Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΑΩ ΚΙ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!


Recommended Posts

ακριβώς τέτοια είναι τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης!! σου εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο και μην ανησυχείς τα έχουμε περάσει όλες αυτά. Όσο για τις διακοπές εγώ επέστρεψα την Κυριακή, του χρόνου πάλι, κλαψ, κλαψ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι εγινε δημητρουλα???κανενα νεο???

αν εχεις ακομα καθυστερηση τοτε μαλλον πρεπει να αρχισεις να ετοιμαζεσαι για το παρτι που λεγαμε:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμη καθυστέρηση έχω,ναι.

Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι μέχρι την 35η μέρα όλα δείχνουν ότι θ'αδιαθετήσω.Τη Δευτέρα είναι εκείνη η μέρα,κι αν δεν έχω ακόμη περίοδο,μου είπε να κάνω χοριακή και να τον πάρω τηλέφωνο.

Ουφ...!Τι τραβάμε κι εμείς οι γυναίκες...

Και έρχεται μετά ένας άντρας και σου λέει το αδιανόητο: "Έλα μωρέ,τι ανάγκη έχεις εσύ;Γυναίκα δεν είσαι;"

Duh!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Κορίτσια, θα σας δείρω και τις δύο!!!!!!!!!!!!

Μα είναι δυνατόν, σε τόσο μικρή ηλικία και να κάνετε τέτοιες μαύρες σκέψεις;;;;;

Τι πάθατε καλέ; Οι γονείς μου 7 χρόνια προσπαθούσαν, και τότε δεν είχε εξωσωματικές και τέτοια. Είχε η μάνα μου και 2-3 αποβολές, έκανε ο πατέρας μου μια θεραπεία για αδύναμο σπέρμα, και πάλι δεν τα κατάφερναν. Τελικά, το πήραν απόφαση ότι δεν μπορούν να κάνουν παιδιά και τα παράτησαν. Το έκαναν μόνο όποτε τους ερχόταν, και για παιδί ούτε σκέψη, και τότε, ήρθα εγώ και μετά από δύο χρόνια και ο αδελφός μου, κι όλα αυτά, επειδή τελικά ξεαγχώθηκαν!!!!!!!

πες τα χρυσοστομη !βρε δημητρα τι τρελλα ειναι αυτη αγαπη μου ; ακομα δεν παντρευτηκες τι αμνια ειναι να μεινεις εγκυος πριν το γαμο να μην ευχαριστηθεις το γαμο σου ; αλλο το να μεινεις απο τυχη και αλλο να το επιδιωξεις !ακου εκει δεν θα γινεις μανουλα ; ποιος στο ειπε αυτο ;γιατι τετοια ηττοπαθεια σαφως και θα γινεις οταν ερθει ο καταλληλος χρονος Ο οποιος δεν ξερουμε ποτε θα ειναι .Σταματα πια με τα τεστ και τι χοριακες καικανε πραγματα σχεδιασε το γαμο σου βγες βολτα με τον αντρα σου την διαθεση μας εμεις τη φτοιαχνουμε να μου ελεγε εμενα ο κυριακος παμε βολτα καινα του ελεγα οχι !αντε πηγαινε για κανενα μπανακι στη θαλασσα να χαλαρωσεις και το κυριοτερο ηρεμησε μονο ετσι όλα θα πανε καλα .Κλα σε κοβω εσεβνα οταν με το καλο θα μεινεις εγκυος αυτους τους 9 μηνες παναγιτσα μου τη θα ακουμε τον λυπαμαι τον αντρουλη σου γιατι αν εχεις τοσα νευρα τωρα τοτε ωχ παναγιτσα μου .(πλακιτσα κανω κουκλα ) λοιπον ηρεμηε και σκεψου θετικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Κλα σε κοβω εσεβνα οταν με το καλο θα μεινεις εγκυος αυτους τους 9 μηνες παναγιτσα μου τη θα ακουμε τον λυπαμαι τον αντρουλη σου γιατι αν εχεις τοσα νευρα τωρα τοτε ωχ παναγιτσα μου .(πλακιτσα κανω κουκλα ) λοιπον ηρεμηε και σκεψου θετικα ."

Αυτό το κομμάτι μ'έκανε να πεθάνω στα γέλια!Μπράβο,γιατί νόμιζα ότι μόνο η νταντά Φραν Φάιν με τον ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Νάιλς μπορούν να τα καταφέρουν -καλά κατάλαβες,το παρακολουθώ τώρα.

Όσο για άτα,με πήγε χθες.Του το ζήτησα εγώ και μόνο τα κλάματα που δεν έβαλε από τη χαρά του!

Σήμερα έλειπε όλη μέρα,τώρα ήρθε και δε βλέπει μπροστά του.Τον έστειλα για μπάνιο,του'τριψα λίγο τα πόδια που τον πέθανε η ορθοστασία και τον τάισα και στο στόμα.Και ξέρεις τι μου είπε στο τέλος; (αφού όλη αυτήν την ώρα με κοιτούσε με απορία)

"Πεθαίνω;"

Δε ξέρω γιατί φλυαρώ πάλι,αλλά γέλασα πολύ με την ερώτησή του.

Εγώ το έκανα για να ξεχάσω τα νεύρα μου και αυτός νόμιζε ότι πεθαίνει και του το λέω με τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...