Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστα να λεμε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να κανει κι αυτη η καημενουλα,μετραει τις μερες σαν τους φανταρους!!!!με το καλο κουκλα μου,και με εναν πονο

να μου τη χαϊδεψεις λιγο....:kiss:

καλα ειναι τα ματια,με τις σταγονες που βαζω,εγιναν καλα,αλλα ρε γαμωτο βαζω τις σταγονες και μετα απο λιγο καταπινω πικρο για πολυ ωρα,δεν ηξερα οτι κυκλοφορουν οι σταγονες και φτανουν και μεχρι το λαιμο!!!:blink::blink:

ολα τα χαζα σε μενα!!!!!:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

..χθες το βραδυ πχ ειδα τον επιασα να με απαταει μεσα στο σπιτι μας και οτι ουτε που τον ενοιαξε που τους ειδα,και πεταχτηκα απο τον υπνο μου,σε ημιτρελη κατασταση τον ειδα διπλα μου να κοιμαται,αλλα ημουν ακομα ζαβλακωμενη απο το ονειρο και μου ηρθε να αρχισω να τον κλωτσαω και να τον πνιγω με το μαξιλαρι!!!!!

η ακομα καλυτερα να του ριξω καυτο νερο ξερετε που!

xaxaxaxaxaxaxaxa :laugh: :laugh: :laugh:

Μα βρε alkostaki μου πρόσεχε μην είσαι καμμιά φορά μεταξύ ύπνου και ξύπνιου και του κάνεις καμμιά ... "ζημιά" του χριστιανού!!! Και μετά εσύ θα κλαίς ;)

Πάντως πλάκα πλάκα στείλε τα σεναριάκια σου σε κανένα κανάλι, πού ξέρεις μπορεί να γίνεις Φώσκολος Νο2!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

τι να κανει κι αυτη η καημενουλα,μετραει τις μερες σαν τους φανταρους!!!!με το καλο κουκλα μου,και με εναν πονο

να μου τη χαϊδεψεις λιγο....:kiss:

καλα ειναι τα ματια,με τις σταγονες που βαζω,εγιναν καλα,αλλα ρε γαμωτο βαζω τις σταγονες και μετα απο λιγο καταπινω πικρο για πολυ ωρα,δεν ηξερα οτι κυκλοφορουν οι σταγονες και φτανουν και μεχρι το λαιμο!!!:blink::blink:

ολα τα χαζα σε μενα!!!!!:dry:

Σ'ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου για τις ευχες σου!

Αληθεια εε???Πίκρα????Ουτε εγω το ηξερα!!!

Τι να κανουμε ας ειναι καλα τα ματακια σου και θα το ανεχτεις για λιγο ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα μου μου το ειπε και ο ντοκτορ οτι πιθανον να καταπιω λιγο πικρο,αλλα δεν περιμενα και τοσο πικρο!!!!!!!!ασε που μια σταγονα βαζω μονο..μιλαμε αηδια..

μαρουλι μου αυτο φοβαμαι κι εγω... μην τον αρχισω στις γρηγορες εκει που κοιμαται,και μετα με παρατησει με το δικιο του ο χριστιανος!!!γιατι ενταξει,μεχρι να παω να βρασω νερο (ειναι στο κατω πατωμα η κουζινα)θα εχω συνελθει απο το ονειρο,οποτε δεν διατρεχει κινδυνο εγκαυματος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εγω σας αφηνω για σημερα,δεν κανει αλλο να κοιταω την οθονη,μεχρι να ειμαι εντελως καλα,και αρχισα να δακρυζω ηδη...φιλακια και καλο βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula ti ginetai? vre ti erwtisi ine afti???thelis kai apantisi???? fantazomai ktipas kanonika tis mpougatses... kai'mena m'aresoun poli!!! idika oi thesallonikies....ax...mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost περαστικα με τα ματακια σου. ειναι φυσιολογικο να "πινεις" το κολληριο γιατι τα ματια, μυτη, αυτια και λαιμος ολ'αυτά επικοινωνουν. γι'αυτο και η λεξη ωτορινολαριγγολογος! περαστικα και ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εγραψε ... Χθες βραδυ ειδα πως ημουν λεει παντρεμενη με εναν(αγνωστο!!) και εψαχνα τροπο-τοπο κλπ να τον κερατωσω...... Με τον αντρα μου!!!!!

Περιττο να σας πω πως τα καταφερα>!!!!!!!!!!!!!!!!χααχαχαχαχχαχαχααα

καλα σκηνοθεσια ολες σας μαζι και με τη μαρουλι.... τι να πω... χαραμιζεστε στον Η/Υ.... γυριστε καμια ταινια βρε κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να κανει εισητηρια????

Η μια πρωταγωνιστρια θα δερνει τον πιστο συζυγο για να μην απιστήσει,η αλλη θα κερατωνει τον ψευτικο αντρα με τον κανονικο......

Μαπα σεναριο!!!!!!!!!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες, τι γινεται? πως σας βρισκω σημερα? σχεδια για το σαββατοκυριακο? αντε και να προσεχετε τον εαυτουλη σας, να πατε να ξεσκασετε για κανενα φαγητο αφου ποτο δεν πινουμε.... τι να κανουμε....

ε λοιπον, τι σχεδια εχουμε για το σαββατοκυριακο??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

ασχετο αλλα

δ θα ηταν υπεροχο να ξυπναγαμε ενα πρωι

κ να ειχαμε κορμι μοντελου????????

εεεεεεεεεεεεεεεε?????????

γμτ!!!!!!!!!!!!!

mpougatsoula εισαι Θ Ε Α!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχε:laugh: και γω ειμαι chocoholic!!! βεβαια τους τελευταιους μηνες ανακαλυψα και τη μπουγατσα!!! μμμμμ:P :P :P :P :P απολαυση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια αστε τα κορμια των χαζο-μοντελων που δεν ξερουν να γλεντησουν τη ζωη τους, να διασκεδασουν! και ας μην ξεχναμε.... το φαγητο ειναι μια απο τις απολαυσεις της ζωης!!! ...... οπως και η μπουγατσα!!!!! καλο εεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

haroullini

προσπαθω να μην τις χτυπω αλλα...........

εχω βαλει 15 κιλα κ δ πεφτω γραμαριο παρακατω γμτ!!!!!!!!!

mpougatsoula μου μια απο τα ιδια.εχει 1 χρονο που αλλαξα γειτονια και εχω βρει ενα μπουγατσατζιδικο δεν σου λεω τιποτα.περιτω να σου πω ποσσα κιλα εχω βαλει.αφου λεω εχω παθει εξαρτηση?καθε πρωι εκει ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

mpougatsoula24 έγραψε:

mpougatsoula εισαι Θ Ε Α!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:1nuu7jzv]

:P :P :P:P:P :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΧΕΧΕΧΕΧΧΕΧΕ

για ενα ονειρο ζω

χιχιχιχιχ

να ξυπνησω κ αντι για την μπακα να εχω κοιλιακους

χιχιχιχιχ:P :laugh: B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant έγραψε:

mpougatsoula24 έγραψε:

mpougatsoula μου μια απο τα ιδια.εχει 1 χρονο που αλλαξα γειτονια και εχω βρει ενα μπουγατσατζιδικο δεν σου λεω τιποτα.περιτω να σου πω ποσσα κιλα εχω βαλει.αφου λεω εχω παθει εξαρτηση?καθε πρωι εκει ειμαι...[/quote:1rj2bk63]

χαχαχαχ αστα μην το ψαχνεις

αυτο το παρατσουκλι φαντασου μου το εβγαλε ο ανδρουλης μου

με βλεπει μια μερα που ηρθε απο την δουλεια

αραχτη στον καναπε να καταβροχθιζω μια τεραστια μπουγατσα χιχιιχιχ :P

αυτο ηταν μου εβγαλε το ονομα

"τι εισαι το μπουγατσακι μου ?????? εεεεεεεε?????????" παει τελειωσε

βρε !!! μηπως πρεπει να αλλαξω παρατσουκλι?????????????

χαχαχαχχ :woohoo:

:P :woohoo: :P :woohoo: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τι να τους κάνετε τους κοιλιακούς; Κι εγώ που έχω κορμί μοντέλου, και όποιος με βλέπει στο δρόμο με ρωτάει αν είμαι η δίδυμη αδελφή της Σκλεναρίκοβα, τι κατάλαβα; :P Χωρίς πλάκα, δε θα ήθελα ποτέ να έχω σώμα μοντέλου (=ανορεξικιά κοκαλιάρα), να στερούμαι τα πάντα, να έχω ένα σωρό κόμπλεξ και φοβίες, να μετράω τη θερμίδα, και να χτυπιέμαι στα γυμναστήρια.

Γυμναστήριο πάω εδώ και έξι μήνες, αλλά πολύ χαλαρά, σε ένα γυμναστήριο μόνο για γυναίκες, χωρίς βάρη, φουσκωτούς και στόχο να γίνεις ο Πύρρος Δήμας ή η Ζιζέλ, κι απλά θέλω να σφίξω γιατί είμαι σα ζελές, και μέχρι ένα σημείο το έχω καταφέρει!!! Δίαιτα δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου, εκτός από κάτι υστερίες στην εφηβεία, και δεν έχω και κανένα τεράστιο κόμπλεξ με το σώμα μου, πέρα από την απαίσια κυτταρίτιδα, που είναι κληρονομική και δε φεύγει που να χτυπιέμαι κάτω!

Αυτά είναι κοινωνικές επιβολές, δηλαδή, μας επιβάλλουν ένα μη φυσιολογικό πρότυπο γυναικείου σώματος, και μας υποβάλλουν ότι πρέπει να γίνουμε κι εμείς σαν κι αυτήν, αλλιώς δεν είμαστε όμορφες ούτε επιθυμητές.

Αχ, κάτι τέτοιες στιγμές θα ήθελα να ζω σε άλλους αιώνες, όπου οι ευτραφείς γυναίκες ήταν πρότυπα ομορφιάς. Όχι, κάτσε. Αφού δεν είμαι ευφτραφής! Θα με είχαν του πεταματού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε κ γω θα ηθελα να γινω ετσι απλα

να ημουν σφιχτη με λιγους εμφανεις κοιλιακους

οχι πολλα πραγματα μην φανταστεις

ουτε κ γω εχω κανει ποτε μου διαιτα κ ουτε προκειτε (ειμαι αντιρισιας με τα πρεπει)

απλα θα ηθελα ενα κορμακι σφιχτο αλλα κ με πιασιματα

τεσπα οπως ημουν πριν 3 χρονια δλδ -15 κιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ με τα πρέπει δεν τα πάω καλά. Η αλήθεια είναι ότι όπως και να είμαστε, και θεές να είμαστε, πάλι χάλια θα βλέπουμε τον εαυτό μας. Τα κιλά γιατί τα έβαλες; Απ' τις πολλές μπουγάτσες ή απ' το πολύ άγχος; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,μη μιλάτε για κιλά.

Είναι το ευαίσθητο σημείο μου.Έχω αρκετά παραπάνω και μου'χει βγει η ψυχή να τα χασω.

Προς το παρόν έχω χάσει 15,αλλά και που τα έχασα;Σιγά τ'αυγά.Για τον άντρα μου το ίδιο είναι.

Τα νεύρα μου.Ούτε μια γλυκιά κουβέντα δε μου'χει πει,καιρό τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστός και η Παναγία! 15 κιλά;;;;;;;; Πω πω.... Για να μη σου έχει πει τίποτα, σημαίνει του αρέσεις όπως και να είσαι. Οπότε γιατί μπαίνεις στον κόπο; Εκτός κι αν εσύ δε νιώθεις άνετα με το σώμα σου, και θέλεις να αδυνατίσεις, πράγμα που καταλαβαίνω! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...