Μετάβαση σε περιεχόμενο

...Νεο μελος με διδυμακια και παλι εγκυος...


natali.str

Recommended Posts

Καλησπερα σας ειμαι η Ναταλι...καινουργιο μελος στο φορουμ...και 25 χρονων...Η μαμα μου ειναι Σουηδεζα και ο μπαμπας μου Ελληνας και ζουμε στην Ελλαδα απο τοτε που γεννηθηκα...Εχω ενα αγορακι και ενα κοριτσακι διδυμα...και ειμαι παλι εγκυος...εχω πητ 6/01...τα λατρευω τα νινακια μου και περιμενουμε με αγωνια το τριτο μας παιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ...ειχα κανει ενα λαθος στο τικερακι μου...τα νινακια ειναι 10 μηνων οχι ενος χρονου και 10 μηνων...σορρυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙ! ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ! ΜΙΑ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ 2,5 ΕΤΩΝ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλι μου καλως ηρθες στην παρεα μας να σου ζησουν τα διδυμακια σου και με το καλο να υποδεχτεις και το νεο μελος της οικογενειας σου

ειμαι η αναστασια και εχω ενα αγορακι 13 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws mas orises nataly! na soy zhsoun ta didimakia sou kai me to kalo kai to pempto melos sthn oikogeneia sas!!!

ego eimai h alice, 30 xronwn kai akomh manoula den exw ginei..eimai sthn prospatheia edw kai ena xrono peripou kai elpizw to syntomotero na exw nea na sas anakoinwsw...!!!!! tha ta leme apo edw.filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ναταλάκι!! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων και στις 31 Ιουλίου γέννησα το πρώτο μου παιδάκι!! Τον άντρακλα μου!! Θα χαρώ να τα λέμε.. Να σου ζήσουν τα διδυμάκια σου και με το καλό το 3ο σου παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Natalaki!

Kalws hrthe sthn omorfh parea mas! Na sou zhsoune ta didymakia sou

kai me to kalo kai to 3 mwraki!!

Eimai h Elena,28 etwn kai exw mia koroula sxedon 10 mhnwn.

Oti thelhseis eimaste edw gia sena! Filakia! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πραγματικα ευχαριστω πααααρα πολυ να σας ζησουν τα νινακια σας...καλη λευτερια στης εγκυους μας...και ευχομαι γρηγορα τα καλα αποτελεσματα σε οσες ειναι στην προσπαθεια....

Α!δεν ξερετε τι επαθα...το ειχα αφησει απο χθες ανοιχτο δηλαδη δεν ειχα κανε αποσυνδεση...χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλίτσα καλώς μας ήρθες στην παρέα μας. :)

Να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου, τι όμορφα που είναι!

Με το καλό να υποδεχτείτε και το τρίτο!!!

Θα τα λέμε....φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου καλως μας ήρθες στη Mammylandόχωρα!!!! Να σου ζήσουνε τα διδυμάκια σου και με το καλό να γεννήσεις και το 3ο σου! Πώς τα κατάφερες βρε θηριάκι τόσο γρήγορα? Υπάρχει καμία "μυστική συνταγή" να μας την πεις κι εμάς?????? Εγώ είμαι η Πηνελόπη κι (απ)αισίως στον 8ο μήνα προσπαθειών για νινί! Πού θα πάει????? Θα μου κάτσει κι εμένα κάποια στιγμή!!!! Φιλιά και τα λέμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑΤΑΛΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ Η ΑΘΗΝΑ 28ΕΤΩΝ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΑ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ,ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια...ΝΑΝΑ μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια...στην φωτο ειμασταν εξω στον κηπο και περναμε ποζες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλι καλωσηρθες στο mammy!!!!!!!!!!!!

Nα σου ζησουν τα διδυμακια σου και μετο καλο να ερθει και το τριτο

Ειμαι η Ολια εγκυος στον τεταρτο μηνα:laugh:

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑΤΑΛΑΚΙ! ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ! ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 30 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ 12 ΜΗΝΩΝ! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ! Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΡΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ...ΧΙΧΙΧΙ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στο παρεακι!!!!

Τι ομορφα ξανθα αγγελουδια ειναι αυτα!!!Να σου ζησουν!!!

Με το καλο να ερθει κ η κορουλα η επομενη!!!

Εγω περιμενω την πρωτη μου μεσα σ'αυτο το μηνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...