Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερώτηση για αγορές από www.mothercare.com


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οι αριθμου στις καρτες μας προσδιοριζουν τον τοπο εκδοσης. Ακομα και απο την HSBC να παραγγειλεις αν ειναι εκδοσης απο Ελληνικο υποκαταστημα σου λενε οτι δεν στελνουν και σου ακυρωνουν την παραγγελια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ όλα τα πράγματα της μικρής τα ψώνισα από το mothercare της Αγγλίας και σε 9 μέρες ήρθαν σπίτι μου!

Στέλνουν τα πάντα από ρουχαλάκια αλλά δεν στέλνουν βαριά αντικείμενα (πχ καρότσια) ούτε και υγρά και λούτρινα κουκλάκια..

Πάντως ο,τι θέλετε από ρουχα, φορμάκια και λευκά είδη τα στέλνουν όλα και στην μισή τιμή από οτι τα πουλάνε εδώ!

Εγώ ετοιμάζομαι να παραγγείλω αυτές τις μέρες γιατί μεγάλωσε η μπουμπούκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο λεμε.....οτι εδω και εναν μηνα περιπου δεν στελνουν πια...καταχωρουν κανονικα την παραγγελια αλλα δεν στελνουν Ελλαδα μπορεις να το δεις και στο site τους. Ειπαν οτι ειναι προσωρινο...θα δουμε ποσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξερετε παντως οτι πολυ ωραια ρουχα και ειδικα εσωρουχα, τωρα που εχει και εκπτωσεις εχουν και τα Marks & Spencer, Zara Kids, Benetton, H&M, εγω ψωνησα για του χρονου για τον δικο μου. Εχουν εκπτωσεις και προσφορες...και ειδικα των Marks & Spencer ποιοτηκος ειναι καλυτερα και απο του Mothercare

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τα Μαρκς ειναι φοβερα ρουχα αν κ δε με εχουν βολεψει οσο του Μαδερκεαρ.. Του Μαδερ τα θεωρω ισως τα καλυτερα! Και τα Η&Μ!!!! Εχουν καταπληκτικα ρουχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα τιμες εχουν...πηγενε μια βολτα...ειχαν και προσφορες στα κορμακια, η εφταδα και τα αμανικα και τα κοντομανικα 14 ευρω...και 15 περιπου τα βαβμακερα πιτζαμακια

Λενακι ελπιζω συντομα...γιατι την Ιρλανδια την βγαλανε απο την Μαυρη Λιστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Φοξ κ εγω οταν ανακαλυψα το σαιτ κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!! Γιατι ολα τα ρουχαλακια τους πρωτους 6 μηνες τα ειχαμε παρει νωρις νωρις κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα η διαφορα προκυπτει απο την συναλαγματικη διαφορα...εγω παρακολουθω τις διεθνεις ισοτιμιες και ξερω...αν η ισοτιμια ηταν οπως πριν απο 2 χρονια, θα μας εβγενα πιο ακριβα. Απλα δεν ξερω για ποιον λογο αυτη η διαφορα δεν περναει στον καταναλωτη...και ειδικα εδω στο Ελλαδισταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οαλη προλαβα....οτα τα πηραμε απο την Αγγλιας, εκτος απο τι κρεβατακι που το πηραμε απο εδω γιατι εβγαιναν τα ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοξ για να μην χαλας τζαμπα το χρονο σου με την παραγγελια οταν μπαινεις στο σαιτ της Μαδερ πηγαινε κατω κατω στη σελιδα εκει που λεει delivery information απο εκει θα κατεβεις περιπου στη μεση της σελιδας international deliveries και θα δεις το θεεικο πουδε στελνουν στην Ελλαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...