Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΑΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΙΛΑ?


xara28022009

Recommended Posts

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ μια χαρα ειναι το φορεματακι!!!Κ νομμιζω πολυ καλη επιλογη των αξεσουαρ θα γινει πιο επισημο ετσι, οτι πρεπει για την περισταση....Αντε με το καλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλης ειναι πολυ ομορφο το ρουχαλακι σου και τα αξεσουαρ επισης.εγω οταν βαφτισα το μικρο μου ειχα 2-3 κιλα παραπανω-εβαλα ενα στραπλες φορεμα μακρυ σε στυλ εθνικ.αν και μικροκαμωμενη οπως ειμαι μου πηγε.ηταν ενα πολυ αερατο φορεμα.να τον καμαρωσεις και γαμπρο!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!! ΚΡΕΜΑΣΤΗ ΜΕΝΕΙΣ Ε? ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΙΑΛΥΣΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ RAXEVSKY. KAI H ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΜΨΗ ΚΑΙ ΔΕ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΤΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΦΟΡΕΜΑ. ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΨΑΧΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙΣ ΜΕ ΦΩΤΟ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΝ Κ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΙΛΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ

ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ..ΣΤΟ ΒΑΖΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΑΡΕΣΕΙ.

18 ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕ ΠΗΡΑ ΤΙΠ[ΟΤΕ ΑΚΟΜΗ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ 7 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΛΕΩ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΚΟΡΣΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΑΖΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΕΡΜΑ ΜΑΞΙ ΦΟΡΕΜΑ ΑΜΠΙΡ ΓΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΚΑΙ ΣΥ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπούλης είναι πολύ ωραίο αυτό που πήρες και τα κοσμήματα είναι τέλεια ιδίως το χρώμα τους. yiotaki είναι πολύ ωραίο αυτό που φοράς φυσικά και μου αρέσει. Ψάχνω κάτι τέτοιο μόνο που δεν ξέρω πως πρέπει να είναι στο στήθος για να μην φαίνεται άσχημο επειδή είναι πόλύ μεγάλο και δεν με κολακεύει το ντεκολτέ από τη μία, από την άλλη το στράπλες φοβάμαι ότι θα πέφτει. Δηλαδή στην ουσία βρίσκω φορέματα που να μου κάνουν αλλά πάντα κάτι έχουν που με κάνει να το ξανασκέφτομαι, ή ντεκολτέ μεγάλο, ή είναι κοντά ή είναι στενά. Το ξέρετε αυτό που λένε μιά ο Γιάννης δεν μπορεί μιά ο ....... πονεί. Ε αυτό έχω πάθει εγώ. Βέβαια δεν έχω πάει ακόμα στη Raxevsky και στην Anna Riska θα πάω και εκεί θα πάω και σε κάτι μαγαζιά που μου είπε η Μίκα και πιστεύω ότι θα βρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

λοιπον να'μαστε κι εμεις!!οτι και να φορεσεις θα εισαι μια κουκλα αγαπη μου και ξερεις γιατι?γιατι θα λαμπεις απο ευτυχια που θα δωσεις στο αστερι μας το καινουργιο της ονομα!!παντως το πρασινο που φορουσες στο γαμο μας ηταν πολυ ωραιο!!χιχιχι

φιλια απο την ανηψια σου και να δωσεις και στην ξαδερφουλα μας στα μπουτακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...