Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΑΩ ΚΙ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΕΥΡΑ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 106
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε,αν δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι τη Δευτέρα,δηλαδή... (μισό να μετρήσω) στην 36η μέρα του κύκλου,μάλλον κάτι τέτοιο θα συμβαίνει.

Αν δεν έχω κάνει κανένα φόνο εν τω μεταξύ και δε μ'έχουν στο αυτόφωρο,θα πάω για χοριακή.

Αν είμαι έγκυος,θα αναβάλλω για λίγο τον θρησκευτικό και θα πάω μια βόλτα ως το δημαρχείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ αγάπη μου!

Αν στο μεταξύ δεν έχω σκοτώσει άνθρωπο/κάνει χαρακίρι/διαλύσει το σπίτι/πέσω στα ψυχοφάρμακα,θα παντρευτώ κιόλας.

Και να εύχεστε να μην την πληρώσει ο Δήμαρχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι εχω την αισθηση οτι θα προηγηθει το δημαρχειο και θα ερθει δευτερη η εκκλησια..Τοσα συμπτωματα δεν μπορει να ειναι τυχαια...Στο ευχομαι ολοψυχα κοπελα μου...Παντως και εγω τον προηγουμενο μηνα εψαχνα για νυφικα στο internet και ουπς! αυτο το μηνα ηρθε η εγκυμοσυνη... Οποτε και εγω θα ακολουθησω τη γνωστη πλεον διαδρομη: δημαρχειο - μαιευτηριο - εκκλησια..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου καλή εγκυμοσύνη εύχομαι να έχεις!

Ευτυχώς μαθαίνω και κανένα καλό νέο και ξεχνάω τα νεύρα μου.

Και μιας και σε τσάκωσα,για πες μου μέσες άκρες...ποιά ήταν τα πρώτα σου συμπτώματα;Αυτά δηλαδή που σε έβαλαν στο τριπάκι να σκέφτεσαι ότι μπορεί και να είσαι έγκυος.

Σας έχω ζαλίσει,το ξέρω,αλλά σχωράτε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσι μου,ηρεμησε,και πανω απ όλα αστα στην ακρη τα συμπτωματα...

δε θελω να το παρεις στραβα,αλλα ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτο που κανεις στον εαυτο σου και στον καλο σου,εχω περασει κι εγω φορες που ολη μερα σκεφτομουν τα συμπτωματα που αλλες φορες ειχα και αλλες φορες,νομιζα οτι ειχα..και με αυτο το τροπο απλα καθυστερουσα την περιοδο μου,και τρελαινομουν ολο και περισσοτερο..και το κακο ηταν οτι η απογοητευση μου μετα ηταν τρεις φορες χειροτερη....

και σκεψου οτι αν εισαι εγκυουλα,με τοσο αγχος και νευρα στεναχωρεις και το νινι...αυτο μονο νομιζω θα σε πεισει να ηρεμησεις!!!

παντως,και την προηγουμενη φορα που ειχες την υπονοια οτι εισαι εγκυουλα,οντως ησουν.μπορει και τωρα να εισαι αρα ΗΡΕΜΗΣΕ..ευχομαι να εισαι και αυτη τη φορα να πανε οοοοοολα καλα..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ κουκλίτσα μου!

Μόνο που εγώ,αυτό που θέλω τώρα είναι ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΡΗΜΑΔΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ να ηρεμήσουν τα νεύρα μου.

Το'χω πει και σε άλλο ποστ.ΔΕ ΘΕΛΩ να σκέφτομαι ότι μπορεί και να είμαι έγκυος,γιατί ΔΕΝ είμαι.

Ένα χρόνο πάλευα,τώρα θα μου κάτσει;

Ωραία θα'ταν,αλλά δε νομίζω να είμαι τόόόόσο τυχερή πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι,μην το λες,μεσα σε αυτον το χρονο που λες,σου εκατσε,απλα ηταν λιγο ζαβολιαρικο νινι και εκανε κοπανα..!!!

αυτο δεν εχει σημασια,παμε παρακατω..δε θελω να σε γεμιζω ελπιδες,αλλα εχω καλο προαισθημα για σενα..καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις,δε φανταζεσαι ποσο!!

κανε υπομονη βρε κοριτσι μου,αν μη τι αλλο ξερεις οτι μπορεις να συλλαβεις..ειναι μεγαλη υποθεση..και να μην κατσει τωρα θα κατσει πιο μετα,που θα παει!!μην σκεφτεσαι ουτε περιοδους,ουτε τιποτα!!κανε τις βολτουλες σου,κανε τα ψωνια σου,και ασε να περασουν οι μερες ομαλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα...

Άσχετο,αλλά τώρα διάβαζα το ποστ σου...μα καλά,ΕΓΚΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ;

Όσο για μένα,ότι είναι να γίνει,θα γίνει.Σκέφτομαι ότι μπορεί να μου συμβαίνει το πιο απίθανο...εκτός από εγκυμοσύνη.

Μπορεί να φταίνε και οι προετοιμασίες του γάμου που με αγχώνουν λίγο!

Θα δείξει...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Δημητρούλα μου κάνε μία χοριακή γιατί εάν είσαι έγκυος δεν κάνει να αγχώνεσαι. Τώρα εάν δεν είσαι (που δεν το εύχομαι καθόλου!!) θα ηρεμήσεις και θα σου έρθει περίοδος! Άντε να ξεκινήσεις τις ετοιμασίες του γάμου για να ξεχαστείς λιγάκι.

Σού εύχομαι όμως πρώτα να πας στο δημαρχείο και μετά στην εκκλησία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis μου θα κάνω μία την άλλη Δευτέρα.

Και συ,συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου και ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι οντως πρεπει να κανεις μια χωριακη,θα παρεις την απαντηση και δε θα σκας καθε μερα,<<μου ηρθε,δε μου ηρθε,ποτε θα μου ερθει>>

αν εισαι,θα κανουμε διαδικτυακο παρτι:) ,αν δεν εισαι,τουλαχιστον δε θα το εχεις στο μυαλο σου,απλα θα περιμενεις να αδιαθετησεις χωρις αγχος και κυριως χωρις νευρα...τουλαχιστον θα ξερεις τι σου γινεται...

σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι,ξερω ποσο το θελεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου!

Μακάρι να είσαι έγκυος!!!

Με το χιούμορ που έχεις θα έχει πολλή πλάκα η όλη φάση!!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost θα οργανώσω όχι απλά διαδυκτιακό πάρτι,αλλά θα κάνω ένα πάρτι καλύτερο και από αυτό του γάμου μου!

Nickis μέχρι και συνέντευξη από το έμβρυο θα πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλά κοπέλα μου!

Δυστυχώς δε μπορώ να ξέρω ακόμη,αφού τεστ από το φαρμακείο θα κάνω ΜΟΝΟ αν δε βρω ανοιχτό μικροβιολογικό για χοριακή.

Προς το παρόν θα κάνω υπομονή και τη Δευτέρα θα ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΟΥΝ!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ Κ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ;;;;;;;;;;;;;;

ΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου πραγματικά με συγκινεί το ενδιαφέρον σας!

Από τη ζέστη είναι τα νεύρα.

Ιδρώνω σαν άλογο.

Κι αυτό μ'εκνευρίζει περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!Κ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ!!!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ!!ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΗ ΝΥΦΗ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!:P ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!ΑΣ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ:blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias έγραψε:

Μαράκι μου καλή εγκυμοσύνη εύχομαι να έχεις!

Ευτυχώς μαθαίνω και κανένα καλό νέο και ξεχνάω τα νεύρα μου.

Και μιας και σε τσάκωσα,για πες μου μέσες άκρες...ποιά ήταν τα πρώτα σου συμπτώματα;Αυτά δηλαδή που σε έβαλαν στο τριπάκι να σκέφτεσαι ότι μπορεί και να είσαι έγκυος.

Σας έχω ζαλίσει,το ξέρω,αλλά σχωράτε με!

Τα συμπτωματα ηταν ακριβως τα ιδια με αυτα της περιοδου.. Πονοι χαμηλα στην κοιλια με μονη διαφορα απο συνηθως οτι ξεκινησαν πολυ νωριτερα (20η μερα του κυκλου αν θυμαμαι καλα), πρηξιμο και πονος στο στηθος, νευρα, και συχνοουρια. Α! την θερμοκρασια μου την μετρησα μονο την ημερα που εκανα το τεστ (τις προηγουμενες δεν την μετρουσα για να μην αγχωθω) οχι ομως πρωι, οπως κανονικα πρεπει και ηταν 37,6.. Εκει πραγματικα θορυβηθηκα....

Οποτε εισαι σε καλο δρομο νομιζω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαρι Μαιρη μου....Εγω ακριβως επειδη πονουσα τοσες μερες ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος...Μαλλον κρυωσα ή φταινε τα μπανια...Μαλιστα οσο πλησιαζαν οι μερες ημουν ολο και πιο σιγουρη, οτι θα αδιαθετησω, γιατι ειναι τοσο ιδιοι οι πονοι...Ποτε περιμενεις Μαιρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριτσακια κι εγω απο την 20η μερα ποναω και μαλιστα καποιες στιγμες παρα πολυ εντονα και νοιωθω οτι θα ανοιξει η μεση μου οπως τωρα καλη ωρα ομως δεν μπορει τετοιοι πονοι να ειναι καλο σημαδι και αυτο αποδειχθηκε σημερα τα μεσανυχτα εκανα τεστ που φυσικα βγηκε αρνητικο.αιμα ακομη δεν εχω δει αλλωστε δεν εχω ακομη καθυστερηση ειναι 28η μερα κυκλου κι εμενα ειναι συνηθως 30 μερες.κραταω αλλο 1τεστ για αυριο το πρωι αλλα το αποτελεσμα το ξερω..νιωθω διαλυμενη ολο μου το ειναι ποναει.ευχομαι απο την καρδια μου ολες να εχετε μωρακι στην κοιλιτσα σας γιατι εγω αυτον τον μηνα τιποτα παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...