Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ!!


Recommended Posts

Έγκυος μετά από 15 χρόνια γάμου και 8 χρόνια συνεχής προσπάθειας!

Είναι απίστευτο κι όμως συμβαίνει! Επιτέλους είμαι έγκυος για πρώτη φορά! Σήμερα πήρα τα αποτελέσματα της β΄χοριακής και την Τρίτη θα με δει ο γιατρός μου!

Είμαι έγκυος!!!!:) :) :)

Κοριτσάκια μου μην εγκαταλείπετε τις προσπάθειες. Εμείς είχαμε και οι δυο προβλήματα. Εγώ περισσότερα και τελικά έμεινα έγκυος φυσιολογικά! Εξαντλήστε όλα τα περιθώρια και στο τέλος πάτε για εξωσωματική...

Υπάρχουν λύσεις για όλες! Αφού τα κατάφερα εγώ σίγουρα θα τα καταφέρετε κι εσείς!

Ο Θεός δίνει στην ώρα του στον καθένα αυτό που επιθυμεί. Εμείς βιαζόμαστε συνήθως και τα θέλουμε στην δική μας ώρα.

Εύχομαι ο Θεός να ευλογήσει όλες όσες προσπαθείτε για ένα μωρακι και να το αποκτήσετε!

Όποια θέλει βοήθεια είμαι στην διάθεσή της! Έχω περάσει πολλά και βρήκα διέξοδο επιτέλους!

Θα χαρώ αν μπορώ να δώσω μια σωστή συμβουλή ή αν μέσα από τη δική μου εμπειρία μπορεί και κάποια άλλη κοπέλα να βοηθηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι ολα να πανε τελεια κ ο θεουλησ να σασ εχει καλα.... να εχεισ την καλυτερη εγκυμοσηνη... και να εισαι παντα τοσο ευτηχισμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!

(καλέ τι πάθατε όλες αυτές τις μέρες;;;Θέλω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Εγω ειμαι η χαρά μαριλου, και ειμαι 4-5 βδομαδων τωρα.

Πιστευω πως πανω απ'όλα ειναι η ψυχολογια και των 2 φυσικα!

Να προσέχεις τώρα, μην κουράζεσαι πολύ! σου ευχομαι να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πολλά συγχαρητήρια!

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Με το καλό να υποδεχτείς το παιδάκι σου!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια τόσ για την πολύ χαρούμενη είδηση αλλά και για την υπομονη & επιμονή σας :) :)

Δεν μπορώ ούτε καν να διανοηθω την ευτυχία & την λαχτάρα που νιώθεις.

Να έχεις μια πολυ ωραία εγκυμοσύνη και το τέλος της να σε βρει αγκαλια με το πιο γλυκο πλασματακι του κόσμου, το δικό σου πλασματάκι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΑΡΟΣ, ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτα απ'ολα πρεπει να ηρεμησεις και να σταματησεις να σκεφτεσαι παιδακια. να κανεις ερωτα με τον αντρα σου και να το νιωθεις και να το ευχαριστιεστε και ΟΧΙ για να κανετε μωρακι αλλα ουτε γιατι ΠΡΕΠΕΙ γιατι ειναι γονιμες μερες. να ασχολεισαι με κατι που σε ηρεμει και απολαμβανεις ωστε το μυαλουδακι σου να πηγαινει αλλου! ηρεμησε, χαλαρωσε, γλεντα τη ζωη σου με τον αντρουλλη σου και θα'ρθει και το μωρακι με τη σειρα του! ΜΗΝ χαλας την ψυχολογια σου!

πολλα φιλια

Χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΝΟΙΩΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΕΧΑΣΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΞΑΝΑΒΡΗΣΚΩ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΠΟΙΟ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι παρα πολυ για σενα!!! καλη εγκυμοσυνη!! και πως το καταφερς κοριτσι μου? δεν εκανες καμια θεραπια ,τιποτα? εγω 2 χρονια προσπαθω και εχω χασει ολες τις ελπιδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά μπράβο για την επιμονή και τη θέληση σας!

πολλά συγχαρητήρια για το πιο χαρμόσυνο γεγονός!

με το καλό το μπεμπάκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Όλα να πάνε περίφημα και σε λίγους μήνες να γίνεις η πιό ευτυχισμένη μανούλα του κόσμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariloy γεια σου κ απο εμενα συνχαρητιρια για την εγκυμοσηνη σου κ μπραβο σου για την υπομονη κ επιμονη σου τοσα χρονια:) το λεω αυτο γιατι κ εγω τοσα περιπου χρονια προσπαθουσα μεχρι ν'αποκτησω τον μπεμπη μας κ δε σου κρυβω πως κ εγω δεν περασα λιγα ;) φετος εχουμε την 10 επετειο γαμου κ θα τον εχω αγκαλια:lol:

θα ηθελα να πω σε ολα τα κοριτσια πως ειναι κατι πολυ δυσκολο ψυχολογικα κ σωματικα κ πως χρειαζεται μεγαλες αντοχες ως το επιθυμητο αποτελεσμα....φιλακια σε ολες σας...;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!:silly:

Ζήσε την κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου γιατί είναι μια πολύ μοναδική περίοδος στη ζωή της κάθε γυναίκας. Σου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα υγειές και τυχερό παιδάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου!!!!! Ειναι πολυ συγκινητικο αυτο που σας συνεβη..μετα απο τοσο καιρο τοσο κοπο..ευχομαι τα καλυτερα..να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια και παλι συγχαρητηρια πραγματικα το αξιζετε και εσυ και ο αντρας σου που δεν τα παρατησατε:) Και ο καλος Θεουλης σας ευλογησε και σας χαρισε το θαυμα της ζωης:cheer: :cheer: :cheer: Οποιαδηποτε συμβουλη σου θα μου ηταν χρησιμη μαριλου μου γιατι και εμεις ειμαστε σε απογνωση δυο χρονια προσπαθειες συμπληρωθηκαν και ακομη δεν τα καταφεραμε.Εχω απογοητευθει,νευριασει,μελαγχολησει αλλα το παλευουμε ακομη με τον αντρα μου:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ MARILOU ΜΟΥ!!!!

ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ 7 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΟΥΜΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΑΣ(ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ)!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΤΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα πολυ συγκινητικο μετα απο 8 χρονια αναμονης και προσμονης να γινεται το θαυμα .......

:)

συγχαρητηρια και ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη

και να γινεις μια τρισευτυχισμενη μανουλα!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...