Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΑΩ ΚΙ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!


Recommended Posts

Οι πόνοι περιόδου ξεκίνησαν πρίν 2-3 μέρες,αλλά περίοδο ακόμη να δω.Πονάει η κοιλίτσα μου ΕΙΔΙΚΑ το πρωί που σηκώνομαι από το κρεβάτι.Μετά,θα με πιάσει 2-3 φορές μέσα στη μέρα,αλλά όχι τόσο έντονα.

Ότι είμαι πρησμένη,το'παμε και σε προηγούμενο ποστ.Ότι με το ζόρι φοράω σουτιέν και κυκλοφορώ στο σπίτι σαν αγελάδα,κι αυτό το είπαμε.

Ότι μ'ενοχλεί μέχρι και ο αέρας που αναπνέω :angry: το είπαμε επίσης.

Προχθές γίναμε μπίλιες με τον άντρα μου γιατί ήθελε να με βγάλει έξω ο έρμος και γω βαριόμουν να κουνηθώ.Τελικά βγήκαμε,αφού είχαμε μια μικρή αντιπαράθεση.Δε μου έφταιξε σε τίποτα ο δόλιος,εγώ έφταιγα,αλλά όσο τον άκουγα να μου λέει "βγες έξω,πάρε το αμάξι και τράβα στη μάνα σου μια βόλτα,βγες στα μαγαζιά και ψώνισε μέχρι τελικής πτώσης.Μούχλιασες πια!!!!! " ,τόσο εγώ εκνευριζόμουν -χωρίς λόγο βέβαια.

"Αμάν πια,να σου'ρθει περίοδος να ηρεμήσουμε!" μου είπε και φόρτωσα.Πάλι χωρίς λόγο.

Καυγά όμως δεν έκανα,γιατί ΗΞΕΡΑ ότι έχω άδικο.Μετά μου πέρασε και πήγα να χαϊδευτώ σαν το κουτάβι.Του ζήτησα συγνώμη.Του είπα ότι έχει χίλια δίκια.Και μετά ηρέμησα.

Σήμερα είμαι ακόμη πιο χάλια.Το στήθος μου με πεθαίνει και έχω δυο τρία βράδια που ξυπνάω γιατί το στόμα μου γεμίζει εμετό (σικ) .

Για να μη μιλήσω για την τουαλέττα.Κάθε μισή ώρα είμαι εκεί,από τη στιγμή που πηγαίνω 5-6 φορές τη μέρα.

Ιδρώνω-ξεϊδρώνω και μου σπάνε τα νεύρα.Με καίει ο λαιμός μου,πονάει το στήθος και η κοιλιά μου...θέλετε κι άλλα;

Σήμερα έχουμε 3 του μήνα.Κανονικά έπρεπε να είχα αδιαθετήσει από χθες,αλλά κάτι τέτοιο ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ.

Το ωραιότερο είναι ότι μάλλον ο κύκλος μου τα'χει παίξει και ΔΕΝ ΞΕΡΩ γιατί.

Εγώ τώρα,έχω μια απορία...ΛΕΤΕ να μην αδιαθετήσω καθόλου;

Τόσα νεύρα πώς αλλιώς να τα δικαιολογήσω;

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο κύκλος μου κυμαίνεται από 28-34 μέρες.Τώρα βρίσκομαι στην 29η.

Μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να περιμένω μέχρι την άλλη βδομάδα και μετά να πάω για χοριακή.

Ουφ...θα σκάσω.Είμαι στη φάση που δε μ'έχει ο τόπος από τα νεύρα.Αλλά τι να κάνω;Θα περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα εγώ στη θέση σου θα άκουγα τον γιατρό μου για τη χοριακή όμως θα έκανα σίγουρα τεστ φαρμακείου, χαχαχα :laugh: . Φαντάζομαι δεν σου είπε να περιμένεις και για το τεστ. Τί έχεις να χάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΗΡΕΜΗΣΕ Ή ΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.

ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΙΔΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ.

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ.

ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΒΑΘΙΕΣ ΑΝΑΣΕΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ? ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΝΤΟΥΖ , ΘΑ ΚΑΛΜΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η "ΚΥΡΙΑ" (ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΕΥΧΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ) ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ.ΠΙΕΣ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΧΥΜΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ , ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΘΑ ΣΕ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΟΥΝ " ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΗΞΗΜΟ";)

ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ (ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΛΑΜΑΖ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ!!!!):lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA μου ευχαριστώ πολύ πολύ!

marouli32 ΕΙΔΙΚΑ τεστ φαρμακειου δεν κανω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!Την εχω πατήσει αμέτρητες φορες και ορκιστηκα στον άντρα μου να μη το ξανακάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μου...εισπνοή...εκπνοή...είσπνοή...εκπνοή...

Μπα,τίποτα δε γίνεται! Χιχι...!

Έχω όμως μια απορία.Μπορεί να είναι και άκυρη,παρ'όλα αυτά εγώ την έχω.

Είναι δυνατόν να λούζομαι στον ιδρώτα,αλλά παρ'όλα αυτά η θερμοκρασία μου είναι 37,3 με 37,5...Πώς γίνεται πάλι αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ(ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ)Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....ΑΛΛΑ ΗΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΕΣΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα, σου εύχομαι να μη σου έρθει περίοδος για τους επόμενους 9 μήνες!!!!!

Αλλά, πέρα απ' την πλάκα, μην ενθουσιάζεσαι πάρα πολύ, για να μην απογοητευτείς αν σου έρθει τελικά, και για να χαρείς διπλά αν δε σου έρθει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα αυτό που λες γίνεται. Το ότι ιδρώνουμε δε σημαίνει ότι η θερμοκρασία μας είναι 40 ή 50 ή ... βαθμούς. Παίζουν ρόλο και οι ορμόνες.

Κατά τη γνώμη μου μην ασχολείσαι άλλο. Αγνόησε παντελώς τα συμπτώματα και οι μέρες θα περάσουν πιό γρήγορα. Έτσι θα ηρεμήσεις σίγουρα. Εύχομαι γλυκειά μου να είσαι πολύ εγκυούλα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA μου άρα με καταλαβαίνεις!Τεστ φαρμακείου δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω!

Θέλω να γίνω μαμά! δεν ενθουσιάζομαι καθόλου.Δε μπορώ να ενθουσιαστώ κιόλας.Με τόσα νεύρα,που να μου μείνει χρόνος για ενθουσιασμούς;Χεχε!!!!

Άντε να'ρθει η ρημάδα να ηρεμήσω λίγο.Το προεμμηνορυσιακό μου μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ "ΦΟΥΝΤΩΜΑ " ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ 39 ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ:laugh:

ΦΟΡΕΣΕ ΕΝΑ ΑΕΡΙΝΟ, ΔΡΟΣΕΡΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ

ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΑΓΙΟΝΑΡΙΤΣΕΣ

ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΔΡΟΣΕΡΟ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΝΑ ΧΑΖΕΨΕΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ.

'Η ΑΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΕΝΑ DVD (4ΩΡΟ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ) ΝΑ ΑΠΟΒΛΑΚΩΘΕΙΣ , ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 4 ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ "ΠΡΟΖΑΚ"

ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ "ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΥ" ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΔΟΛΟΦΟΝΟ (ΝΑΤΟ ΤΟ 6ΩΡΑΚΙ;) )

ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ, ΤΟΤΕ ΒΓΑΛΕ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Κ ΞΑΝΑΒΑΛΕ ΤΑ ΜΕΣΑ.....

ΟΥΦ ΣΤΕΡΕΨΑ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΓΧΩΛΗΤΙΚΟ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ!!

ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ "ΥΣΤΈΡΑ" ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΡΑ ΣΤΑ ΑΡΧΑΙΑ???

ΥΣΤΕΡΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ , ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΡΟΝΟΜΟΙΑ!!!!!!!!!

ΚΑΙ Η ΥΣΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!!ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΟΡΔΕΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 είναι από τις ελάχιστες φορές που εύχομαι ν'αδιαθετήσω για να τελειώνω μ'αυτήν την ιστορία.

Πρήξιμο,πόνος,νεύρα,νεύρα,νεύρα,νεύρα...ε,αυτή η κατάσταση ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki σε λίγο θα σηκωθώ να μαγειρέψω πέντε έξι φαγητά να ηρεμήσω,αφού μόνο η μαγειρική μπορεί να με χαλαρώσει.

Και μετά θα την πληρώσει ο άντρας μου και ο κολλητός του,αφού θα τους υποχρεώσω να τα φάνε ΟΛΑ για να μη χρειαστεί να τα πετάξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ Κ ΕΓΩ.... ΠΟΥ ΝΤΗ ΠΟΥ ΝΤΗ ΠΟΥ Ν΄Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΨΑΞΕ ΨΑΞΕ ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΣ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΦΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΟΥΡΟΜΑΔΗΜΕΝΟ ΠΕΛΑΡΓΟ?

ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ.........

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ...ΩΡΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΣΗ ΤΗΣ ΔΥΣΦΟΡΙΑΣ,ΤΗΣ ΑΝΑΓΟΥΛΑΣ,ΤΟΥ ΕΜΕΤΟΥ,ΤΩΝ ΖΑΛΑΔΩΝ,ΤΗΣ ΦΟΥΝΤΩΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΗΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΙΟΥΝ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ???

ΤΟ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ????WELCOME TO THE CLUB!!!

ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ SHISHA!!!(ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΛΑΜΠ????ΟΕΟ???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ ΣΑ ΠΑΡΑΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟ ΜΠΑΛΟΝΙ Η ΕΡΜΗ ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΥΦ ΚΑΙ ΞΑΝΑΜΑΤΑ ΟΥΦ!!!

ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΠΡΑΜΑ Κ ΑΥΤΟ!!!ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma (ή να πω...μέντιουμ; ) μακάρι να συμβαίνει αυτό που εύχεσαι,αλλά δε θέλω να ενθουσιαστώ και μετά να φάω πίκρα.

Μπορεί και τα νεύρα μου να οφείλονται στη ζέστη,δεν ξέρω.

Ο γιατρός μου όμως πέθανε στο γέλιο όταν του περιέγραφα τα συμπτώματα.

Αν δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι την άλλη Δευτέρα,θα πάω για χοριακή.

Κι ο Θεός βοηθός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα αγαπη μου ακομη ταλαιπωρησε; κατι μου λεει κ εμενα πως το σπορακι στην κοιλιτσα σου προκαλει νευρα,υστεριες κ γενικα ολο αυτον τον πανικο;) αλλα χαλαλι του ετσι δεν ειναι;αντε κανε λοιπον τη χοριακη σου κ σου ευχομαι οτι καλυτερο....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα Δημητρούλα μου που παρακολουθώ εδώ και πολλούς μήνες τα post σου πρώτη φορά σε βλέπω έτσι.Μου μυρίζει και εμένα εγκυμοσύνη!!!!και η θερμοκρασία σου γιατί είναι ανεβασμένη ?????ΕΕΕ?????Δεν δικαιολογειται!!!!!!αν δεν είσαι άρρωστη!!!!Λοιπόν περιμένουμε τα ευχάριστα νέα την Δευτέρα και ελπίζω να πάνε όλα πάρα πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinannap μακάρι αγάπη μου,αλλά δεν το βλέπω.Εκτός από αυτά τα απίστευτα νεύρα,μ'έχει πιάσει και μια απίστευτη απαισιοδοξία.

Λίγο η ζέστη,λίγο το πρήξιμο,λίγο που δε μ'έχει ο τόπος από τα νεύρα,δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα.

Δεν έχω όρεξη να βγω,να μιλήσω με κανέναν,να δω τηλεόραση,κάτι τέλος πάντων.Όλα μου δίνουν στα νεύρα.

Δεν είμαι αγχωμένη επειδή δε βλέπω περίοδο.Εκνευρισμένη είμαι.Λες και πρώτη φορά έχω καθυστέρηση.

Είμαι τόσο σίγουρη ότι θ'αδιαθετήσω,που δε βλέπω την ώρα!

Στο μεταξύ,ξεκινάω τις ετοιμασίες για το γάμο μου και θέλω να τελειώνω με την περίοδο όσο πιο γρήγορα γίνεται για να ξεκινήσω να ράβω το νυφικό -η πεθερούλα μου το θέλει έτσι,και γω την αγαπάω τόσο πολύ,που δε της αρνήθηκα όταν μου το πρότεινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε βρε, ξέχασέ τα όλα, κι ασχολήσου με το γάμο σου!!! Πότε με το καλό; Κι εγώ το έραψα το νυφικό.

Τουλάχιστον εσύ έχεις μια πεθερά που αγαπάς και σ' αγαπά!!! Εμένα μένουν αλλού, ήρθαν 2 μέρες πριν το γάμο, και έκαναν λες και παντρευόταν κανένας τρίτος ξάδελφος, όχι ο γιός τους.

Καταλαβαίνω τα νεύρα σου, κι εγώ μερικές φορές είμαι σε φάση να σκοτώσω άνθρωπο. Άντε, σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέμε για μετά το Πάσχα.

Αυτόν τον καιρό είμαστε στη φάση που κάνουμε έρευνα αγοράς για το κέντρο ή την ταβέρνα.

Αλλά μόνο αυτά μπορώ να κάνω προς το παρόν.Για το νυφικό πρέπει να περιμένω την περίοδο,να ξεπρηστώ και μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...