Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗ ΓΟΡΓΟΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,

ΣΤΙΣ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ ΓΟΡΓΟΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟ ΦΟΒΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!!!

ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠΟΨΗ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ (ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ)...

ΜΕΤΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΟΥ ΕΚΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΤΕΝΗ. ΣΤΟ DOPPLER ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΙΣΩ ΟΠΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Κ.ΔΡΙΤΣΑΣ ( ΕΛΕΝΑ ) ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΡΙΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ NST KAI DOPPLER ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ DOPPLER ΚΑΙ ΤΑ ΝΣΤ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΤΑΝ ΜΕΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΣΩ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΒΑΡΟΣ ΣΤΑΘΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ...ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ DOPPLER ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΗΔΗ 2 ΚΙΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΠ ΤΟΝ ΕΝΑΤΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΛΛΟ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΡΙΣΚΟ...ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΕΙΧΕ ΧΑΘΕΙ ΕΤΣΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ...ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗ RAN ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ...

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΛΙΠΟΒΑΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ...

ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 1950 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΧΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕ 1814.ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ.ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ 11 ΗΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 2300 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΣΤΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΡΗΓΗΘΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΡΟΦΗ 'Η ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΤΡΥΠΗΜΕΝΗ ΑΠ ΤΟΝ ΟΡΟ ΚΑΙ ΑΠ ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΛΗΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΗΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΜΑ..

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΜΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ !!!!ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑ!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεμι μου να σου ζησει το αγγελουδι σου!!!

Να ειναι παντα ευτυχισμενη,γερη κ τυχερη!!!

Απο εδω κ μπρος μονο χαμογελα σας ευχομαι!!!

Δε μας κουρασες καθολου!!!Χαιρομαι που τελικα ολα πηγαν καλα-παρολη την ταλαιπωρια!!!!

Να 'σαι καλα κοπελα μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το κοριτσάκι από εδώ και στο εξής να είναι γεμάτο υγεία και ευτυχία και πλημμυρισμένη από την δική σας αγάπη.

Ευτυχώς όλα πήγαν καλά.....στο εξής να έχεις μόνο όμορφες αναμνησεις από την κουκλίτσα σου. :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου Ζησει η κορουλα σου!! :)

Το πιο σημαντικο οτι ολα πηγαν μια χαρα!!

Να σας ευχηθω παντα χαρα και ευτυχια στη ζωη σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗ ΛΟΧΕΙΑ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ !!! ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΚΑΝΕ ΟΛΙΚΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ . ( ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙΝΗΣ ΞΕΧΑΣΑΝ Κ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΠΟΞΕΣΗ , ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!! )

ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!! να χαιρεστε την κορουλα σας! μετα την ταλαιπωρια...ολα ηδη πανε καλα οπως λες και που εισαι ακομη! φιλια στο μπουμπουκακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η γοργονίτσα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γερό να είναι πάντα το μωράκι σας και χαλάλι τα άσχημα και τα δύσκολα που περάσετε.................

Να είσαστε ΠΑΝΤΑ μια ευτυχισμένη οικογένεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η αγαπημενη σας..

Εύχομαι να ηταν η πρώτη και η τελευταια ταλαιπωρια στη ζωη της...

Να ειναι πάντα γερη και ευτυχισμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ.ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΧΙΣΜΕΝΗ.ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζήσει nemi μου η μικρούλα σας!!!πάντα γερή να είναι και ευτυχισμένη!!!

ευτυχώς όλα πήγαν καλά και εύχομαι από εδώ και πέρα να έχετε μόνο χαρές!!!

σε φιλώ και καλή λοχεία σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ.

ΠΟΛΥ ΞΕΝΥΧΤΙ ΕΤΣΙ???ΧΑΧΑΧΑ.

ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ ΟΛΑ.ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει γλυκια μου μανουλα να ειναι παντα γερη κ δυνατη

αντε περιμενουμε κ φωτο

φιλια πολλα στην γοργονιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει,να ειναι παντα γερη και τυχερη στη ζωη της!!!Χαιρομαι πολυ που ολα πηγαν καλα και ευχαριστουμε που μοιραστηκες την εμπειρια σου μαζι μας!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ nemi μου, μου θύμησες την γέννηση της πρώτης μου ανιψιάς! Γεννήθηκε στην 32η εβδομάδα, αρκετά πρόωρη, 2300! Μπήκε κατευθείαν στην μονάδα, με σωληνάκια στην μύτη, με ορούς, με διάφορα!! Χαίρει άκρας υγείας κι είναι μια τσουπωτούλα τώρα που θα κλείσει τα 4 στις 9 Νοεμβρίου!!

Να σου ζήσει κούκλα μου το διαμαντάκι σου! Υγεία πάνω απ'όλα να έχετε.. γερή και καλότυχη πάντα στην ζωή της!! Καλή λοχεία και σε σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...