Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστα να λεμε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε ρε Χαρά, καλά πότε πρόλαβες να ξεπεράσεις τις ναυτίες; Πόσων μηνών είσαι; Ωραία, κάντε μπάνια, θέλω κι εγώ Θεσσαλονίκηηηηηηηηηηη!!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ,REMEMBER?ΤΟΥΡΚΙΑ Η ΙΤΑΛΙΑ ΜΑΛΛΟΝ.

EIMAI ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΟΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΙ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ ΛΟΓΩ ΓΡΙΠΗΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΛΕΨΩ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΣΤΕΡΙΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ Η ANGEL.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΛΛΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΜΑΜΜΥΛΟΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ;;;

ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΤΡΕΛΑ.ΕΧΕΤΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΣΥΜΠΑΣΧΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...

Θελω να γινω μαμα με βοηθησε παρα πολυ για τις ζαλαδες και ναυτιες εκεινο το βραχιολακι που ελεγα! βεβαια γενικα προσεχω και γω. ειμαι τωρα 2 μηνων, δηλ 7 βδομαδες και 3 μερες.

εσυ δεν πας για μπανιο στη θαλασσα?

πηγα προχθες στο γιατρο, για το 2ο μας ραντεβουδακι και ειδα το εμβρυο!!!:woohoo: ειδα τη σακουλα και πολυ μικροτερο το εμβρυο και ξεχωριζε η καρδια του παρα πολυ!:woohoo: πεταγοταν απο τους κτυπους!!!:woohoo: φαινοταν τοοοοσο καθαρα!!!:woohoo: τοσο μαγικο...:kiss:

ΝΑΝΑ 2 πιστευω ειναι καλη ευκαιρια για σενα τωρα αυτο το ταξιδακι που λες! αντε και καλο...βολι!!!:silly:

σκεφτομαι και γω τωρα για 1 βδομαδα που δεν θα εχω προσβαση στο διαδυκτιο...7 μερες...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω καμιά φορά κι εγώ για μπάνιο, αλλά ο άντρας μου βαριέται να πάει επειδή κάνει ζέστη, λέει... Τι να του πεις;;; Καλές διακοπές! Πού είναι το εξοχικό; Περβόλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini ωραιο το ποστ που ανοιξες ..Τωρα το ειδα..

Λοιπον γιανα πω και γω κατι ευχαριστο τεταρτη γυρισα απο διακοπες οπου περασα παρα πολυ ωραια και χθες το πρωι πηγα για υπερηχο στο γυναικολογο μου και ακουσα το γιο μου.......

Haroullini ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη:cheer: :cheer: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω δεν εχω κατι ευχαριστο να σας πω.Δεν αλλαξε κατι...τα ιδια!!Μια χαρα.

Υβοννη ειστε ομορφοσωο που λεμε!!Κουκλες και οι 2!!

Νανα καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείς τώρα που είμαι με άδεια, όχι που δεν είμαι!

Δεν τις περνάω, με περνάνε! Βασικά, έγραφα το διδακτορικό μου, κάτι που ήταν φουλ τάιμ απασχόληση, αλλά τώρα το τελείωσα, και δεν έχω κάτι συγκεκριμένο να κάνω... Από δω κι από κει, όλο και κάτι ξεφυτρώνει. Ταξίδι πήγα τέλη Μαΐου-αρχές Ιουνίου, και τώρα κάθομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oliax 73 σ'ευχαριστω πολυ! πηγα και γω για την δευτερη μου επισκεψη στο γιατρο και ειδα την καρδουλα του!!! καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας!!!

τωρα που εμαθες το ποστ...ευχαριστα να λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou τη στιγμη που εχεις 2 αγορακια, σιγουρα θα εχεις και πολλες πλακες- φασεις να μοιραστεις μαζι μας!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι γινεται βρε? ολα οκ?

τι ευχαριστα εχουμε?

σημερα πηγα εκδρομουλα με τον αντρουλη μου πανω στα βουνα και στη συνεχεια θαλασσουλα! κοιμηθηκαμε το μεσημερακι και μετα βολταραμε! περασαμε υπεροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί ωραίο θεματάκι!!!! Τώρα το είδα!!!:laugh:

Λοιπόν, εγώ αύριο έχω ραντεβού για αυχενική διαφάνεια!!!:laugh:

Πεθαίνω να ξαναδω το μωράκι μου!!! :woohoo:

Ξέρει κάποια κοπέλα εάν στην αυχενική διαφάνεια σου δίνουν DVD??

Ευχαριστώ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δινουν κοπελα μου πρεπει να το πεισ οταν πασ να πληρωσεισ στο ταμειο πριν την κανεισ νομιζω ειναι 15 ευρω παραπανω αλλα αξιζει τον κοπο γιατι μπορεισ να το βαλεισ μετα στο βιντεο τησ βαπτισησ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα!!!!!!!

Νιckis μονο 4 μερες διαφορα εχουμε!!! εγω ομως θα κανω την αυχενικη 1η Σεμπτεμβρη που θα ειμαι ακριβως 13 εβομαδων!!

αχ τι καλα!!! θα δουμε τα μωρακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

Ξέρει κάποια κοπέλα εάν στην αυχενική διαφάνεια σου δίνουν DVD??

Ευχαριστώ :kiss:

υπαρχουν τετοιες εξελιξεις? δεν το ηξερα, ευχαριστω για την πληροφορηση!!!

Nickis νομιζα πως εχουμε ιδια ΠΗΤ, εγω εχω ΠΗΤ 30/03/10 και σημερα ειμαι ακριβως 8 βδομαδων.... οποτε εσυ εισαι 3 βδομαδες πιο μπροστα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh , ανυπομονώ να δω το φασολάκι μου (έτσι το λέμε με τον άνδρα μου :P ) !!!!! Με το καλό να έρθει και η δική σου ημερομηνία αυχενικής! :)

Haroullini, εμένα ο γιατρός μου έχει δώσει ΠΗΤ 04/03/2010!

Ίσως βέβαια αυτό να αλλάξει στην πορεία γιατί την ΠΗΤ μου την είπε στην πρώτη μου επίσκεψη που είχα μάθει ότι ήμουν έγκυος! Εγώ ξέρω ότι το φασολάκι μου το έπιασα 12/06.. Τώρα πως τα υπολογίζουν 'ο θιός και η μοίρα τους' που λένε και στο χωριό μου!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο γιατρος μου , μου ειπε να του παω dvd, οποτε καθε φορα θα μου γραφει τι βλεπουμε..και την αυχενικη!!

Nickis εγω εχω ΠΗΤ 09/03/2010 κ πιστευω οτι η συλληψη εγινε 16/06..

χαχαχα κ εμεις σπορακι κ φασολακι το λεγαμε..τωρα ομως πια μεγαλωνει κ γινεται παιδακι !!!!!!αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...