Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι με ενοχλει στο mammy...


Αννιώ

Recommended Posts

Ιφιγενεια ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!:laugh: στη τσαχπινια σου,τη διπλωματια σου,το χιουμορ σου κοριτσακι μου!!! εισαι φοβερηηηηη, σ'αγαπω πολυυυ!!!:laugh:

στα ειπα κι απ'το fb, αλλα το Μαρακι μας αξιζει ΟΛΟΥ του κοσμου τις ευχες!!!;) πολυχρονο το κοριτσακι σου, να ζησει, να το χαιρεστε!!!:)

Σισσιω, σε μισουμε ομαδικως!!!:angry: :angry: :angry: στο σπιτι του κρεμασμενου,δε μιλανε για σκοινι!!!:P παντα αξιοι να ειστε και καλο ταξιδι και να περασετε ΤΕΛΕΙΑ κοπελα μου!!!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια καλησπέρα...

τι θέμα είναι αυτό, συμφωνώ λίγο-πολύ με όλες

Αννιώ μου όταν έγινα μέλος πριν 3-4 μήνες,κ με την ανησυχία της μιας σάλπιγγας με καθησύχασες λέγοντας την ιστορία σου.Με καθησυχασες-κ χωρίς να το ξέρεις όταν διάβασα αυτό που είχες γράψει στο 8ο μήνα σου για την μονόκερο μήτρα) γιατί κ εγώ φοβόμουν για την εξέλιξη μιας εγκυμοσύνης αλλά λέω ότι αφου όλα πήγαν καλά σε σένα μπορεί κ σε μένα .Αυτά θα στα στείλω κ με πμ

Θέλω να πω ότι μας λείπεις-ακόμα κ σε κορίτσια όπως εγώ που δεν γνωριζόμαστε προσωπικά- και κάνεις ωραίες συζητήσεις.

Η κάθε μια έχει τη γνώμη της.Για το θηλασμό δεν ξέρω, ξέρω όμως ότι είμαι υπερ κ μπράβο σε όσες μπορούν να το κάνουν για μεγάλο διάστημα. Ξέρω επίσης ότι η μαμά μου δεν με θήλασε κ τίποτα δεν έπαθα.

Ξέρω ότι με το καλό όταν γεννήσω έχω άδεια 2 μήνες μετά οπότε δεν ξέρω για πόσο θα μπορέσω να θηλάσω-μάλλον όχι για πολύ.Αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιες αγαπούν τα παιδιά τους περισσότερο- ούτε όμως αυτές που θηλάζουν θα πρέπει να ντέπονται κ να μας απολογούνται.

Επίσης κ εγώ είμαι ενάντια της έκτρωσης κ το έχω εκφράσει, χωρίς επίθεση βέβαια όπως λες για κάποιες.

Ομως κ η καθε μια που μπαίνει στο site όπως κ εγώ θέλει τη γνώμη μας κ όχι να λέμε σε όλες " δεν πειράζει" , "είναι φυσιολογικό" για κάτι που ίσως να μην είναι..

ΜΗΝ ΑΠΟΧΩΡΉΣΕΙ ΚΑΜΙΑ-ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΟΜΙΖΩ

ΦΙΛΙΑ-SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΝΗΜΑ AΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στο μαρακι μας,να ειναι παντα γερη!!!!!!!!!!1

επισης ρε κοριτσακια μη μου το χαλατε,σε καποια φαση κοντεψα να χαρω που δεν ειμαι μανουλα(:blink: ), και δε χρειαστηκε να μπω κι εγω στις συζητησεις περι θηλασμου κλπ,ενω ξερετε ποσο πολυ το θελω...

ο θηλασμος ειναι κατι υπεροχο,και μακαρι να μπορουν ολες να θηλασουν,αν ομως καποιες δεν το καταφερουν για τους δικους τους λογους,θα φοβηθουν να το πουν για να μην ακουσουν οτι δεν ειναι καλες μανες????η οτι δεν αγαπανε τα παιδια τους??:blink:

προσωπικα αν κανω μωρο καποτε,και για καποιο λογο δεν καταφερω να θηλασω (που ευχομαι να τα καταφερω),θα ακουσω οτι δεν ειμαι καλη μανα???ενω το συγκεκριμενο μωρο το περιμενα με τοση λαχταρα,απογοητευση,πονο,αγχος,καταρευση(ολα αυτα νιωθω)..πως θα νιωσω αραγε εκεινη τη στιγμη,σκεφτειτε το λιγο..

δεν παιρνω το μερος ΚΑΜΙΑΣ και θελω να το υπερτονισω αυτο,ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ εχουν καποιο δικιο σε αυτα που λενε,συμφωνα με τις δικιες τους εμπειριες και συμφωνα με τα δικα τους βιωματα..

ο τσακωμος ειναι κατι φυσιολογικο και εδω μεσα που ειμαστε τοσες πολλες,ειναι και αναποφευκτος...δεν πειραζει αυτο,πειραζει το οτι τα παιρνουμε ολα τοσο κατακαρδα και προσωπικα...σου λεω τι πιστευω,δε σημαινει οτι αν δεν το κανεις εισαι λαθος..επισης δε με βλαπτεις η δε με αμφισβητεις-ακυρωνεις οταν δεν ακολουθεις τη συμβουλη μου,απλα δε σε βολευει,θα με ευχαριστησεις και τελος..δε μας κοστιζει τιποτα η συμβουλη για να σκαμε αν παει χαμενη..δε χρειαζεται να νιωθουν προσβεβλημενες καποιες αν δεν συφωνουνε καποιες αλλες μαζι τους

σας αγαπω πολυ ολες και θελω να ειμαστε οπως πριν,αν και παντα αυτο γινεται,ξεθυμαινουμε και μετα -μελι γαλα..ετσι πρεπει να μην κακιωνουμε..σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΝΝΑ και alkost ειστε πολυ γλυκιες...και alkost μην ακουω χαζα μια χαρα μανα θα γινεις να μην επηρρεαζεσαι απο εμας τις τρελλες...

Λοιποοοοοον,

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ να κλεισω εγω το θεμα και να το κλεισω εν ΕΙΡΗΝΗ...(Το στυλ της katrina ειναι αυτο...ιδανικο και πρωτοτυπο!!!:);) )

Λυπαμαι ειλικρινα και θελω να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στις κοπελες που δειξανε οτι με εκτιμανε...

ΤΩΡΑΑΑΑΑ....ακομα και με τα κοριτσια που δεν συμφωνω, δεν πειραζει οκ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΟΥΣ ΘΕΡΜΑ και ευχομαι εναν καλο χειμωνα.

Α!!! παρα λιγο να ξεχαστω!

Ιφιγενεια να χαιρεσαι την κορη σου...

Εισαι απιστευτα εξυπνο παιδι...

Μπραβο που αλλαξες το κλιμα σε αυτο το θεμα...

Ηταν τεχνιεντως πετυχημενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αννιώ μου, έτσι! Καλύτερα να το κλείσεις εσύ που το άνοιξες!

Αλλά μισό, μισό, να απαντήσω στις κοριτσάρες μου για τις ευχές τους!

Και υπόσχομαι.. Από δω και πέρα θα είμαι μόνο εντός θέματος στα υπόλοιπα topics (ναι καλά...)..

Να χαίρεσαι κι εσύ την Αλεξάνδρα σου Αννιώ και από δω και πέρα μόνο χαρούμενα συναισθήματα να σου γεννά το mammy! :cheer:

Μελίνα ευχαριστώ κοριτσάρα μου! Εσύ πότε θα σκάσεις μύτη σε συνάντηση με το παιδί σου? :P Τι? Μόνο οι υπόλοιπες να φέρνουν τα παιδιά τους? Μόνο κοίτα.. Όταν το κανονίσεις, ψιτ, σφύρα κλέφτικα να κάνω ντου από παντού! :woohoo:

Λινάκι το Μαράκι σε ευχαριστεί και σου στέλνει φιλάκια! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

BEBISNIK ναι, ανήκω στην κατηγορία των ευτυχισμένων συζύγων στρατιωτικών! Ναι καλά... Ομοιοπαθούσες λοιπόν! :huh:

ΚΟΝΝΑ μου έτσι είναι.. Συμφωνείς λίγο πολύ με όλες αφού πάντα και στα πάντα, η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση! :)

alkost μου τι παιδί είσαι εσύ? Ευαισθητούλα μου.. Μπόρα μωρέ κι αυτή.. Καλοκαιρινή.. Θα περάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ είδες? Άλλη θα έπρεπε... άλλη κερνάει για τα γενέθλια του Μαρακίου που λες κι εσύ! :P Εγώ κερνάω την Κυριακή στο σούπερ ντούπερ πάρτυ που θα κάνουμε! Ακολούθα το Μαρινάκι κι έλα! :P

tirogaridaki το ερώτημά σου το τελευταίο με βασανίζει κι εμένα! Εγώ να το κάνω το 2ο αλλά πως θα τα βγάλω πέρα με τον Ταλιμπάν μου? Μωρέ κάτι ξέρει ο Θεούλης.. Κάτσε να μεγαλώσει το Μαράκι και να ησυχάσει λίγο και θα μου στείλει και το 2ο.. Όχι πως εγκατέλειψα.. Αλλά δεν τρελλαίνομαι που δε μας έχει κάτσει μέχρι τώρα.. Εμ.. και πως να μας κάτσει.. Σύλληψη με τηλεπάθεια δε γίνεται.. Έρωτας σύμφωνα με το γνωστό άσμα του μέγα λαϊκού αοιδού γίνεται (κάτι ήξερε πριν 15 χρόνια που το τραγουδούσε.. οι νέοι σήμερα έχουν επιδοθεί στο cyber sex και κοντεύουν να ξεχάσουν πως γίνεται real).. αλλά και σύλληψη? Ζητάμε πολλά!

mitsakii μου, γλυκιά μου Δημητρούλα τι πλάσμα είσαι εσύ! Σου έχω αδυναμία και σου το έχω πει.. Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές και τα καλά λόγια! Να μου φιλήσεις τη μικρούλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula μου που χάθηκες εσύ κορίτσι μου? Τι κάνεις? Καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου!

Ευχαριστούμε για τις ευχές! Να χαίρεσαι κι εσύ τα παιδάκια σου!

Τι κάνουν οι ψυχούλες σου?

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ θενκ γιου πολύ πολύ! ;) Να χαιρόμαστε τα.. παλικαράκια μας! χεχε.. Εμ.. Η δική μου κάνει για 40 παλικάρια από τη Λεβαδιάααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Μπράβο Αννιώ μου, έτσι! Καλύτερα να το κλείσεις εσύ που το άνοιξες!

Αλλά μισό, μισό, να απαντήσω στις κοριτσάρες μου για τις ευχές τους!

Και υπόσχομαι.. Από δω και πέρα θα είμαι μόνο εντός θέματος στα υπόλοιπα topics (ναι καλά...)..

Να χαίρεσαι κι εσύ την Αλεξάνδρα σου Αννιώ και από δω και πέρα μόνο χαρούμενα συναισθήματα να σου γεννά το mammy! :cheer:

Μελίνα ευχαριστώ κοριτσάρα μου! Εσύ πότε θα σκάσεις μύτη σε συνάντηση με το παιδί σου? :P Τι? Μόνο οι υπόλοιπες να φέρνουν τα παιδιά τους? Μόνο κοίτα.. Όταν το κανονίσεις, ψιτ, σφύρα κλέφτικα να κάνω ντου από παντού! :woohoo:

:laugh: Ιφιγενεια:woohoo: ....τον ειδαν τον γυιο μου,τον γνωρισαν 3 κοριτσια στην πρωτη συναντηση που με πηγε εκεινος γιατι ηθελε το αμαξι μετα:laugh:

παντως θα σου πω... για ναρθεις!!!!:laugh: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia ξέρεις τι με έκανες ε? Πήγα και πήρα τσιζκέικ νωρίτερα, έκλεινε η κοπέλα το ζαχαροπλαστείο, κυριολεκτικά στην πόρτα την πέτυχα! Της λέω όχι, μη, περίμενε, πες μου ότι έχεις τσιζκέικ! Και τι μου απαντάει!

Έχω Ιφιγένεια, αλλά δεν μπορώ να σου κόψω απόδειξη!

Ντόινγκκκκ.. Κοίτα κάτι κολλήματα που έχει ο άνθρωπος!

Σρλουπ!

mpempoula16 ξέρεις τι γίνεται? Όπως έχω ξαναπει μου αρέσει η τακτική της Λένας να μην κλειδώνει θέματα, αρκεί εμείς με λίγη τρέλλα να τα παγώνουμε ή να τους αλλάζουμε τα πέταλα! Άλλα ντ'άλλα κουτρουβάλα το'κανα, αλλά αν συνεχιζόταν, ακόμα και τώρα που μιλάμε, θα είχανε γραφτεί 194857040948039470296 φορές τα ίδια πράγματα και συμπέρασμα κανένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy καταρχήν ευχαριστούμε για την αφιέρωση του αγαπημένου μας τραγουδιού! Θυμάσαι στη γαμοβάφτισή ε? Πολύ γλυκό εκ μέρους του Μιχαλάκη μας!

Τώρα ότι κάτι πρέπει να κάνετε.. ναι, είναι το μόνο σίγουρο! Πάνε να μας το φάνε το Μαράκι! Φέρτε καλού κακού και ένα μονόπετρο μαζί σας! :P

Σπάνια να πιάσεις τη μουσούδα σκύλου και να ορμήσει! Ήξερε που έπιανε ο Μιχαλάκης! Για τόλμα και πιάσε την ουρά όμως.. Το έκανε και αυτό το Μαράκι, στον μούργο του γείτονα! Εκεί που λιαζόταν αμέριμνος, πάει το Μαράκι μου από πίσω του και του αρπάζει την ουρά.. ΠΟυ να την προλάβω! Απίστευτο όμως.. Γύρισε ο μούργος να την ορμήσει και αμέσως σταμάτησε όταν είδε το Μαράκι. Λέω εγώ τώρα.. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένεια ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση!!

Άλλο που δε θέλει ο πισινός μου!!! Κρα κάνει για ταξίδια!! :);)

Να περάσετε τέλεια στο πάρτυ, να ξεμουρλιαστείτε και να βγάλετε και πολλές φωτος να μου δείξει το Μαρινάκι στην επόμενη συνάντησή μας!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Αυτο το να ξεμουρλιαστειτε πολυ μ'αρεσει... Ιφιγενεια λεω να ξεμουρλιαστω μαζι σου... τι λες; χεχεχεχε...!!!! :P

Βρε να ξεμουρλιαστούμε αλλά ξέρουμε τουλάχιστον τι σημαίνει ξεμουρλιάζομαι? Πως γίνεται? :dry::P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Βρε να ξεμουρλιαστούμε αλλά ξέρουμε τουλάχιστον τι σημαίνει ξεμουρλιάζομαι? Πως γίνεται? :dry::P :woohoo:

Αχαχαχαχαχαχαχα....!!! :woohoo: :laugh: :P :silly:

Βλεπω να μας πετανε εξω απο το μαμμυ...!!!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...