Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστα να λεμε!!!


Recommended Posts

κοριτσια τι μου κανετε? σκεφτηκα σ'αυτο το θεμα, να γραφουμε ΜΟΝΟ ΜΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ τα ευχαριστα μας συμβαντα, νεα, κουβεντουλες....αστε ολη την αρνητικη ενεργεια και κρατειστε ΜΟΝΟ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!

τι λετε???

:lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια το απογευματακι θα παω θαλασσα με τον αντρουλη μου, και ανυπομονω πολυ! λεμε να τσιμπισουμε και κατι εκει περα, χαλαρα μεχρι να βραδιασει...:silly:

τι σχεδια εχετε για το βραδακι???:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ...

ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω θα περιμενω να τελειωσει απο την δουλεια και να παμε κατευθειαν! οσο για σενα, αγκαλιτσα με την κουκλιτσα σου... τι ωραια! ανυπομονω για μενα τοοοσο πολυ να ερθει εκεινη η στιγμη! ειμαι μονο 6 βδομαδων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ' αρέσει πολύ το θεματάκι σου φιλενάδα! Εμείς..... έχουμε κλεισμένο weekend (!!!!!!!!!!!) :laugh: :woohoo: :P λόγω...... ωορρηξίας!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Επομένως.... δε με νοιάζει τίποτε άλλο! Αααααααα....... κι από Δευτέρα, κάθε απόγευμα μπανάκι στη θαλασσίτσα! Ουάου!!!!! Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ..(ΟΧΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ)ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ Κ ΤΗΝ ΧΑΖΕΥΩ!!!ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ....

ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Voyla mou ανυπομονω τοσο πολυ!!! η φωτο που εχεις στο προφιλ σου φαινεται να'ναι τοσο...μαγικη!

να χαιρεσαι την μικρουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω ακόμη τον άντρα μου.Βόσκει κάπου στη Γλυφάδα.

Χαλασμένη μονάδα κλιματισμού μου είπε.

Εγώ σκέφτομαι μπας και έχει βρει καμιά γκόμενα και με δουλεύει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ριξαμε στο γκομενε τωρα? αλλαξαμε ρεπερτοριο? καλα σου'πα, ολη μερα στο σπιτι.... βρες καμια δουλιτσα βρε συ... θα σ'αρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα.Λες ε;

Αααα...όλα κι όλα...αν βρει αυτός γκόμενα,θέλω κι εγώ -γκόμενΟ όχι γκόμενΑ,μη παρεξηγηθώ.

Ναιαιαιαι...το βρήήήήκα (συνομωτικό ύφος,με τον αντίχειρα και το δείκτη να χαϊδεύουν το πηγούνι)

Θα βρω δουλειά σε φαρμακευτική (είμαι Ιατρικός Επισκέπτης) και θα του λέω : "Ξέρεις,αγάπη μου,θ'αργήσω...ένας γιατρός στη Βουλιαγμένη θέλει τη βιβλιογραφία του φαρμάκου και πρέπει να του κάνω παρουσίαση..."

Να σου πω εγώ μετά!

Θα ξαναχαλάσει κλιματιστικό,θα ξαναμπλοκάρει καμιά αυτονομία;

Χα!Που νομίζει ότι τρώω κουτόχορτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ετσι ειμαι ζηλιαρα,αν αργησει λιγο με ζωνουν τα φιδια!!!!!!!!!!κανω πολλες πολλες δολοφονικες σκεψεις και μετα βλεπω στον υπνο μου,οτι τον χωριζω,τον εκδικουμαι,σκοτωνω την γκομενα,αστα να πανε...:laugh: δεν του το λεω ομως λογω εγωισμου,δε θελω να δει την ανασφαλεια μου..

(και γαμω τους χαρακτηρες ειμαι τελικα:P:P:P :laugh: B)B)B) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααχχχ,

θέλω να βλέπω συνέχεια τον ατρούλη μου, συνέχεια μου λείπει... Γιατί να δουλεύουμε??? Δεν μου φτάνουν οι ώρες μαζί του!!! Το ίδιο φυσικά ισχύει και για το μωράκι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

Voyla mou ανυπομονω τοσο πολυ!!! η φωτο που εχεις στο προφιλ σου φαινεται να'ναι τοσο...μαγικη!

να χαιρεσαι την μικρουλα σου!

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

κι εγω ετσι ειμαι ζηλιαρα,αν αργησει λιγο με ζωνουν τα φιδια!!!!!!!!!!κανω πολλες πολλες δολοφονικες σκεψεις και μετα βλεπω στον υπνο μου,οτι τον χωριζω,τον εκδικουμαι,σκοτωνω την γκομενα,αστα να πανε...:laugh: δεν του το λεω ομως λογω εγωισμου,δε θελω να δει την ανασφαλεια μου..

:laugh: xaxaxa:laugh: βρε alkostaki πολύ γέλασα! Εσύ γυρίζεις ολόκληρη σαπουνόπερα!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο αλλα

δ θα ηταν υπεροχο να ξυπναγαμε ενα πρωι

κ να ειχαμε κορμι μοντελου????????

εεεεεεεεεεεεεεεε?????????

γμτ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια τωρα ειναι ολα μελι γαλα σαν νιοπαντροι ειμαστε πολλες τρελιτσες εχουμε λετε να προκυψει αδερφακι??? χιχιχιχι

τωρα σε λιγο θα παμε στις νονες του μπεμπη για καφεδακι και αυριο βολτιτσα και μπαροτσαρκα αχ ποσο καιρο εχω να βγω για ποτακι...θα ξεσαλωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες marouli μου??????:laugh: :laugh:

γελαω κι εγω καμια φορα,αλλα υπαρχουν στιγμες που ξεφευγω

..χθες το βραδυ πχ ειδα τον επιασα να με απαταει μεσα στο σπιτι μας και οτι ουτε που τον ενοιαξε που τους ειδα,και πεταχτηκα απο τον υπνο μου,σε ημιτρελη κατασταση τον ειδα διπλα μου να κοιμαται,αλλα ημουν ακομα ζαβλακωμενη απο το ονειρο και μου ηρθε να αρχισω να τον κλωτσαω και να τον πνιγω με το μαξιλαρι!!!!!

η ακομα καλυτερα να του ριξω καυτο νερο ξερετε που!!!

αληθεια,φοβαμαι καμια φορα..αφου του λεω μελισταλαχτα :cheer: "αν ερωτευτεις ποτε καποια αλλη,πες το μου να χωρισουμε πολιτισμενα,μη με απατησεις αγαπη μου ποτε σε παρακαλω", (........και συμπληρωνω με πολυ σιγανη δολοφονικη φωνη ..........) "για το καλο σου το λεω,θα δεις τι θα παθεις ατιμε ετσι και με απατησεις":angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα βρε Αλκοστακι εχεις πολυ γελιο!!!!!!

Να σας πω κ εγω ενα κουλο???(βλεπω πολλα κουλα ονειρα τελευταια!)

Χθες βραδυ ειδα πως ημουν λεει παντρεμενη με εναν(αγνωστο!!) και εψαχνα τροπο-τοπο κλπ να τον κερατωσω...... Με τον αντρα μου!!!!!

Περιττο να σας πω πως τα καταφερα>!!!!!!!!!!!!!!!!χααχαχαχαχχαχαχααα

Μπεμπουλη μακαρι να σκαρωσετε αδερφακι!!!Θα ειναι μωρο παθους και αυτο ειναι οτι καλυτερο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...