Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ.....ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!


Recommended Posts

να μην σας πω κοριτσια οτι αρκετες φορες ειχα καθυστερηση απο το αγχος μου να αδιαθετησω πετυχαινα το αντιθετο,καιελεγα κιολας αχ παναγιτσα μου ας μου ερθει και ας ποναω και τις 5 ημερες και ουφ και ξανα ουφ και εγω τετοια βλακεια δεν ξανακανω , τι τραβαγε και αυτος ο ανδρας μου:blink: ...

εβλεπα την περιοδο και πεταγα απο τη χαρα μου

και τωρα.......δεν λεω να μ εγκαταλειψει εντελως ......αλλα ....ΑΣ ΜΕ ΞΑΧΑΣΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ :silly: δεν πειραζει θα της το συγχωρησω

τουλαχιστον οσο την εχουμε, εχουμε και την δυνατοτητα να κανουμε 1,2,3....παιδακια:laugh: , οσα θελει η καθε μια τελος παντων

ετσι δεν ειναι ? φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΟΥΝ. ΕΛΕΓΑ ΑΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΑΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ... ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ. ΕΚΑΝΑ ΧΑΡΑ!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ. ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ ΤΟΥ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΟΣ ΜΟΝΟ... ΟΠΟΤΕ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΘΕ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ. ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΩΣ. ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ Η ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΣΕ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ......ΑΙΜΑ ΜΑΣ!!!

ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η "ΚΥΡΙΑ" ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ....

ΚΑΛΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki δεν φτανει που εχουμε τα νευρα μας, τα αγχη μας, τη στεναχωρια μας εχουμε και τους "ρωσσους "να μας κανουνε πλακες και να μην ερχονται στην ωρα τους

next month μπορει να το σκεφτει σοβαρα και να χτυπησει αναβολη για 9 μηνες που ξερεις ?

και τοτε σε βλεπω "τρελαμενη" χι χι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...