Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας και απο μενα !!!


sasoulinaki

Recommended Posts

Γεια σου κοπελα μου καλως ηρθες...να σου ζησει η μικρουλα...Εγω ειμαι η Ναταλι και εχω διδυμακια 10 1/2 μηνων και ειμαι εγκυος στο τριτο μας παιδακι 2ο εβδομαδων...λοιπον καλως μας βρηκες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sasoulinaki καλησπέρα κοριτσάκι μου! Τί γίνεσαι? Πώς τα πας με το μικρουλάκι σου???? Μόλις τώρα ξαναμπήκα σε αυτό το post. Στη φώτο του προφίλ μου είναι ο αντρούλης μου και η ανηψιά μας (κόρη του αδελφού του) που είναι η μεγάλη μας αδυναμία!!!! Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα PIPITSAZOUZOUNA!!! ολα καλα!το μωρακι μου ειναι μια χαρα {ετσι λεω}μου φαινεται οτι με παει μια-μια{μια ειναι ησυχο και μια ζωηρο}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sasoulinaki καλησπέρα! Καλως ήρθες στο mammy και να σου ζήσει η μπεμπούλα! Είμαι η Αμάντα και έχω μια κορούλα 6 μηνών. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΓΔΑ ΕΙΜΑΙ 33 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ .ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Καλώς μας ήρθατε!

Είμαι η Κωνσταντίνα,είμαι 26 χρονών κ έχω μια μπουμπούκα 1μιση μηνός!

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!Φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...