3 ημέρες περίμενω να αδιαθετήσω αν δεν μου έρθει την επομενη μέρα κι όλας θα παω για χοριακή. Πιστεύω πως αυτο είναι το πιο σωστό.

Σας ζητώ συγνώμη αν σας έχω ζαλίσει ή αν σας έχω κουράσει με τις ερωτήσεις μου και τους προβληματισμούς μου απλά δεν έχω πει τίποτα στο οικογενειακό μου περιβαλλον ουτε καν στον αντρα μου (τουλάχιστον μέχρι να το σιγουρέψω) γι'αυτο και εσείς για μένα νιώθω οτι είσαστε κάτι το πολύ κοντινό μου. Σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μας έχεις ζαλίσει, ούτε λόγος!

Αυτό μου συνέβει τον Ιούλιο που ήταν και ο πρώτος μήνας προσπαθειών. Είχα χαρεί τρομερά, γιατί εκτός των άλλων σκεφτόμουν ότι έμεινα έγκυος με τη μία και χαιρόμουν ακόμα παραπάνω... Τελικά τα πράγματα δεν πήγαν καλά, δυστυχώς, και τώρα ελπίζουμε ακόμα...

Κάνε χοριακή αν θα έχεις καθυστέρηση και πες μας αμέσως τα νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ!!!!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Τελικά πάντα κάτι θα γίνει και θα σου κόψει εντελώς μα εντελώς τα φτερά.

Σημέρα στη δουλειά υπολόγιζα πότε ακριβώς περιμένω να αδιαθετήσω λοιπόν χωρίς ουτε μια μέρα καθυστέρηση περιμένω το Σάββατο. Γυρίζοντας απο την δουλεία χαρούμενη γιατι δεν είχα κανένα συμπτωμα απο την ακατανόμαστη πέρα απο κάτι τσιμπιματάκια που νιώθω στην αριστερή ωοθήκη πάω τουαλέτα και βλέπω στο χαρτί λιιιιγα κάφε υγρά. Ειμαι 29 χρονών να μου έρθει περίοδος 5 ημέρες πριν την αναμενόμενη μερα δεν μου εχει συμβεί ποτε. Τι λέτε να είναι αυτο πάλι? Φοβαμαι μην είναι περίοδος και βαραώ το κεφάλι μου στον τοίχο , φοβάμαι και μηπως επειδή σήκωσα βαρος στην δουλειά σήμερα έκανα κάτι που δεν έπρεπε να κάνω.

Τι να κάνω τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης. Κάνε χοριακή για να μάθουμε, και, εν τω μεταξύ, πρόσεχε, μη σηκώνεις βάρη και μην παρακουράζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι θέλω να γίνω μαμά! μου κάνει εντύπωση που δεν έχω συμπτώματα περίοδου και τα καφέ υγρα (μέχρι στιγμής τουλάχιστον) είναι πολύ αραιά καφέ ανοιχτό.

Θα παω αύριο θα το σκάσω απο την δουλειά μισή ωριτσα και θα παω να κάνω χοριακή.

Ας βάλει η Παναγίτσα το χεράκι της να έχω θετικό απότελεσμα αύριο.

Σ'ευχαριστώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη σου πω να πας και τώρα να κάνεις!!!!! Κάνε και καμιά προσευχούλα στην Παναγία μια που έχεις και τα κοννέ, χε χε!!!!! ;)

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Linaki_1980 ΜΟΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑ ΚΑΤΩ.ΜΙΑ ΛΕΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 3Οη ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΜΠΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΓΑΛΑ ΛΙΓΑ ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ?

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΛΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα λινακι σου ευχομαι να μας εχεις ευχαριστα νεα.παντως εγω πιστευω πολυ στην παναγια μας και νομιζω πως θα σε βοηθησει αν οχι τωρα ισως αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έχεις τα συμπτώματα της περιόδου? Σε πονάει η κοιλίτσα με τον χαρακτηριστικό και εκνευριστικό πόνο που έχουμε πριν την περίοδο μας? Αυτά τα υγρά που έχεις ειλικρινά δεν ξέρω τι μπορεί να είναι. Πάντως 2 ημέρες πριν την αναμενόμενη μερα της περιόδου να έχεις αυτά τα υγρά μηπως σημαίνει κάτι εύχαριστο?? Για κοίταξε το και πες μας. Σου έυχομαι να μην δεις περίοδο σε 2 ημέρες ουτε καν σε 9 μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου το μεσημέρι ξάπλωσα λίγο γιατί ένιωθα πολύ κουρασμένη πριν λίγο που ξύπνησα (ναι είμαι γουρούνα με τόσες ώρες ύπνου) πήγα στην τουαλέτα και δεν έιχα σχεδόν τίποτα απο τα πρωινά καφέ. Τώρα τι με έπιασε δεν ξέρω.

Αύριο το πρωί θα παω να κάνω χοριακή και οτι βρέξει ας κατεβάσει αν δεν ειμαι έγκυος παω για τον επόμενο μήνα αν είμαι όμως.......θα κάνω party!!

θέλω να γίνω μαμά! σου έυχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα εύχαριστα νεα της εγκυμοσύνης σου.

georgiasamar και εγώ αυτο λέω αν δεν είμαι αυτό τον μήνα ελπιζω να είμαι τον άλλο μηνα που θα έρθει κ.ο.κ

Α!! Να σας ρωτήσω κάτι πέρνουν αρκετό αίμα οταν κάνεις χοριακή? Εγω εχω μια φοβία στις βελόνες γι'αυτο ρωτάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...