Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια η χαρά μου είναι απερίγραπτη!

Πέρασα φάσεις που πίστευα ότι δεν θα αποκτήσουμε ποτέ παιδάκι και έφτασα και στο σημείο να το αποδεκτώ. Έλεγα: "Είμαι ευτυχισμένη με τον αντρούλη μου, που μου συμπαραστέκεται και μας νοιάζει μόνο να είμαστε γεροί και αγαπημένοι." Πάλι όμως έλεγα πως αν ο Θεός θέλει να μας δώσει ένα παιδάκι θα μας το δώσει στην κατάλληλη στιγμή.

Αυτό που θέλω να σας πω είναι ότι από πολλές πλευρές που δεν μπορώ να σας εξηγήσω (π.χ. επαγγελματικές, κ.α.) βλέπω ότι τώρα είναι η πιο κατάλληλη στιγμή!

Απλά βιαζόμαστε όλες μας γιατί το λαχταρούμε. Είναι εντελώς φυσιολογικό και ανθρώπινο. Μην το βάζετε κάτω και μην το παραμελείτε. Χαρείτε το γάμο σας, τη σχέση σας με τους άντρες σας και όλα θα γίνουν!

Έχετε πίστη και Θα δείτε ότι ο Θεός θα σας οδηγήσει στους κατάλληλους γιατρούς που θα δώσουν τη λύση!

Σας ευχαριστώ και πάλι για τις τόσες ευχές που μου δώσατε και εύχομαι ότι πραγματικά έχει ανάγκη η καθεμιά στη ζωή της να γίνει πραγματικότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα κοπελα μου η Παναγια να ειναι κοντα σου!!!Σ ευχαριστουμε για τις ευχες!!!Εχεις απολυτο δικιο σε οτι κι αν εγραψες...θελει υπομονη κι αγαπη...

Εγω προσπαθω απο τον Δεκεμβριο και εχω πρβ με τον θυρεοειδη...ανυπομονω να το διορθωσω....

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!Να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου και με το καλο πρωτα ο Θεος να παρεις και στην αγκαλια σου το παιδακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!!!

Μπράβο κοπέλα μου,να σου πάνε όλα καλά και να φέρεις στον κόσμο ενα υγιέστατο μωράκι.Το αξίζεις μετά απο τόση προσμονή :)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΣ.Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΑΠΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μυνημα σου αυτο ειναι απο τα πιο αιξιοδοξα μηνηματα που εχουμε στειλει στο φορουμ ειπες τη μαγικη κουβεντα :εμεις βιαζομαστε...

Ετσι ειναι το μονο που θελει ειναι επικοινωνια με το γυναικολογο ηρεμια και καλη ψυχολογια αν δεν εχεια αυτα ειαι δυσκολο να ερθει ενα μωρακι .Αντε με το καλο και όλα να σου πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοο συγχαρητηριααααα.......να εχεις τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι..

ο ΘΕΟΣ κανενα δεν αφηνει κοριτσια..οσο και να το θελουμε εμεις τωρα μονο Αυτος ξερει ποτε θα μας το δωσει...

θα ερθει και για εμας αυτη η στιγμη...

συγχαρητηρια και παλι....φιλια πολλαα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...