Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΚΡΙΝΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!


Candy Girl

Recommended Posts

Κορίτσια, χρειάζομαι επειγόντως την βοήθεια σας!!!

Τον Μάρτο θα γίνω δευτερη φορά μαμά, και έχουμε αρχίσει από τώρα την κουβέντα για την βάφτιση.

Μένουμε Θεσσαλονίκη, αλλά ο πατέρας μου είναι απο Μυτιλήνη. Κανονικά την κόρη μου θα την βαφτίζαμε εκεί, στην Αγιάσο, οπου βαφτίστηκε κι ο μπαμπας μου, αλλα προέκυψε κάτι και την βαφτίσαμε εδω.

Τώρα λέμε να κάνουμε την βάφτιση του δεύτερου μωρού μας εκεί, μιας και ο πατερας μου το θελει πολυ αυτο.

Η πλειοψηφία των καλεσμένων θα είναι απο εδω και αυτο ειναι το πρόβλημα.

Είναι μεγάλη υπόθεση. Φυσικά τα έξοδα του ξενοδοχείου για 2 νύχτες θα είναι δικα μας. Για την μεταφορα των καλεσμενων θα νοικιασουμε πουλμαν. Όλες οι αγορες θα γίνουν εδώ και θα μεταφερθούν εκεί τις τελευταίες μέρες.

Ωραια μεχρι εδώ.

Αναρωτιεμαι ομως κατα ποσο θα ειναι ολοι αυτοι οι καλεσμενοι προθυμοι να κανουν αυτο το ταξδι για 2 μερες. Οσοι θελουν βεβαια μπορουν να κανουν εκει διακοπες, ομως οι περισσοτεροι μαλλον δεν θα το κανουν αυτο.

Ακουω τις αποψεις σας. Πως σας φαινεται σαν ιδεα; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παντως θα με ενθουσιαζε η ιδεα!!!!Το καλυτερο μου,να πηγαινα σε ενα τοσο ομορφο νησι σαν τη Μυτιληνη! Καταπληκτικο το βρισκω!Κι αν το κανετε το μυστηριο σε καποιο γραφικο παρεκκλησι κοντα στη θαλασσα...ε τοτε ..τι να πω...ΟΥΑΟΥ!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

,,,,,,,,,,,,,ligo makrini akougetai kai fainetai.......

katarxin me to kalo na erthei kai to 2 mwraki sou....alla katse bre kali mou na genniseis.......................:)

parola auta....an exete ta lefta na kanete tosa eksoda.....einai fantastiki i idea sou:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιο ωραιο μερος απο την αγιασο δεν υπαρχει και ειδικα στην εκκλησια της παναγιας που ειναι και παλια και γραφικη !!!!!

εγω παντως αν μπορουσα και ειχα και την οικονομικη δυνατοτητα θα το εκανα χωρις δευτερη σκεψη και αν ειναι και καλοκαιρι θα ειναι και σαν μινι διακοπες

Υ.Γ και εγω απο την αγιασο ειμαι και με το καλο να ερθει το μωρακι σου καλη εγκυμοσυνη και να χαιρεσαι την κουκλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λέτε ρε παιδιά;:dry:

Και εμένα μου αρέσει η ιδέα... Η Αγιάσος ειναι καταπληκτική και αππιστευτα γραφική!

Υβόννη η Παναγία της Αγίάσου δεν βρίσκεται κοντά σε θάλασσα, αλλά το μέρος όπου λέμε να γίνει το γλέντι, δηλαδή η Σκάλα Συκαμνιάς[εκεί που λέγεται ότ σύχναζε ο Στρατής Μυριβήλης, εξού και το όνομα της ταβέρνας "Η μουριά του Μυριβήλη"], είναι ακριβώς δίπλα στην θάλασσα και το μέρος είναι μαγευτικό!;)

jovanna η οικονομική ευχέρεια υπάρχει, αλλιώς δεν θα μπάιναμε καν στον κόπο να συζητήσουμε για κάτι τόσο δαπανηρό...:dry::)

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ συμπατριωτάκια ε;;:P Άντε ωραία!!!:)

Κορίτσια κάτι τελευταίο... Δεν είναι νωρίς ακόμα για να το συζητάμε... Εάν τελκά η βάφτιση γίνειεκεί, όλα θα πρέπει να κλειστούν και να προγραμματιστούν πολύ νωρίτερα...:dry:

Έχουμε μπροστά μας πολύ τρέξιμο αλλά χαλάλι!!!:)

Σας φιλώ...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...