Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!


MariaIoanna

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια αλλαγή πλεύσης!

Ανακάλυα τέλεια γλυκάκια και φαντάζομαι πεντανόστιμα και στην πόλη μου και μάλιστα στη γειτονιά μου!:woohoo: Η κοπέλα δε που τα φτιάχνει ευγενέστατη. Θα πάρω τηλ να κλείσουμε ραντεβού να δοκιμάσω και να διαλέξω σχέδιο:laugh: Σκέφτηκα να φτιάξω μπισκοτάκια για τα παιδάκια και puncakes για τους μεγάλους. Για ρίχτε μια ματιά και περιμένω γνώμες;)http://sketiglyka.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ !!! ΚΑΛΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΑΣ !!! ΣΑΝ ΜΙΚΡΑ ΕΡΓΑ ΤΕΧΝΗΣ ΕΙΝΑΙ !!!

ΩΣΤΕ ΘΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ Ε ??? ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2ΚΙΛΟ Κ ΑΠΟ ΔΩ ...:laugh:

ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΛΕΝΕ ?? ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ??

ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΣ !!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μπισκότα τυλιγμένα στα σελοφαν 1.5 ευρώ και τα puncakes με τα σχέδια 2-2.5 αναλόγως την πολυπλοκότητα του σχεδίου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ , ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΥΥΥΠΕΕΕΕΡΡΡΡ !!!

ΑΜΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ , ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΣ ... ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΡΧΟΥΝ ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα μονη μου μπισκοτάκια για τα μικρα (και γλυφιτζουρια) και ειναι πανευκολο να το κανεις και θα σου κοστισουν ελάχιστα ! Εγω εκανα κοριτσάκι με κουπ πατ απο τα Βεφας .

Δεν φαινετε καλα και το αδικει η φωτο :(

Οτι χρειαστεις στειλε μου μαιλ :) Βεβαια και αυτα που φτιαχνει η κοπελα ειναι πολυ ωραία αλλα εγω δεν θα δινα 1,5 ευρω για ενα μπισκοτο ποσο 2-3 ευρω για ενα κεκάκι !!! Σε οτι θελεις μπορω να σε βοηθήσω να τα κανεις μονη σου .

dsc08465n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είναι υπέροχα τα γλυκάκια!

Κάτι παρόμοιο είχα κι εγώ στη βάφτιση της μικρής μου, αλλά επειδή μου τα έκανε ο συνέταιρος της ξαδέρφης μου που έχει ζαχαροπλαστείο, μου βγήκανε αρκετά πιο οικονομικά!

Δε θα έδινα τόσα πολλά κι ας είναι αριστουργήματα!

Θα προσπαθούσα να τα φτιάξω μόνη μου.. Όπως η χρυσοχέρα η LaLa ;) .

Εντάξει, στη δική μου περίπτωση όχι, γιατί είχα γαμοβάφτιση με 700 καλεσμένους. Αλλά σε μία πιο κλειστή βάφτιση θα το τολμούσα να τα κάνω μόνη μου.

Καλές δοκιμές γευσιγνώστρια! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna μου, ειναι πραγματικα κομψοτεχνηματα!!!:cheer: φαινονται φανταστικα και παρα πολυ πρωτοτυπα!!!;)

βεβαια απο τιμες, δε ξερω να σου πω σιγουρα, παει κι ενας χρονος και βαλε που ειχα ασχοληθει και ειχα ψαξει τα της βαπτισης (πω, πω, πως περναει ο καιρος...:silly: ασχετο!!) ισως ειναι λιγο τσιμπημενα, αλλα αν δεν εχεις τη δυνατοτητα και το κουραγιο να τα φτιαξεις μονη σου, μου φαινονται φανταστικα!!!:kiss:

με το καλο!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna αυτο το ζαχαροπλαστειο εχει φοβερες δημιουργιες!!!! πραγματικα εργα τεχνης! σιγουρα θα τα εκανα στη βαπτιση του παιδιου μου!...αν και ειναι λιγο ακριβουτσικα.... αλλα παιζει ρολο ποσα ατομα θα καλεσεις και αν εσυ μπορεις οικονομικα, κατα τ'αλλα ΤΕΛΕΙΑ! ΦΟΒΕΡΑ!

Lala αυτα που εφτιαξες ειναι κι'εσενα φοβερα, πες μας πως τα εφτιαξες να εχουμε τη συνταγη...

καμια φορα νομιζουμε πως ειναι τοοοοοοοσο πολυπλοκα και χρονοβορα να τα φτιαξουμε, αλλα τελικα ειναι τοσο ευκολα οπως λεει και η Lala

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...