Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΕ ΒΟΗΘΕΙΑ!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Μ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...

Κ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ...

ΑΝ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1000% ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ

ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Maniamounias, κι εγώ έτσι νιώθω, όχι μόνο τώρα, αλλά στο μεγαλύτερο μέρος της ζωής μου! Σήμερα ξύπνησα 7.30 (είχα κοιμηθεί περίπου 1.30), πήγα τουαλέτα, ξανακοιμήθηκα, ξύπνησα 10 παρά, σηκώθηκα, τώρα ζαλίζομαι, έχω ξινίλες, πονάει η κοιλιά μου, έχω ένα τρομερό φούσκωμα και τα νεύρα μου είναι σπασμένα.

Μου τη σπάει η μάνα μου που κάνει συνέχεια άχρηστες δουλειές και μετά έρχεται και βογγάει και παραπονιέται ότι είναι πολύ κουρασμένη και δεν αντέχει άλλο. Μου τη σπάει ο άντρας μου που συνέχεια γκρινιάζει, και πρέπει εγώ να του παίζω τη ψυχολόγο και να τον ηρεμώ. Μου τη σπάει που του μαγειρεύω φασολάδα μες στον καύσωνα, γιατί τη γκαστρώθηκε, και φυσικά δεν είναι λόγος η φασολάδα να κάνω καβγά. Φυσικά εγώ δε θα φάω γιατί με το φούσκωμα που έχω, θα γίνω πύραυλος άμα φάω και φασόλια.

Έγκυος αποκλείεται να είμαι, αφού την Τρίτη, προχτές δηλαδή, μου τελείωσε η περίοδος, και το κάναμε μόνο μία φορά την Κυριακή, πριν μου τελειώσει τελείως, και λίγο μετά που έγινε, βγήκε αρκετό πηκτό αίμα. Επιπλέον, έτσι έχω ξανανιώσει ένα εκατομμύριο φορές. Αυτό μου τη σπάει περισσότερο απ' όλα, ότι δηλαδή έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης όλη μου τη ζωή.

Αν, όμως, για σένα αυτό είνια κάτι καινούριο, τότε είναι πολύ πιθανόν να είσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μακάρι, και χαλάλι τα νεύρα και η χάλια διάθεση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πρωτη μου εγκυμοσύνη δεν μπορουσα να μιλησω σε ατομο! Μου μυριζαν όλες οι ανασες. Μπηκα καποια στιμγη στο μετρο και μου μυριζε ο τυπος στο βαθος ...μπαχαρικα! Τα νευρα μου! Με αηδιαζαν τα παντα.

Το αποκορυφωμα -αν και ενιωθα οτι αυτη η αλλαγη σημαινει εγκυμοσυνη- ηταν το στηθος μου. Πρησμενο αλλά ετσι και φυσουσε αερας στις ρωγες μου γινομουν τουρκαλα!

Καουρες και αϋπνια απο τις πρωτες μερες. Εκανα το τεστ και βγηκε αχνο.

Στη δευτερη εγκυμοσυνη ειχα δυνατο πονοκοφαλο, αναγουλες, υπνηλια και υστερια με τις ρωγες μου. Εκανα και τοτε τεστ και βγηκε με τη μια θετικο και ας ηταν 3 μερες πριν την περιοδο.

Βεβαια, για να πω και του στραβου το δικιο, μερικες φορες λιγες πριν ερθει η περιοδος εχω τρελες αλλαγες στη διαθεση. Μπορω να στειλω κοσμο στο τρελοκομειο! Δεν βγαζει κανεις ακρη μαζι μου.

Μακαρι ενα μωρακι να σου προκαλει αυτες τις αλλαγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου συγνώμη που άργησα να απαντήσω,αλλά σερνόταν πάλι το ρημάδι το δίκτυο.

mariant από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί κοπελάρα μου!Μια καλή χοριακή εύχομαι για όλες μας!

yiotaki θα είστε οι ΠΡΩΤΕΣ που θα το μάθουν!Μη σας πω και ΠΡΙΝ τον άντρα μου!

Θέλω να γίνω μαμά! εγώ όμως είμαι σχετικά ήρεμος άνθρωπος,γι'αυτό αναρωτιέμαι ότι ίσως κάτι να συμβαίνει.

AthinaK αυτό με τις ρώγες το'χω και γω!Πήγε ο έρμος ο άντρας μου να με χαϊδέψει εχθές το βράδυ,φαντάζεσαι με τι σκοπό,και κόντεψα να ουρλιάξω.Έβγαλα νύχια,δόντια,φλύκταινες.Σηκώθηκα να πάω τουαλέτα (εμ,για κατούρημα,τι άλλο) και δεν ανεχόμουν πάνω μου ούτε τη ρόμπα.Ο ύπνος με πήρε ανάσκελα σαν τα βαμπίρ,με τα χέρια κάτω από το στήθος (εγώ και ο Christopher Lee) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γλυκό παιδί είσαι εσύ!ε;;Εύχομαι ολόψυχα όλα αυτά να είναι σημάδια εγκυμοσύνης και να γίνεις μια απίθανη μανούλα.

Και κάτι μου λέει ότι ένα τεστάκι θα το κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ Νανά μου για τις ευχές σου!

Τεστάκι,οχι,δε θα κάνω.Το φοβάμαι.Τώρα θα μου πεις "και τι έγινε;Το πολύ πολύ να βγει αρνητικό" .Ε,λοιπόν,ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ είναι που ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ.

Προτιμώ να δω την περίοδο μια και καλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ & ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ?? ΔΕ ΣΚΑΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ???ΜΕ ΤΟΣΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ??? ΜΕΧΡΙ & ΔΕΚΑΤΑ ΕΧΕΙΣ!!!!

ΚΑΝΕ ΚΑΝΕ ΚΑΝΕ!!!!& ΠΕΣ ΜΑΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ! Καλύτερα περίοδος μια και καλή!

Πάντως, το ροζ που είδες δε σημαίνει απαραίτητα και περίοδο. Συχνά στην αρχή μιας εγκυμοσύνης υπάρχουν κηλίδες αίματος, ακόμα και περίοδος πολλές φορές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η θερμοκρασία μου ήταν αυξημένη με δέκατα μετά την ωορρυξία και πέφτει τη μέρα της περιόδου. αν δεν πέσει την ημέρα της περιόδου μπορεί να είσαι έγκυος ή να έχεις κρυώσει. Ελπίζω με εσένα να ισχύει το πρώτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso μου,έχω απογοητευτεί 11 φορές μ'αυτά τα τεστ.Ένα κάθε μήνα.Και πάντα,ενώ έλεγα "έλα μωρέ,και τι έγινε;Αφού θα βγει αρνητικό... " ,είχα ΠΑΝΤΑ μια ελπίδα μέσα μου,η οποία σκοτωνόταν κάθε φορά που έβγαινε το " - " στο παραθυράκι ή δεν εμφανιζόταν άλλη γραμμούλα.Κι εκεί γονάτιζα.Όσο και να ήθελα να το παίξω δυνατή,όταν έμενα μόνη μου,έσπαγα.Και δε θέλω να το ξαναπεράσω...Όσο για τη θερμοκρασία...πότε αρχίζει να πέφτει;Είναι απαραίτητο να έχεις δέκατα και να είσαι έγκυος; Ή γίνεται και εγκυμοσύνη χωρίς δέκατα;

Θέλω να γίνω μαμα! αυτό το έχω ακούσει κι εγώ.Αλλά δε θέλω να θρέφω ελπίδες...Τα νεύρα μου είναι ήδη σε άθλια κατάσταση,γιατί να τα κάνω χειρότερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις ταλέντο στο λόγο!

γουστάρω να σε διαβάζω...

τώρα τι να πω κι εγώ? σκέφτηκα να σε ρωτήσω αν έχεις κάνει σεξ,

αλλά.... :P

εγκυμοσύνη χωρίς σεξ δε παίζει...

μη με παρεξηγήσεις... :P

με το καλό να είσαι έγκυος

και άσε τα τεστ να το διαψεύδουν, δε ξέρουν αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ & ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΤΕΣΤ,ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΘΗ ΚΥΚΛΟ & ΕΧΩ ΒΑΡΕΣΕΙ & ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ, ΣΕ ΦΑΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΄ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ & ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ, & ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΧΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ..ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ..

ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΓΝΟΗΣΕΙΣ...

ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 10 ΜΕΡΕΣ,ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ & ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 20ΛΕΠΤΟ, ΑΦΟΥ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ... ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΗΔΗ ΖΑΛΙΣΤΕΙ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΤΟΜΑ, ΕΙΧΑ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ & ΝΥΣΤΑΖΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ, ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...& ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΠΙΑ, ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ, ΑΠΛΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ & ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ & ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ,ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...

ΧΑΛΑΡΩΣΕ & ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα μου γλυκια μακαρι κουκλα μου ολα αυτα τα συπτωματα να κρυβουν μια ευχαριστη εκπληξη για σενα ενα μικρο σπορακι να μεγαλωνει σιγα,σιγα,;) αλλα να σου πω την αμαρτια μου που μπορει κ να στο χω ξαναπει δε θυμαμαι...κ εγω ετσι ημουν με τα τεστ δεν ειχα καλες σχεσεις ουτε για χοριακη πηγενα ευκολα ελαγα αφου δεν ειμαι γιατι να παω..μαλιστα στην πρωτη προσπαθεια οταν εκανα τη χοριακη το ελεγα στο μικροβιολογο τωρα εγω τσαμπα την κανω αφου δεν ειμαι, κ οταν πηραμε το αρνητικο τοτε αποτελεσμα ειπε στον αντρα μου αμαν αυτη η γυναικα σου οπως το πε ειναι.....τελος παντων ξεφυγα απο το θεμα παντως κ ροζ να ειδες υπαρχει περιπτωση εγκυμοσηνης γιατι η δευτερη προσπαθεια μου αν κ ειχα ροζ κ λιγο αιματακι μου ειχε κ μια εκπληξη τον μπεμπακο που τωρα κοιμαται μεσα....:P

σορυ για το μεγαλο μυνημα φιλακια πολλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου,ναι!Έχω κάνει σεξ! (εκτός κι αν αυτό που κάνουμε λέγεται κάπως αλλιώς,ή το έχουν αλλάξει και δε το έμαθα -πλάκα κάνω,ε;Χωρίς παρεξήγηση! )

kalypso το ξέρω,παραείναι πολλά,αλλά θέλω να πιστεύω ότι είναι σημάδια περιόδου.Αν τελικά είμαι έγκυος,θα είναι διπλή η χαρά!Και εκεί που δεν το περιμέναμε (μόνο ο άντρας μου με τον κολλητό του είναι ΣΙΓΟΥΡΟΙ ότι είμαι έγκυος) και χωρίς ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ -έχω πάψει να μετράω μέρες κτλ κανα 2μηνο τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι σε καλο δρομο Δημητρουλα.......:P:P:P:P

Εμεις καταλαβαμε την 2η εγκυμοσυνη απο τα νευρα που ειχα......λιγοτερα απο την πρωτη αλλα ειχα......

Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις ενα μικρο θαυματακι στην κοιλια σου & η ακατανομαστη να ερθει μετα απο 1,5χρονο.........:laugh: :laugh: :laugh:

Αυτη η αναμονη των λιγων ημερων ευχομαι να ειναι η πιο γλυκια αναμονη για εσας.....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina μου να σου ζήσει το παιδάκι σου και να το δεις όπως ποθείς!

elpi76 ας έχω εγώ μπεμπέ,κι ας έρθει η αλέκα όποτε της τη δώσει,κι ας έχω νεύρα-κορδέλες όσο να'ναι.Θα ζήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ!!!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpro ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου!Μακάρι να είναι μηνύματα από το νινί μου και όχι νεύρα από τη ζέστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη Δημητρουλα..σε λιγες μερουλες θα ξερεις!!! Καλα κανεις και δεν κανεις τεστ απο τωρα..και αν κανεις τεστ σε 10 μερες..κανε το αλλο..το καλο

Ευχομαι ενα μπεμπακι να γατζωθηκε μεσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ:laugh: ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΡΩΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ!ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Ε?:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ γέλασα κοριτσάρα μου, να σαι καλά!!!!

Εσύ φαντάζομαι βέβαια δε γελάς με όλα αυτά αλλα η περιγραφή σου κ μόνο με κάνει κ σε φαντάζομαι να είσαι σ αυτή την κατάσταση(σαν την τρελή)....

Κάτι μου θυμίζουν όλα αυτά..........Αχ θα ευχηθώ με όλη την καρδιά μου πραγματικά να σου τα προκαλεί όλα αυτά ένα μικρόόό φασολάκι μές στην κοιλίτσα σου!!Μετά πίστεψέ με τίποτα δε θα σ ενοχλεί!!!

Φιλάκια,θα χαρώ πολύ να έχω ευχάριστα νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΣΥ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ?????

ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΕΕΙΣ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΝΕΥΡΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΙΡΒΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αψογη περιγραφη για τα νευρα μας ;) !τα ιδια ειχα και εγω χθες και κοντευα να σκοτωσω ανθρωπο :angry: ,ηλπιζα βλεπεις να μην γινει η καθοδος των "Ρωσσων"αυτο το μηνα γιατι και καουρες ειχα και το στηθος δεν ειχε πρηστει και τιποτα απο τα συνηθη ωσπου μεσα σε μια μερα το στηθος μου εγινε λες και εκανα πλαστικη:blink: καταλαβαινεις τα νευρα του θεου ειχα και περιμενω την κυρια τη Δευτερα και απ'οτι βλεπω ολα εκει μας οδηγουν

τουλαχιστον

Αααααχ ας εισαι εσυυυυυ να χαρουμε και εμεις λιγο

Αρα το ζουζουνι σου θα βγει διδυμακι ?:P

ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ...:woohoo:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ...!!!!!!

ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...