Μετάβαση σε περιεχόμενο

Sex Β Ο Η Θ Ε Ι Α


Recommended Posts

Κοριτσια θελω την βοηθεια σας!ακουστε στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου δεν καναμε σεξ με τον αντρα μου μας το ειχε απαγορεψει γιατι ηταν και διδυμα και ειχα πραγματικα μεγαλη κοιλια οπου θα μας δυσκολευε.! τωρα τον γιατρο τον ειχαμε ρωτησει και μας το επετρεψε! χθες το βραδυ λοιπον δοκιμασαμε και εμεις! ολα καλα και ωραια απαλα πραγματα ηρεμες κινησεις αλλα σημερα εχω απο το πρωι πονους δυνατους κατω στην κοιλια και λιγο πανω αριστερα! ειμαι σε απογνωση δεν ξερω τι να κανω! περνω τον γιατρο μου και δεν το σηκωνει! μπορειτε να μου δωσετε καμια συμβολη?σας εχει τυχει κατι παρομοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα προτεινα να ξαπλωσεις λιγακι σημερα...Μην κουραστεις!Ξαναπροσπαθησε να παρεις το γιατρο σου σε λιγακι!

Δε νομιζω πως ειναι κατι σοβαρο αλλα...Δεν ξερω κιολα....

Μην αγχωνεσαι κοπελα μου....Απλα χαλαρωσε οσο μπορεις!Ελπιζω να εχεις καποιον να αναλαβει για λιγο τα διδυμουλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ...ολο το πρωι καθομουνα στο κρεβατι...τα μωρα δυστυχως τα κραταω με τον αντρα μου μονο...και υπαρχει επιπλεον κουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην πανικοβαλλεσαι,εγω για προληπτικους λογους θα σε συμβουλευα να πας σε καποιο εφημερευον νοσοκομειο αφου δεν βρισκεις τον γιατρο σου,μαλλον δεν ειναι τιποτα,αλλα γιατι να το αφησουμε στην τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χώρις να είμαι ειδική

θα έλεγα πως είναι normal οι πόνοι σου...

Ειδικά αν κάνετε ελεύθερο sex...

Δεν είναι ανησυχητικό (νομίζω!)

Σε μένα τουλάχιστον, μετά τις πρώτες επαφές

όταν υπήρχε μεγάλη αποχή,

ερχόντουσαν πονάκια , σε όλη την εγκυμοσύνη.

Ησύχασε, ξεκουράσου κ θα σε συμβουλεύσει

και ο γιατρός σου....

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα στην εγκυμοσύνη μου κύλησαν ομαλά εκτός από πριν 1 βδομάδα όταν μετά από επαφή, είδα λίγο αίμα. Ο γιατρός μου συνέστησε ξεκούραση για 2 μέρες κ αν ξαναέβλεπα να πήγαινα στο νοσοκομείο. Όλα καλά τώρα. Από πόνους δεν ξέρω, μήπως είναι πρόωρες συσπάσεις? Ξέρω ότι μετά το σεξ η μήτρα συσπάται, μήπως εσένα η σύσπαση έγινε έντονα? Παίρνε συνέχεια το γιατρό σου μέχρι να τον βρεις αν οι πόνοι επιμένουν. Τί να πω, αλλιώς υπάρχει κ η λύση του νοσοκομείου αν δεν τον βρίσκεις κ οι πόνοι επιμένουν. Ξάπλωσε και καλή ανάρρωση.

(Τώρα είμαι 35 weeks & 3 days)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους το σηκωσε μια απο τα ιδια μου ειπε ξεκουραση και αν συνεχισουν να παω αυριο να με δει! α! και μου ειπε πως μαλλον επιρεαζει το οτι σηκωνω τα μωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...