Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και η δική μου ιστορία γέννας !!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΤΩΡΑ!!!ΜΑΚΙΑ ΜΑΚΙΑ!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάρα μου,μια μέρα μετά απο μένα γέννησες τελικά....Να σου ζήσει το μπουμπούκι σου,να είναι γερο κ ευτυχισμένο το πουλάκι μου..!

Ζορίστηκες άσχημα κ εσύ σαν εμένα αλλά νομίζω τίποτα δεν αξίζει περισσότερο σ αυτή τη ζωή,έτσι δεν είναι?

Καλά,απίστευτη περιγραφή,στη μέση ανατρίχιασα κ μετά πολύ συγκινήθηκα....Να είστε καλά κ οι 2,να μου φιλήσεις τη μπουμπού σου!!

Φιλάκια πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το παιδακι σας και να το χαιρεστε! με συγκινησες στο τελος, ενω στην αρχη χαμογελασα με τον τροπο που περιγραφες τις διαφορες φασεις... γρηγορη αναρρωση και παντα ευτυχια και χαρα στην οικογενεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τη χαίρεστε τη κούκλα σας και εύχομαι υγεία και ευτυχία στην οικογένεια σας !

Συγκινήθηκα πάρα πολύ απο την ιστορία σου ... αχ ! άντε να περάσει ο καιρός να γεννήσω και εγώ .. δεν μπορείτε να φανταστείτε πως ανυπομονώ να πάρω το μωράκι μου αγκαλίτσα ... !!!!!!!!

Εύχομαι και όσες το θέλουν να δούν σύντομα ένα +...!!!!!! :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η περιγραφη της γεννας σου ηταν πολυ συγκινητικη....μακαρι να πανε και για μας τοσο ομορφα τα πραγματα....να χαιρεσαι την μπουμπου σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, τί ωραία! Να σου ζήσει το αγγελούδι σου! ευχομαι ότικαλύτερο γι'αυτήν και για σας! Και στα δικά μας, αν και αργουν λίγο (νοέμβρη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΗΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΑΣ!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Αχ κοριτσάρα μου,μια μέρα μετά απο μένα γέννησες τελικά....Να σου ζήσει το μπουμπούκι σου,να είναι γερο κ ευτυχισμένο το πουλάκι μου..!

Ζορίστηκες άσχημα κ εσύ σαν εμένα αλλά νομίζω τίποτα δεν αξίζει περισσότερο σ αυτή τη ζωή,έτσι δεν είναι?

Καλά,απίστευτη περιγραφή,στη μέση ανατρίχιασα κ μετά πολύ συγκινήθηκα....Να είστε καλά κ οι 2,να μου φιλήσεις τη μπουμπού σου!!

Φιλάκια πολλά:kiss:

ontos miamera meta apo esena gennhsa nai!!

zoristhka alla pleon den 8umamai tipota to epanalamvano arketes fores akoma ama laxei!!!

euxaristo polu ka esu na filhseis thn dikia sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA, Haroullini, alexandra36, MITSI2, natasoula, SOFIA, Eleni_sk, Aurore, boymamma

euxaisto polu koritsia me to kalo oses perimenete na gennhsete, na sas zhsoun oses exete hdh padakia kai suntoma eguoules oses eiste sthn anamonh!! filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ SAGRIA ΜΟΥ ΜΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΔΑΚΡΥΣΩ ΠΑΛΙ!!!ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ...!!!ΑΧ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ!!ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑΡΑ!!!ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ΜΠΡΑΒΟΟΟ !!!! ΝΑ ΖΗΣΕΙ !!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΣ , ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ ...

ΔΕΝ ΕΣΠΡΩΧΝΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ , ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ...:lol::blink: :silly:

ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΜΟΣΥΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Να σας ζήσει!!!!!

Πολύ συγκινητική η ιστορία σου!!!!!!!

Και στα δικά μας!!! :kiss:

koukla mou euxomai shntoma!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι συμπτωση και μενα ο δικος μου 3780 52,5 γεννηθηκε και χρειαστηκε κοπτοραπτικη απο κατω για να διορθωθει η ζημια που τελικα μου μεινε το κατιτις μου και στο επομενο παιδι θα το διορθωσω!!!! Ας ειναι μωρε γερα να ναι τα μωρακια μας..Να τη χαιρεσαι τη ζουζουνα σου και καλη υπομονη απο δω και περα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

αχ ΜΠΡΑΒΟΟΟ !!!! ΝΑ ΖΗΣΕΙ !!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΣ , ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ ...

ΔΕΝ ΕΣΠΡΩΧΝΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ , ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ...:lol::blink: :silly:

ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΜΟΣΥΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ !

mhn fovase tipota na kaneis episklhridio kai ola tzami....molis vgei to mpempe ta ksexas ola!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

τι συμπτωση και μενα ο δικος μου 3780 52,5 γεννηθηκε και χρειαστηκε κοπτοραπτικη απο κατω για να διορθωθει η ζημια που τελικα μου μεινε το κατιτις μου και στο επομενο παιδι θα το διορθωσω!!!! Ας ειναι μωρε γερα να ναι τα μωρακια μας..Να τη χαιρεσαι τη ζουζουνα σου και καλη υπομονη απο δω και περα!!

ego pou koitaxthka apo kato eimai mia xara den eida kamia diafora, o giatros mou eipe oti epa8a arketa megalh zhmia oti h mikrh mou eskise ton kolpo.

esena ti katitis emeine? ti enoeis perisevei kapoio komataki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...