Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας και απο μενα !!!


sasoulinaki

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ SITE,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 40 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλως μας ηρθες!!!!Να χαιρεσαι την ζουζουνα σου!Εδω ειμαστε ολες μια παρεα και περναμε τελεια!Θα χαρω να τα λεμε συχνα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sasoulinaki καλώς ήρθες κι από μένα!! Εγώ είμαι η Έλενα και έγινα πρόσφατα μανούλα!! Μόλις 17 ημέρες πριν!! Έκανα αγοράκι!Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς όρισες στην παρέα μας και να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου!!!!είμαι η θέη 25 ετών και ακόμα δεν έχω παιδάκι...φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες γλυκειά μου και να χαίρεσαι τη μπεμπίτσα σου! Είμαι η 33χρονη Πηνελόπη κι ελπίζω να μείνω σύντομα "γκαστρωμενούλα"! Φιλάκια και θα τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΑΦΟΥ ΣΤΙΣ 17 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ SITE ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!!!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ SASOYLINAKI.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΗ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ 18,5 ΜΗΝΩΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΤΑΣΑΡΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ :lol:ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΟΥΛΑ!!ΕΙΣΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ SITE??NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ

BEBISNIK έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ SASOYLINAKI.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥΛΗ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ 18,5 ΜΗΝΩΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΤΑΣΑΡΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ :lol:ΧΑΧΑΧΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΞΑΝΘΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ!!ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΕΣΥ ΠΗΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ???ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ Ι.Κ.Α...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sasoulinaki έγραψε:

Α ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΑ!!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?

mia xaroula ta pame exei kati adikaiologhtes grinies alla entaksei oxi polles!!

pantos einai trelh eutuxia!! gemizeis!! h toulaxiston nomizeis oti prin eisouna adeia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!!!! θελω την βοηθεια σας!!!! εδω και 9 μερες εχω καθυστερηση εχει πριστει το στηθος και εχω υγρα πολλα!και ποναει λιγο η μεση μου! στην 4 μερα εκανα β χοριακη βγηκε αρνητικο...... μου ειπε ο γιατρος να περιμενουμε αλλα εδω και 3 μερες εχω δεκατα αλλα μονο το βραδυ!! Παιρνω το γιατρο και μου λεει μηπως ειναι μια μικρη μολυνση του στηθους... μα.... εχω.. μονο το βραδυ δεκατα!!!:dry: ο γιατρος θα γυρισει σε μια εβδομαδα και εγω πεθαινω απο αγωνια!!! κοριτσια μου να περιμενω η να παρω ενα τεστ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...