Μετάβαση σε περιεχόμενο

ayrio h megali mera


ARVENA

Recommended Posts

ayrio exw ranteboy me tin koroyla moy,deyteri fora mama.tha kanw kisasiki epeidi kai ton proto etsei ton ekana,o giatros moy eipe gia ayrio epeidi exw kati ponakia tin tomi kai stin mesi,fobate mipos aniksi i tomi,ax makari na pane ola kala,h moymoy moy eitan 2700 tin deytera.exw ranteboy symera sths 11 na doyme pali kai ayrio i megali mera an den me kratisi mesa epeidi i poni apo exthes einai poio dinati.exw 10 meres sto krebati ksapla kai ta farmaka den moy ekana tipota.to koritsaki moy biazete na mas gnoreish.anoipomono na do tin fatsoyla tis,den fobame gia tin gena,mono gia tin mikri epeidi den exw klisi akomi th 37omi ebdomada,

ax themoy makari na einai kala to koritsaki moy

sas filo

kante mia eyxi gia tin moymoy moy.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου με το καλο ολα καλα θα πανε πωπω και θα κρατησεις αγκαλια το ζουζουνι σου!μην εχεις αγχος!!

και η μικρη θα ειναι μια χαρα..37 εβδομαδα δεν ειναι και τοσο νωρις βρε μην αγχωνεσαι αλλα παιδακια πολυ νωριτερα γεννιουνται και ειναι μια χαρα!!!

περιμενουμε νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Arvena μου

με το καλοοοοοοοοοοοοοο

να έρθει η μπεμπούλα σου!!!!!!!!!

Αύριο πρωί (20/8!!!) μπάνω κ εγώ με πρόκληση

στο Ιασώ, να γεννήσω το αγοράκι μου!!!!!

Έρχεται σπουδαία μέρα για εμάς λοιπόν,

μην μου αγχώνεσαι καθόλου!!!!!!!!

Εγω κλείνω τις 40 εβδομάδες αύριο

και πάλι είναι μικρούλης ο μπέμπης...

Μην ανυσηχέις λοιπόν για την μπέμπα σου,

ΌΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ,

εφόσον οι γιατροί μας δεν βρίσκουν πρόβλημα

εμείς .....ας σκεφτόμαστε θετικά!!!

Γρήγορα μια υγιέστατη μπουμπου στην αγκαλιά

σου εύχομαι,

και εγώ έναν γερό σποράκο.....

......!!!!!!!!!!!!!!

ΤΈΛΕΙΑ ΜΕΡΑ η αυριανή.....

2 Μαμμομωράκια (έστω προγραμματισμένα)

έρχονται στην παρέα μας..... SUPER!!!

Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arvena μου ολα θα πανε καλα και μην ανησυχεις για τιποτα! σου για την μουμου σου, για να βιαζεται να βγει να σας γνωρισει σημαινει πως ειναι...ετοιμη!!! οποτε ολα θα πανε καλα και η μουμου σου ετσι ανυπομονη και αυτη να γνωρισει τη μανουλα!

καλη ελευθερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Arvena μου!!!!! Πολύ ευτυχισμένη μέρα!!!! Μη φοβάσαι καθόλου, όλα μία χαρά θα πάνε!!!!! Φιλάκια και καλή λευτεριά κορίτσι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό σου εύχομαι arvena μου!!!όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι...αύριο σκέψου οτι θα κρατάς τη μικρή σου αγκαλιά!!!!τι πιο τέλειο στον κόσμο;;!!!!

έχεις τη θετική μας σκέψη!!!!φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!

ολα καλα θα πανε.Να ξερεις οτι η 2η καισαρικη δεν εχει καμια σχεση με την πρωτη, θα αναρρωσεις πολυ πιο γρηγορα και ολα τα αλλα θα ειναι ευκολοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ,ΜΙΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου με το καλο σου ευχομαι και εγω!!!

με το καλο να ερθει το μωρακι σου στον κοσμο!!!

πάντα να ειναι γερο και ευτυχισμενο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Arvena ολα καλα θα πανε !!!! Με το καλο να γνωρισεις και απο κοντα τη μπεμπα σου!!

Marimari!!!!! Ποτε περασε ο καιρος;;;Θα σε σκεφτομαι αυριο!!! Με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγαλε καμια φωτο να σε δουμε με φουσκωμενη κοιλιτσα τωρα πριν να ξεφουσκωσεις...πολυ μ'αρεσουν οι φουσκωμενες κοιλιτσες! αντε και καλη ελευθερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ και εγώ για τις ευχές σας......

......και για μένα και για την κοπέλα που άνοιξε το θέμα!!!

Είσαστε πολύ γλυκιές όλες.......

Αpis θα σε σκέφτομαι και εγώ, που θα με σκέφτεσαι... χιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΜΑΜΜΟΜΩΡΑΚΙΑ !!!!!ΑΡΒΕΝΑ ΚΙΑ ΜΑΡΙΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ !!!!!!!!!!!!ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΠΑΡΤΕ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Arvena μου με το καλό να φέρεις στον κόσμο το κοριτσάκι σου και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε super...Και μη στενοχωριέσαι..Μια χαρούλα θα είναι η μπουμπούκα σου..Στο εύχομαι ολόψυχα..37 εβδομάδων δεν είναι λίγο...Εξάλλου, είθισται στις καισαρικές να τα "παίρνουν" νωρίτερα τα μωρτάκια..Όλα να πάνε καλά και να επιστρέψεις σύντομα κοντά μας να μας πεις την εμπειρία σου!!!

Marimari μου πέρασε ο καιρός ε;;;;Θυμάμαι όταν είχες μάθει ότι ήσουν έγκυος...Τι χαρά που είχες...Και τώρα ήρθε η σειρά σου να γνωρίσεις τον μπεμπούλη σου..Κοριτσάκι μου με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μικρό σου πρίγκιπα..Πίστεψέ με είναι εμπειρία ζωής η γέννα...Δεν υπάρχει άλλη στιγμή που να συγκρίνεται με τη στιγμή που πρωτοαντικρύζεις το πλασματάκι σου...Όλα να σου πάνε τέλεια...Και όσο λιγότερους πόνους γίνεται...Γιατί ο ένας πόνος είναι μύθος...:laugh: :laugh: :laugh:

Φιλάκια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αrvena με το καλό να υποδεχτείς την μπέμπα σου! Εύχομαι όλα να είναι τέλεια! Μ'ένα γερό μωράκι!!!

Marimari... θα σου ευχηθώ κι από δω.. με το καλό και μ'ένα σπρώξιμο!! Μ'έναν γερό μπεμπάκο... Πέρασε ο καιρός... Ααααχχ πότε τα λέγαμε .. πότε γέννησα , πότε γεννάς εσύ... και μετά θα ξενυχτάς μαζί μου... συμπαράσταση!! Άστα!! Ζόρι είναι, αλλά που θα πάει.. θα προσαρμοστούμε!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oλα τέλεια θα πανε!Σε λίγες ώρεσ θα κρατας αγκαλίτσα τη νεραιδούλα σου!Σου στελνω πολλές ευχές και πολύ θετική ενεργεια.

μαριμαρι και σε σένα κουκλίτσα μου ότι καλύτερο και πιο ανώδυνο εύχομαι.Με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στον κόσμο και να νιώσεις το μεγαλείο της μητρότητας.

Δύναμη και εύχες και στις δυο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari έγραψε:

Arvena μου

με το καλοοοοοοοοοοοοοο

να έρθει η μπεμπούλα σου!!!!!!!!!

Αύριο πρωί (20/8!!!) μπάνω κ εγώ με πρόκληση

στο Ιασώ, να γεννήσω το αγοράκι μου!!!!!

Έρχεται σπουδαία μέρα για εμάς λοιπόν,

μην μου αγχώνεσαι καθόλου!!!!!!!!

Εγω κλείνω τις 40 εβδομάδες αύριο

και πάλι είναι μικρούλης ο μπέμπης...

Μην ανυσηχέις λοιπόν για την μπέμπα σου,

ΌΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ,

εφόσον οι γιατροί μας δεν βρίσκουν πρόβλημα

εμείς .....ας σκεφτόμαστε θετικά!!!

Γρήγορα μια υγιέστατη μπουμπου στην αγκαλιά

σου εύχομαι,

και εγώ έναν γερό σποράκο.....

......!!!!!!!!!!!!!!

ΤΈΛΕΙΑ ΜΕΡΑ η αυριανή.....

2 Μαμμομωράκια (έστω προγραμματισμένα)

έρχονται στην παρέα μας..... SUPER!!!

Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Αύριο γεννάς? στο ΙΑΣΩ? το ίδιο και η αδελφή μου!!!! Στο Ιασώ, μπαίνει σήμερα το βράδυ και γεννά αύριο πρωί την μπεμπούλα της, της είπε ο γιατρός!!!! τι σύμπτωση!!!!

με το καλό με έναν πόνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε κοριτσάκια????? Μήπως έμαθε καμμιά κοπελιά για τη φίλη μας την Arvena????? Πήγανε όλα καλά με τη μπουμπούκα της???? Εάν κάποια γνωρίζει.... ας μας πει!!!! Φιλιά φιλενάδα κι εύχομαι να κρατάς στην αγκαλιά σου μία γερή ζουζούνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PROTA APOLO SAS EYXASISTW OLES APO TIN KARDIA MOY.

EISTAI YPOROXES

OLO PEIGAN KALA TORA EIMAISTE STO SPITI MAS I MIKRI EINAI POLI ISIXI,DEN KSERW PWS KLEH,GENI8IKE 2800 KAI OTAN BGEIKAME 3000KG DEN EXASE BAROS.

TIN TETARTI ME KRATISANE MESA ME ORO EPEIDI I PONOYSA KAI TIN PEMPTI 11:30 ME BALANE MESA,ME ETOIMASAN,META ME BALANE STO XOIROYRGIO 12:45.

12:50 BGEIKE I MIKRI.META APO KAI ORA KATA STIS 13:30 ME PEIGANE STO DOMATIO OTAN MOY BGEIKE I NAKOSI.GIA KAMIA ORA PONOYSA EPEIDI EIXE BOYLOSI I FLEBA,ME TRIPISA STO ALO XERI KAI META APO 10 LEPTA IREMISA.TIN MIKRI MOY TIN EFERAN META APO KANA DYO ORES POY EIXA IREMISI.

KAI PALI SAS EYXARISTW.

THA PROSPATHISW NA BALW KAI FOTO,MAKARI NA TA KATAFERW.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...