Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η δική μου εμπειρία τοκετού ( dallia ) !!!!!


Recommended Posts

αχ βρε ελενα , βλεπω τον μπεμπουλη σου και θυμαμαι που ησουν ακομα εγκυουλα και εβλεπα της απαντησεις σου

περιπου στην εβδομαδα που ειμαι

και να τωρα που γεννησες κι εσυ.

ειναι πολυ ομορφος , χωρις σημαδακια και καθολου ταλαιπωρημενος , μπραβο σου αν και ηταν μεγαλουτσικος.

να ειστε καλα ολοι.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

Και μια σημερινή που τον έπιασα στην απόλυτη φάση ύπνου... nani1.jpg

Να σου ζησει ο κουκλος σου!!!!!ειναι γλυκας!!!!!:woohoo: Να τον χαιρεστε κοριτσι μου!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλιακι τα ευσημα μου γαι τη δημηουργια σας !!!

;) Ευγε και στους δυό σας παληκαρος με τα ολα του!!με συγκινησες και με ευτιαξες μαζι!!!Τα καλητερα και τα πιο ομορφα στην τελεια οικογενεια σας !!Να ειστε ολοι γερολι και πολύ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου να σου ζήσει ο κούκλος σου!!!Γερός να είναι κ ευτυχισμένος..

Τελικά είμαστε πολλές οι κοπέλες που γεννάμε με πρόκληση..Η γέννα σου μου θύμισε λίγο τη δική μου-μόνο που εγώ δυστυχώς δε πρόλαβα να νιώσω την ανακούφιση της επισκληριδίου μια που δε μ έπιασε...Κ οι εξωθήσεις μου ήταν μόνο 3..Δεν άντεχα άλλο πόνο κ στο τέλος τα δωσα όλα!!

Όσο για τις αιμοροίδες,παρομοίως κ όχι μόνο..Εγώ απέκτησα κ μια πληγούλα στην άκρη του εντέρου απο το ζόρι-καλά,1 μήνας μετά κ ακόμη με κλύσματα πάω τουαλέττα,άστα!

Τι είναι αυτά όμως μπροστά στα μπουμπουκάκια μας...???

καλή λοχεία αγάπη μου,φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antroula, μαζί την κατέχουμε την συνταγή αυτή.. γιατί κι ο δικός σου γιος δεν πάει πίσω!! Κουκλί ζωγραφιστό είναι!! Όποια κάνει μια κόρη πρώτη... θα συμπεθερέψουμε... :) :laugh:

mummydi, αν δεν μ'έπιανε η επισκληρίδιος εμένα πιστεύω θα είχα πεθάνει... Ήδη με τα λοχεία και νιώθω κάπως... :blink: Βέβαια πέρασα και κάποιες ωδίνες.. δεν λέω ότι δεν κατάλαβα και τίποτα.. Αλλά και στο 2ο παιδί... πάλι επισκληρίδιο θα κάνω!! Ας είναι καλά τα νινάκια μας και χαλάλι τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου!Αλλός ένας γαμπρός στην παρέα του mammy...

Και τί γαμπρός...Παίδαρος κανονικός!!!!

Να σας ζήσει και να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!Καλή λοχεία να έχεις.Φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ, ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ!!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ Ν'ΑΝΑΚΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κούκλα μου!!!

Σκέτος κούκλος είναι! Να τον χαίρεσαι και να τον δεις όπως επιθυμεις!

Φιλάκια πολλά πολλά στα μαγουλάκια του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα γλυκειά μωρομανουλίτσα! Τί κάνει ο κούκλαρος σου????

Λοιπόν, το Σαββάτο που ήμασταν στη συννυφάδα μου, της δείχνω το αγοράκι σου (της είχα δείξει και την πανέμορφη κοιλίτσα σου!) και μου λέει..... "αχ.... τί όμορφο μωρό???? το θέλω για γαμπρό μου!!!!"

Λοιπόν, να μας έχεις υπόψιν σε παρακαλώ πολύ!!! Ο μικρούλης σου μοιάζει πάρα πολύ στην Αθηνούλα μας, όταν ήταν κι εκείνη νεογέννητη! Εάν μπορέσω κάποια στιγμή, θα σου δείξω φώτο της! Φιλάκια και καλή ξεκούραση χρυσούλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααα δεν παίζω!!!!! Αφού έχει μικρότερο μέγεθος ρε γμτ!!!!! Θα ξαναπροσπαθήσω αργότερα καλό μου!!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει dalia μου !!!

Να είστε και οι 2 γεροί και δυνατοί.

Στις φωτογραφίες βλέπω έναν άγγελο !!!

Καλότυχος να είναι και η ζωή του γεμάτη επιτυχίες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agaph mou glykia na sou zhsei o mpemphs!Einai teleios,kouklaki!

Ygeia k eutyxia na exete k kalo sarantismo!

Tha se malwsw..de me eidopoihses pou eipame?

Ekeines tis meres pou hsoun mesa sto Iasw eixa paei gia kati eksetaseis tou mpemph k tha mporousa na erxomoun na sas dw. :( Krimma mwre :(

Telos pantwn,to prospairnw...

Pws aisthanthikes otan to prwtoeides?Xazomama mou esy!

Ta kalytera sas euxomai!

Sou vgike aimoroida e?K mena,k lene oti pote de feugei teleios.Feugei k epanerxetai,ti na kanoume omws xalali!

Mwraro evgales pantws,kanoniko paidaki.Emena twra phgan 3.300 :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...