Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η δική μου εμπειρία τοκετού ( dallia ) !!!!!


Recommended Posts

Elena333f έγραψε:

Agaph mou glykia na sou zhsei o mpemphs!Einai teleios,kouklaki!

Ygeia k eutyxia na exete k kalo sarantismo!

Tha se malwsw..de me eidopoihses pou eipame?

Ekeines tis meres pou hsoun mesa sto Iasw eixa paei gia kati eksetaseis tou mpemph k tha mporousa na erxomoun na sas dw. :( Krimma mwre :(

Telos pantwn,to prospairnw...

Pws aisthanthikes otan to prwtoeides?Xazomama mou esy!

Ta kalytera sas euxomai!

Sou vgike aimoroida e?K mena,k lene oti pote de feugei teleios.Feugei k epanerxetai,ti na kanoume omws xalali!

Mwraro evgales pantws,kanoniko paidaki.Emena twra phgan 3.300 :P

Μωρέ Ελενάκι μου να 'ξερες πόσες φορές σε σκέφτηκα!! Αλλά ήμουν τόσο χαμένη στην κοσμάρα μου που ούτε κι εγώ θυμάμαι!! Δεν ειδοποιήσα σχεδόν κανέναν! Χίλια συγνώμη, αλλά σου υπόσχομαι πως θα επανορθώσω! Σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!! Μεγαλώσανε και τα διδυμάκια.. Άντε με το καλό.. να παρουνε κι άλλα κιλάκια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

Εδώ μόλις είχα ανέβει στο δωμάτιο και μου τον είχαν φέρει..

Ο μπέμπης μερικών ωρών!! liges_wres_meta_genna1.jpg

ελενακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :) :) :) :) :) :) :) αχ ρε μανουλα γλυκια!!!!!! το ηξερα εγω οτι μου ετοιμαζεις ΠΑΙΔΑΡΟΜΠΕΜΠΟ!!!!!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΡΕ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!! ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΗ ΤΥΧΗ ΤΥΧΗ ΤΥΧΗ!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΠΕΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ ΤΗΝ ΙΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ!!! ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΓΛΥΚΑ!!!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΑΣ ΕΤΣΙ????? ΜΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΥΛΙΞΕΙ!!!!:silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dallia μου να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου!! Να τον δεις όπως επιθυμείς! Χίλιες ευχές για την οικογένειά σας! Και μην αφήνεις κανέναν να πλησιάζει το μωρό αν δεν πλύνει τα χέρια του- ελπίζω να θυμάσαι το topic!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΜΩΡΕ ΤΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑΚΟΣ ΟΜΟΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?ΤΙ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑ:woohoo: ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΑΡΟΣ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι να σου ζήσει!!!! Τί σοβαρός άντρας είναι αυτός! Καλά είμαι σίγουρη πως θα γίνει τελικά μέσ την καλή χαρά όπως η μανούλα του!!! να σας ζήσει, να είστε παντα καλά και αγαπημένοι με το μωρούλι σας!!! Σου εύχομαι να ζήσεις κάθε στιγμή από αυτές τις πρώτες υπέροχα!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να σου ζησει ο κουκλος σου..

Να ναι παντα γερος και δυνατος ..

Ευχομαι καλη λοχεια και να στε παντα και οι τρεις σας ευτυχισμενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΙΝΑΚΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΥΛΗΣ!

ΔΑΚΡΥΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΥ...ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑΥΜΑΤΑ....ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου. Είναι πολύ παίδαρος!!!Ελειπα διακοπές και με το που ήρθα μπήκα να δω ποιες γέννησαν.Τώρα πώς είναι στο σπίτι; Εχεις καμία βοήθεια ή τρέχεις και δε φτάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενίτσα να σας ζήσει!!!!

Καλά εγώ το πήρα χαμπάρι σήμερα :blush: Έστω και καθυστερημένα λοιπόν εύχομαι τα καλύτερα για τον μπεμπάκο σας και φυσικά για τους χαζογονείς!:laugh:

Να τον χαίρεστε γλυκιά μου!!!!Είναι κούκλος :woohoo: :kiss::kiss::kiss:

Καλή λοχεία και πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια και στα μπουτάκια του μπέμπη!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματίκά είναι ένα πολύ όμορφο μωρό!

Να το χαίρεστε και να είναι πάντα γερό και χαρούμενο.

Θα γίνει ένα πολύ όμορφο αγοράκι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Ελενίτσα να σας ζήσει!!!!

Καλά εγώ το πήρα χαμπάρι σήμερα :blush: Έστω και καθυστερημένα λοιπόν εύχομαι τα καλύτερα για τον μπεμπάκο σας και φυσικά για τους χαζογονείς!:laugh:

Να τον χαίρεστε γλυκιά μου!!!!Είναι κούκλος :woohoo: :kiss::kiss::kiss:

Καλή λοχεία και πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια και στα μπουτάκια του μπέμπη!:kiss:

Σ'ευχαριστώ πολύ Νελάκι μου!! Και εσύ ότι επιθυμείς για την Αννούλα σου!!

Ανταποδίδουμε τα φιλάκια μας για την λαχταριστή μπουμπούκα σου!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

Πραγματίκά είναι ένα πολύ όμορφο μωρό!

Να το χαίρεστε και να είναι πάντα γερό και χαρούμενο.

Θα γίνει ένα πολύ όμορφο αγοράκι!!! :lol:

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!Και εσύ να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzef έγραψε:

ELENI NA SOY ZHSEI O PAIDAROS EINAI APO TA PIO OMORFA NEOGNA ME FYSIOLOGIKO POY EXW DEI.BRAVO SAS NA TON XAIRESTE

Σ'ευχαριστώ πολύ!! Παρόλο που στραπατσαρίζονται τα δόλια για να βγουν από κει.. βγήκε φράπα ο δικός μου!! Είχε βέβαια κάποιες κοκκινίλες στα ματάκια οι οποίες τώρα υποχωρούν τελείως! Και πάλι σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το ζουμερο σου λουκουμακι!!!Εμενα οταν γεννηθηκε ηταν πολυ ασχημουλης:blush: μολις τον εβγαλε ο γιατρος σκεφτηκα:"θεε μου τι ασχημο μπεμπακι που εκανα αλλα το λατρευω!!".Λετε να το καταλαβε γι αυτο να εκλαιγε μερα νυχτα μεχρι 6 μηνων;:laugh: Τωρα βεβαια ειναι γλυκας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου!

Εύχομαι να είναι γερό και καλότυχο!!

Κι εγώ γέννησα τον Ιούνιο ένα κοριτσάκι με φυσιολογικό τοκετό και βγήκε λίγο πιεσμένο το κεφαλάκι της όμως τώρα είναι κουκλί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου ξανα να σου ζησει ο μπεμπαρος!!!!ναναι γερο το παληκαρακι σου!!! τι ομορφη ιστορια τοκετου κ τι κουκλακι!!

ανυπομονω να τα λεμε ξανα στο νεο μας θεμα!!!!

στελνω απειρααα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...