Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η δική μου εμπειρία τοκετού ( dallia ) !!!!!


Recommended Posts

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!! ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΡΜ!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΦΕΡΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ B) ;;;ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΛΕΚΑΝΟ ΣΟΥ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΦΩΤΟ :P ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!

ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΑΤΑ!!!!:cheer: :silly: :)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενα μου εγω στα εχω πει και απο κοντα οποτε θα καταντησω γραφικια να στα τα ξαναπω παντως θα ειμαι η μονη που νομιζω οτι μοιαζει σε σενα ο καιρος θα δειξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει κορίτσι μου!! Να είναι πάντα γερός και καλότυχος!!

Επίσης πρέπει να πω πως φαίνεται ότι είναι αντράκι από ημερών! Σίγουρα θα κάψει πολλές καρδιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dallia μου συγκινήθηκα! Δυστυχώς ετοίμαζα και τα πράγματα για να πάμε στο χωριό και δεν κατάφερα να έρθω! Αύριο το πρωί φεύγουμε! Να σας ζήσει το καψουρακι σου! Ελενα μου είναι κούκλος! Πραγματικά! Γέννησες και εσύ και τώρα έμεινε η marianda μου! Ελενα μου καλή λοχεία να εχεις και με το καλό να σαραντίσετε! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!! Ζηλεύω!!!!! Ζηλεύω!!!!

Dalia μου το νινι σου είναι κουκλος!!!!! Ομορφος πολύ θα καψει καρδιές οταν μεγαλώσει να μου το θυμηθεις!!

Να σας ζήσει να είναι παντα γέρο και ευτυχισμένο!!!

Φιλακια και ιδιαιτέρα στον μπέμπη ε τι να κάνουμε αδυναμίες είναι αυτές :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Α!ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όοοολες σας για τις ευχές! Θα ήθελα να απαντήσω ονομαστικά σε όλες αλλά είμαι τόσο πτώμα που δεν βλέπω μπροστά μου! Δεν βλέπω την ώρα να πάω να ξαπλώσω! Θηλάζω, θέλω αποκλειστικό θηλασμό αλλά του έχω δώσει μέχρι στιγμής από 2 φορές ξένο 30 ml την φορά, επειδή όσο και να θήλαζα.. έκλαιγα από τον πόνο και ο μικρούλης έτρωγε τα χέρια του! Σήμερα, 2η μέρα σπίτι μας είναι καλύτερα τα πράγματα! Ήπιε μόνο από μένα και κοιμάται ολόκληρα 3ωρα! Μακάρι να περάσουν γρήγορα κι αυτοί οι πόνοι που πιάνουν ώρες ώρες!! Μια οι συσπάσεις στην κοιλιά, μια οι θηλές που είναι κομμάτια.. μια με ενοχλούν τα ράμματα από κάτω!! :blink: Μια χαρά είμαι.. Όταν τον βλέπω όμως τα ξεχνάω όλα!!

Βουλάκι.. μαγουλίτσα η κόρη σου μαγουλίθρας ο δικός μου!! Τον φιλάω και μου κάνει κάτι σκέρτσα.. ο άτιμος!! Έχω πάθει την πλάκα μου!! Ανταποδίδουμε το φιλάκι!!

Μαριαντάκι... κι εγώ αυτό λέω!! Εμένα μου θυμίζει τον μπαμπά μου ο μικρός!! Αλλά ο καιρός θα δείξει!! Αλλάζουν από μέρα σε μέρα τα σκατούλια! Τρομάζω να τον αναγνωρίσω κάθε φορά!! Άντε κοπέλα μου και στα δικά σου τώρα!! Μ'έναν πόνο να'ναι!!

Αναστασάκι μου... άντε με το καλό να υποδεχτείς και εσύ την τσαχπίνα σου!!

Δημητρούλα δεν πειράζει!! Πρώτα ο Θεός στην επόμενη συνάντηση θα έρθω με τον παίδαρο μου!! :)

Και σε όλα τα κορίτσια .. και πάλι ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου τα ειπαμε και τηλεφωνικως δυστυχως δεν ειχα που να αφησω το Σταυρονικολα ηθελα παραπολυ να ερθω να σε δω .Καλ ο μικρος ειναιτο κατι αλλο κουκι καιλιγα λεω αντε να μεγαλωσει και αυτος καινα κλειδωνετε μεσα στις τουαλετες (πλακα κανω )καλα αν καποια στιγμη μετα παο χρονια συναντηθουν ο Σταυρονικολας ο Δημητρακης της Δημητρουλας και ο σωκρατης της μαριαντας δεν σου λεω τιποτα θα του δωσουν καλες συμβουλες του δικου σου!Να σου ζησει κοπελα μου και οως επιθυμεις νατον δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ελενα μου εγω στα εχω πει και απο κοντα οποτε θα καταντησω γραφικια να στα τα ξαναπω παντως θα ειμαι η μονη που νομιζω οτι μοιαζει σε σενα ο καιρος θα δειξει!!!!

Να μην περιαυτολογώ! Συμφωνώ και συμφωνώ!!! :P :laugh: :P :silly:

Μαριάντα με πρόλαβες!! :P:P

Φιλάκια πολλά πολλά στο μπεμπούλη και σε σένα, με πολλή πολλή αγάπη!! :kiss::kiss::kiss::):)

Γρήγορα για νανάκια!! Να ξεκουράζεσαι με την πρώτη ευκαιρία! Όνειρα γλυκά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dallia ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ.

ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει γλυκια μου νταλια!Ειναι παρα πολυ ομορφο και γλυκο,ειναι να τρελαινεσαι να θες να το φας να το ζουληξεις!

Καλη λοχεια και παντα η ζωη σας μες στις χαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου να σου ζησει το μωρακι σου... ειναι ενα κουκλακι... αχ μου θυμησες τα δικα μου τωρα...!!! Θα συμφωνησω με τη Σισσυ πως μαλλον μοιαζει στον μπαμπα του...!!! Μην σκας ομως (χεχεχε) καθε μηνα αλλαζουν και δεν θα τον γνωριζετε σε λιγο καιρο...! Φιλια πολλα και ανυπομονω να τον δω κι'εγω απο κοντα...!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Και μια σημερινή που τον έπιασα στην απόλυτη φάση ύπνου...

Αγάαααπη μου!!! Τι όμορφο μωράκι είναι αυτό!!! Να σας ζήσει κοριτσάκι μου, να είναι πάντα γερό & ευτυχισμένο το καψουράκι σας!!! Από τα ωραιότερα μωρούλια ο μπέμπης σας!!!

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kouklosssss!!!!!!!!!!na ton xeresai!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

dwstou ena filaki kai apo mena:kiss:

glikia mou na ton xerese kai na ton deis opws potheis!!!!!!

pano apo ola YGEIA na exei kai na ta xiliasei!!!!

filiaaaaaaaa:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το αγγελουδακι σας.γερο καλοτυχο κ ευτυχισμενο να ειναι.

κ σε σενα μανουλα καλή λοχεια σου ευχομαι

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ!ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου να σας ζησει!!

ειναι ενας κουκλος!!!

να εχει παντα υγεια και τυχη στην ζωη του και εσεις να τον καμαρωσετε οπως ποθειτε και ποθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dallia μου να σου ζήσει! Είναι κουκλάκι, φαντάζομαι σας έχει τρελλάνει όλους! Να'ναι πάντα γερό και εσύ γλυκειά μου καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ενα κουκλι τι λιονταρακι σου κοπελα μου :woohoo:

παντα ευτυχισμενος και γερος να ειναι στην ζωη του .......ειναι μια γλυκα!!!!

καλο σαραντισμο και υπομονη με τα πονακια οσο περνανε οι μερες θα ειναι καλυτερα....φιλακια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dallia μου να σου ζήσει κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!!

Είναι Φ Ο Β Ε Ρ Ο Σ !!! :woohoo: :woohoo:

Απίστευτο μωράκι!!! Σου εύχομαι να είναι πάντα υγιής και να αποκτήσει στη ζωή του όλα τα καλά του κόσμου! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale.... ti koukli einai auto:)

na sas zisei dallia m kai eyxomai panta ugeia, geros kai dinatos!

einai enas antraklas e?

kale autos mpasketmpolistas tha ginei!exei oles tis prodiagrafes apo twra:)

na ton xaireste kai na ta xiliasei panta me ugeia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!

Είναι κουκλι.:cheer:

Γερός και καλότυχος να είναι πάντα στην ζωή του και εσείς γεροί να τον καμαρώνετε.

Καλή λοχεία να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...