Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!


Eleny2

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΧΩ 2 ΑΣΧΕΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ! ΧΑΖΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!:woohoo: :blush: ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΧΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ OFFLINE ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ Η ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ? Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΕΣΜΕΝΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΤΑΪΣΕΙ ΚΑΝ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ? ΑΣΧΕΤΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΑ 2 ΠΟΣΤ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera ti kaneis ....egw exw neura den me afise o mikros na koimithw ligo para panw kai me exese kiolas!!!:angry:

sthn prwth erwthsh arkei na kliseis apla to parathiro .egw pote den kanw aposindesh .

sthn deuterh den exw idea xaxaxaxaxaxaxa

to mono pou eimai sigourh einai oti an exei salia mesa thelei petama .

ti enoeis fagaki pou den exei alestei ?

kserw oti mporeis na to baleis se pagokistes kai sthn katapsiksh ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΒΡΕ 'ΣΥ ΑΛΕΘΩ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ Η ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΩ??? Α! ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!! ΕΓΩ ΕΧΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΪΖΩ! ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελενη μου εγω οτι περισευει που δεν περισευει ποτε το πεταω δεν του το δινω την επομενη μερα προτιμω να φτιαχνω φρεσκο φαγακι

σε εντιθεση με μενα κοπελα μου που τωρα πια δεν μου πινει πρωινο γαλα γιατι κοιμαται και λυπαμαι να τον ξυπνησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαντινου καλημερα

απο οσο ξερω και για τα 2(δεν ειμαι σιγουρη)

Α)πρεπει να κανεις αποσυνδεση

β)ξερω οτι αν εχει ακουμπησει το κουταλακι τοτε δεν κανει με τιποτα,βεβαια εμενα η παιδιατρος μου εχει πει καθε μερα καινουργιο και οτι περισευει πεταμα

Αφροδιτη και εμενα τελευταια με εχει τρελανει...δεν κοιμαται το πρωι και σημερα με καταχεσε(συγνωμη κιολας)μολις την ειχα αλλαξει...Α!και δεν μου εφτανε αυτο κατουρησε και το στρωμα στο δευτερολεπτο που εκανα να την σηκωσω για να της βαλω την καινουργια πανα κλαψ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΜΟΝΟ. ΔΗΛ. ΕΙΜΑΙ ONLINE ΣΥΝΕΧΕΙΑ?ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ, ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ! ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΙΑ ΜΕΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου τι παθατε με τα κακακια!!!!

εγω ειμαι τυχερη μου φαινεται αυτο μου το εκανε ενος μηνων την πρωτη μας μερα στο σπιτι.εγω εκανα λαθος και τον αλλαζα μετα το ταισμα (ειμαι γκαου τελειως χιχι)

και κατα τις 1 το βραδυ εκει που παω να του αλλαξω την πανα κανει ενα πριιιιτς και ερχονται ολα πανω μου πανω στα σεντονια τρελαθηκα φωναζω τον αντρα μου και του λεω ετσι κανουν τα μωρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de xreiazetai aposindesi...se exo dei arketes fores offline...ego kelino aplos to parathiro..

simfono me tin afroditi...stis pagokistes k katapsiksi...

krima na petas fagito...

ego nomizo etsi tha kano..an skefteis oti to gala to mitriko to bazoume katapsiksi k to dinoume eos k 6 mines meta..to idio de einai k to fagito?:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

mitsi ton eixa koimisei mono me thn pana kai autos thn ksekoumpose kai molis ton sikosa epesan ta kakakia tou panw mou .....:silly: :woohoo:

kai htan kai para pola!!!!!

Εεεεε δεν μπορει...Κατι του'κανες του παιδιου και οργανωσε ολοκληρο σχεδιο για να σε τιμωρησει>!!!!αχχαχαχαχαχαχαχχαααα Ασε με να φανταζομαι τη φατσα σου και να γελαω!!!!!Ξερω θα τα παθω κ εγω κ τοτε θα γελας εσυ μαζι μου! Αλλα.........

χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

Καντινου γτ δεν αλεθεις λιγοτερο ωστε το υπολοιπο να το βαζεις στο ψυγειο???Ολοκληρα τα λαχανικα-κρεας οκ στη συντηρηση αλλα αλεσμενα :huh: ?

Και παλι αν μπορεις να φτιαχνεις φρεσκο καλυτερα...(ετσι ξερω απτις μανουλες γυρω μου!)

Αν κανεις αποσυνδεση φαινεσαι αμεσως offline. Αν απλως κλεισεις το παραθυρο φαινεσαι για καποια ωρα online και μετα καποια στιγμη offline

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΒΡΑΣΑ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΡΙΞΑ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΛΑΔΙ! ΕΦΑΓΕ ΑΡΚΕΤΟ! ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΘΑ ΔΩΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΦΑΓΗΤΑ ΕΚΤΟΣ ΣΟΥΠΙΤΣΑΣ. ΑΦΟΥ ΟΛΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ONLINE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού για την 1η ερώτηση δε γνωρίζω...Εγώ δεν αποσυνδέομαι ποτέ...

Είμαι αποθηκευμένη, καθώς μόνο εγώ χρησιμοποιώ το laptaki μου...

Όσο αφορά το φαγητό προσωπικά μαγειρεύω κάθε ημέρα...

Φοβάμαι τους μύκητες, άλλος οργανισμός του μωρού, επίσης οι βιταμίνες χάνονται...

Ξαναζεσταμένο φαγητό;;;

Απλά σου καταθέτω την άποψή μου...

Ο καθένας βέβαια πράττει διαφορετικά...

ΥΣ.σήμερα τις μαγείρεψα πατάτες-καρότο-φασολάκια...30λεπτά χρειάστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού φυσικά στο multi ακόμη...Και μάλιστα πολύ καλά πολτοποιημένα...

Το κρέας και στο μπλέντερ...Ιδιαίτερα το μοσχάρι...

Γιατί σουπίτσες μόνο;;;

Λίγο νεράκι στο βράσιμο απλά για να λιώσουν...

Εγώ ποτέ σουπίτσα...θεωρώ ότι δυσκολεύει...

Κρέας με λαχανικά είναι εύγεστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΕΓΩ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΜΟΝΟ. ΔΗΛ. ΕΙΜΑΙ ONLINE ΣΥΝΕΧΕΙΑ?ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ, ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ! ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΙΑ ΜΕΣΑ.

1. Όταν κλείνεις το παράθυρο είσαι offline, εγώ δεν κάνω ποτέ αποσύνδεση και όταν ανάβω τον άλλο Η/Υ, δεν κάνω σύνδεση βλέπω ότι είμαι offline!

2. Γιατί δεν μαγειρεύεις μόνο μια μερίδα? μόνο για μια μέρα, έτσι κάνω εγώ, τα λαχανικά τα μαγειρεύω κάθε μέρα και το κρέας το μαγειρεύω, χρησιμοποιώ λίγο και το υπόλοιπο το βάζω στο ψυγείο.

Αλλά και το αλεσμένο μπορείς να το βάζεις στο ψυγείο δεν υπάρχει πρόβλημα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα για το πρωτο δεν ξερω εγω κλεινω το παραθυρο και επισης αυτο με το φαι πουε δεν κανει να κρτας αλεσμενο φαι λογω των βακτηριδιων μπορεις ομως οταν τα εχεις βρασεις να τα φυλαξεις και να τα λιωσεις αργοτερα .

Οσο για τα κακακια διαβαστε σκηνικο με το Σταυρο που ηταν 7 μηνων .εχουμε παει στη ξεδερφη μου Σαλμινα και κοιματε στο παρκο εμι κοιμομαστε κατω σε στρωμα οταν κατα της 7,30 το πρωι νιωθω κατι να πεφτει πανω μου στη συνεχεια ακουω γελια και αμεσως μου ερχετε μια μυρωδια αφηστε καλυτερα .Ανοιγω τα ματια και τη να δω το πιο γρηγορο ξυπνημα της ζωης μου ειχε βγαλει τη πανα τα ειχε κανει παντου τα ειχε πασαλειψει αυτος ηταν μεσα στα κακα απο το κεφαλι εως τα νυχια δεν ηξερα απο που να τον πιασω .Ξυπναει ο ξαδερφος μου και με το που το βλεπει αρχισε να κανει εμετο .... Δεν σας λεω τη ακολουθησε καθαριζαμε με τοσα καθαριστικα αλλα η μυρωδια ειχε μπει μεσα μας .Αυτα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΦΑΓΗΤΑ ΟΠΩΣ Η ΚΑΤΡΙΝΑ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΟΛΛΟ ΤΟ ΑΦΗΝΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ!!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ!!! ΚΑΤΡΙΝΑ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ ΒΑΖΕΙΣ? ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΦΕΥΓΩ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού 1 φορά της μαγείρεψα σούπα νερόβραστη και απλά δεν έφαγε!

Γίνεται κουτάλι σε υδαρή μορφή;;;Εκνευρίστηκε!

Εξ'αρχής μου είπε όπως εμείς...Απλά εγώ χωριστά της μαγειρεύω...

Όπως φρουτόκρεμα...Στερεά αλλά όχι πολύ...

Ντομάτα όχι ακόμη, αν και μου επέτρεψε...

Το μενού της περιείχε και σπανάκι, λαχανόρυζο...αλλά ακόμη εγώ δεν τόλμησα...Ίσως λάθος...

Τρώει ρύζι, φασολάκι, αρακά, πατάτα, καρότο, μοσχάρι και κοτόπουλο σε διαφόρους συνδυασμούς...Σε 1 εβδομάδα θα προστεθούν και ζυμαρικά, όσπρια, όπως μακαρόνια, αστράκι, τραχανάς, φακές.

Αυτά...2 κουταλάκι λάδι ωμό και μία πρέζα αλάτι...

Το νερό όμως δεν το θέλει με τίποτα!Δεν πίνει...

Αν θελήσεις κάτι πες μου...

Και σήμερα την ζύγισα και έχει πάρει 600γρ, από 5ο-6ο!

Και ακόμη έχει ημέρες...

Τρώει και καλή ποσότητα φρούτο...Βερύκοκο μόνο δεν έχω προσθέσει...

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κατρινα ολα σας τα επιτρεπει ε? τελικα ο καθε παιδιατρος λεει τα δικα του...εμενα τωρα μου εβαλε ντοματα γιατι ημασταν στο χωριο και ειχαμε ενα τονο τοματες απο τον μπαξτε μας και της λεω ντοματουλα ρε συ να μην βαλω τωρα που ειναι φρεσκια? και επειδη κλεισαμε τον 8ο μας αφησε..φακες & λαχανο οχι ακομα και

γιαουρτι αυγο στον 10ο...

τι εννοειτε σουπα? δεν το κανετε χυλο?

εγω βαζω και βασιλικο ή μαιντανο ή ανιθο ή σελινο αναλογα το φαγητο..νοστιμευει το φαγακι οσο να'ναι..

αλεσμενο ξερω πως δεν κανει εαν εχει μπει κουταλι λογω σαλιων..καλυτερα εχε το στο ψυγειο ολοκληρο ετσι διατηρειται και την επομενη.

εγω προσωπικα βραζω 300γρ μοσχαρι και το χωριζω σε μεριδες με ζουμακι στην καταψυξη γιατι το κρεας κανει πολυ να βρασει.το βραυ βγαζω στο ψυγειο και εχει ξεπαγωσει μεχρι την επομενη οπου προσθετω απλα τα λαχανικα η τα ζυμαρικα και γινεται πιο γρηγορα. το κοτοπουλο δεν το κανω ετσι γιατι θελει ιδιο χρονο με τα υπολοιπα για αν γινει.

σημερα εφτιαξα γι α2 μερες φαγακι να μην εχει εννοια η μαμα μου αλλιως το κανει η μαμα μου την ιδια μερα.

βασικα εαν ημουνα σπιτι την ιδια μερα θα το εφτιαχνα πιστευω..να ειναι φρεσκο μωρε..

και κατι ασχετο...

πειραζει το απογευμα που μερικες φορες δινω φαγακι αντι κρεμας? πιο καλα δεν ειναι?εννοω πιο θρεπτικο ή το κανω να συνηθιζει να τρωει πολυ ετσι? πχ. εχθες ειχε μακαρονια κοκινοστο με μακαρονακι. το απογευμα του αλεσα το μακαρονακι με ζουμακι και το εφαγε. αλλα προβληαμτιζομαι μηπως τον κανω να τρωει ατσαλα ετσι και πολυ μελοντικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI γεια!Ναι, είναι της Αμερικανικής σχολής...Εμείς από τον 4ο φάγαμε βανίλια...Αυγό-ψάρι-πορτοκάλι στον 10 μήνα...Γιαούρτι στον χρόνο...

Μια χαρά μαγειρεύεις...Πολύ μοσχάρι!Πόσο η μερίδα;;;Εγώ 40 γρ...

Είναι ''βαρύ''...

Μην αγχώνεσαι, όλοι έχουμε εσωτερικές αλλαγές...Για λόγους πρακτικούς και ανωτέρας βίας...Απλά όντως δεν είναι καλό, γιατί πρέπει να συνηθίσει το βιολογικό ρολόι...Επίσης το φαγητό θέλει χρόνο για χώνεψη ενώ οι κρέμες είναι εύπεπτες...

Έχει τύχει να την ταίσω απόγευμα φαγητό και μου κοιμήθηκε μέχρι το πρωί!

Αλήθεια πόσο τρώει;;;Εμένα όταν είναι χωρίς κρέας 150γρ και με κρέας 120 το πολύ!

Επίσης ο ζωμός από το μοσχάρι έχει πολλές βιταμίνες και επίσης αποθηκεύω για να το προσθέσω σε ρύζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ!!! ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑΪΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΦΑΓΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΟΥΠΙΤΣΕΣ. ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ! ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΟΛΛΟ! ΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙΑΝΟ ΤΗΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΔΙΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΗΣ 5 ΔΙΟΤΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ. ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΘΗΛΑΖΩ, Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΦΑΪ ΩΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΒΡΑΣΤΕΣ ΛΙΩΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΦΡΟΥΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ! ΣΤΙΣ 5 ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ! ΑΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ! ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΚΑΤΡΙΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΚΑΤΡΙΝΑ, 2 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΛΑΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΜΕΡΙΔΑ Η ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ? ΑΛΑΤΙ ΒΑΖΕΙΣ? ΤΟ ΡΥΖΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΥΜΑΡΙΚΟ? ΕΜΕΙΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΠΡΙΑ? ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟ. ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...