Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΕ ΒΟΗΘΕΙΑ!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες μου!

Δεν είναι καλά τα νεύρα μου,είναι σε άσχημη κατάσταση και δε ξέρω γιατί.Ενώ ΟΛΑ μέσα στο σπίτι είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ,με τα πεθερικά μου και τους γονείς μου ακόμη καλύτερα (καλά,δεν είχα και ποτέ πρόβλημα,απλά το αναφέρω) ,δε μου λείπει τίποτα,αλλά τα νεύρα μου είναι τσιτωμένα.

Θα τα βάλω με όλους και με όλα,θα βρω πρόβλημα από κει που δεν υπάρχει.Και να πω ότι δεν κοιμάμαι καλά;Σα βόδι.Αλλά με στιλ ε;Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή και Κυριακή θα ξυπνήσω από τις 7 χωρίς λόγο,με αποτέλεσμα να βαριέμαι μέχρι και καφέ να κάνω.

Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο,θα κοιμηθώ ως τις 2 το μεσημέρι και ο έρμος ο άντρας μου,τα Σάββατα,θα κάνει ΑΓΩΝΑ να με σηκώσει από το κρεβάτι.Όχι τίποτ'άλλο,αλλά μόνο τα Σαββατοκύριακα τον βλέπω κι εγώ.

Μ'ενοχλούν τα πάντα...το δίκτυο που σέρνεται και δε μπορώ να μπω στο mammy,τον ήλιο που βγήκε και θα πάρει φωτιά το υπνοδωμάτιο πάλι,το κλιματιστικό που δε κάνει τίποτα (ναι,καλά,ψυγείο το κάνει το σπίτι,από τα νεύρα μου ιδρώνω) ,τις διαφημίσεις στην τηλεόραση,το πλυντήριο που περιμένει άπλωμα,το στήθος μου που μ'έχει ΠΕΘΑΝΕΙ στο τσούξιμο και τον πόνο και δεν ανέχομαι ούτε σουτιέν (αλλά δε μπορώ και ΧΩΡΙΣ σουτιέν) και φοράω το πάνω μέρος από το μαγιό που σκατά δουλειά κάνει αφού δεν έχει μπανέλες.

Μ'ενοχλεί που έχει πρηστεί η κοιλιά μου και πονάει κι όταν προσπαθώ να πάω τουαλέτα ζορίζομαι λες και θα γεννήσω,μ'ενοχλεί που έχει πρηστεί ΚΑΙ το στομάχι μου και το βλέπω τώρα που κάθομαι,μ'ενοχλούν οι μύγες,η μυρωδιά από το φαγητό.

Μ'ενοχλεί που ενώ πεινάω δε μπορώ να φάω γιατί αισθάνομαι δύσπνοια,μ'ενοχλεί που μου πικρίζει ο μουσακάς που έφτιαξα (όλοι λένε ότι "θεά τον έκανα το μουσακά" ,τα νεύρα μου τον νιώθουν πικρό),μ'ενοχλεί που αν περάσω τα 10 τσιγάρα τη μέρα με πιάνει καούρα με αποτέλεσμα να μαζεύονται ΛΙΤΡΑ τα σάλια στο στόμα μου,αλλά εμετό ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,όσα δάχτυλα και να έβαλα.Παρ'όλα αυτά,εξακολουθώ να πεινάω.

Μ'ενοχλεί που ρεύομαι συνέχεια χωρίς να έχω φάει,μ'ενοχλεί που ανακατεύεται το στομάχι μου όταν ξαπλώνω τα βράδια για ύπνο,μ'ενοχλεί που ενώ πρίν κοιμηθώ πάω στην τουαλέτα αλλά θα σηκωθώ και στις 7 το πρωί να ΞΑΝΑΠΑΩ (που στην ευχή μαζεύτηκαν όλα αυτά,απορία το'χω) και μετά δε μπορώ να κοιμηθώ κι από τα νεύρα μου γίνομαι μούσκεμα στον ιδρώτα.

Μ'ενοχλεί ο έρμος ο άντρας μου που σηκώνεται το πρωί αθόρυβα,σαν τη γάτα,να φύγει για δουλειά,αλλά παρ'όλα αυτά εγώ τον ακούω (σπάνιο για μένα,αφού όταν κοιμάμαι,και πόλεμος να γίνει,χαμπάρι δε θα πάρω) και ξυπνάω.

Μ'ενοχλεί που τα απογεύματα θέλω να κοιμηθώ (άσχετα αν ξύπνησα στις 7 ή στις 2 το μεσημέρι) αλλά εκείνη την ώρα έρχεται ο άντρας μου από τη δουλειά και πρέπει να ετοιμάσω να φάμε.

Μ'ενοχλεί που το πρωί στο κρεβάτι δεν αισθάνομαι καλά,ΝΙΩΘΩ άδειο το στομάχι μου και πονάει,μ'ενοχλεί που εκείνη την ώρα η θερμοκρασία μου είναι 36,8 και το απόγευμα μπορεί να φτάσει και τους 37,5.

Μ'ενοχλεί που πεινάω σαν λύκος στις 3 το μεσημέρι και όταν ο άντρας μου θα γυρίσει στις 5 δεν έχω όρεξη.

Μ'ενοχλεί που ξεχνάω τι θέλω να γράψω παρακάτω.

Μ'ενοχλεί που το στήθος μου πρήστικε και δε μου κάνει το σουτιέν,με στενεύει,μ'ενοχλεί που ιδρώνω και ξεϊδρώνω όλη μέρα,μ'ενοχλεί που είμαι πρησμένη γενικά.

Μ'ενοχλεί που έχω ΠΑΝΤΟΥ ΦΑΓΟΥΡΑ λες και κόλλησα ψείρες,αλλά δε με έχει τσιμπήσει ούτε κουνούπι.

Μ'ενοχλεί ο άντρας μου που θέλει να πάμε στο super market γιατί αν ανοίξεις το ψυγείο και τα ντουλάπια μου,θα διαπιστώσεις ότι αν πέσει ποντικός θα σπάσει τη μούρη του.

Μ'ενοχλεί που πληκτρολογώ και κάνω συνέχεια λάθη.

Μ'ενοχλεί που μ'ενοχλούν τα πάντα.

Και πάνω απ'όλα μ'ενοχλεί που σε 2 μέρες περιμένω περίοδο (που σιγά μη και δεν έρθει) και εγώ η ηλίθια θα κάνω τεστ στις 5 μέρες καθυστέρηση και θα βγει αρνητικό το ρημάδι.

Επίσης,μ'ενοχλεί που σας ζάλισα τον ερωτα πρωί πρωί.

Τι λέτε γιατρέ μου,θα ζήσω;

Υ.Γ:Πέρα από την πλάκα ρε κορίτσια,είναι φυσιολογικά τόσα νεύρα;Ποτέ δεν ήμουν τόσο νευρική πρίν την περίοδο.Για να νευριάσω,θα πρέπει να υπάρχει ΣΟΒΑΡΟΣ λογος.Είμαι ήρεμος άνθρωπος γενικά.

ΚΑΛΕ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ,ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΡΙΞΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΛΥΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα MARDIO!

Νεύρα ξε-νεύρα,όρεξη που την έχω η έρμη wannabe μάνα,ε;

Ευχαριστώ για τις ευχές σου,και γω το εύχομαι,δύσκολο να πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο όμως!Μετά,ας έχω όσα νεύρα θέλω!

Το ίδιο εύχομαι κι εγώ για σένα -αν δεν είσαι ήδη έγκυος,αν είσαι μη με παρεξηγείς,δε λειτουργώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa :laugh: τί περιγραφική που είσαι Δημητρούλα!!

Τώρα εμένα γιατί μου καρφώθηκε η ιδέα ότι ένα μικρό σποράκι ευθύνεται για όλα αυτά? Γιατί άραγε?? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα δημητρουλα μου!!!! καπως ετσι ειμαι κι εγω αλλα τοσο καλα δεν θα μπορουσα να το περιγραψω!!!!!!!!!!!!! εισαι καταπληκτικη. σου ευχομαι να μην σου ερθει περιοδος για τους επομενους 9 μηνες..... (εκει να δεις νευρα). φιλια πολλα κουκλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marouli32 μακάρι αγάπη μου να έχεις δίκιο,γιατί διαφορετικά θα με χωρίσει ο έρμος ο άντρας μου -εδώ που τα λέμε,εντύπωση μου κάνει που δε με έχει στείλει ακόμη πακέτο στη μάνα μου!

stalla μου ευχαριστώ πάρα πολύ!Αν είμαι έγκυος πάντως,θα νευριάζω και κανένας δε θα μπορεί να μου πει κουβέντα... (har,har,har...) ένεκα που θα είναι και το πρώτο εγγόνι και από τις δύο πλευρές...

Αυτή τη στιγμή,παράλληλα με το mammy,κάνω και google search μπας και βρω αν σχετίζονται τα νεύρα με μια ενδεχόμενη εγκυμοσύνη!

Εσείς τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΔΟΤΙΚΗ ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ!

Maniamounias έγραψε:

Καλημέρα MARDIO!

Νεύρα ξε-νεύρα,όρεξη που την έχω η έρμη wannabe μάνα,ε;

Ευχαριστώ για τις ευχές σου,και γω το εύχομαι,δύσκολο να πραγματοποιηθεί κάτι τέτοιο όμως!Μετά,ας έχω όσα νεύρα θέλω!

Το ίδιο εύχομαι κι εγώ για σένα -αν δεν είσαι ήδη έγκυος,αν είσαι μη με παρεξηγείς,δε λειτουργώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα και εμένα κάτι καλό μου μυρίζεται....

Η πρώτη μου σκέψη , εκεί πήγε....

Στο ευχομαι ολόψυχα , αυτό το μήνα όλα να είναι αλλιώς....

Μέτα να δεις αναγούλες , δύσπνοιες και πολλά άλλα....!! :lol:

Να μας πεις τα νέα σου ναι?

Αν και θα λείπω διακοπές και θα μείνω με την αγωνία...

Μωρέ ας είναι αυτό που επιθυμείς και ας μην το μάθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου,εμένα δεν πήγε εκεί το δικό μου το μυαλό!

Το μυαλό του χαζομπαμπά του άντρα μου πήγε!

Άσε η ακμή!Σαν ψιφιδωτή έχει γίνει η μούρη μου.Αλλά είναι καθαρό το πρόσωπο,κι αυτό είναι που μου κάνει εντύπωση.

Α,ναι.

Μ'ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΥΜΙΖΩ ΚΕΝΤΗΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΠΛΗΡΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΙΚΟ ΤΡΟΠΟ!!

ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΑΣΕΣ ΒΡΕ!! ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΟΥΡΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΨΗΦΙΔΩΤΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΚΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝΙΑ (ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΩ) ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΜΙΛΑΩ , ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΙ ΝΑΙ ΙΔΡΩΝΩ ΣΤΟΥΣ 25 ΚΑΙ ΚΡΥΩΝΩ ΣΤΟΥΣ 32.

ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ......... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ !!!!! (ΤΟΥΣ ΚΑΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ)!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα καλημερα και απο μενα.

Εγω πιστευω πως εισαι εγκυουλα ..

Εγω τον απριλιο περιμενα κανονικα πονουσε πολυ η κοιλια μου ,ειχα βγαλει και τα γνωστα σπυρακια απο νευρα δε παρα πολλα..

Αλλα ευτυχως απο κει που δεν το περιμενα με τιποτα το συγκεκριμενο μηνα εμεινα εγκυος καιτωρα αυτες τις μερες μπηκα στον τεταρτο.

Ευχομαι πραγματικα να μη σου ερθει και σε λιγες μερες να ανακοινωσεις τα ευχαριστα νεα:)B):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μίλησα σαν ΄΄μάνα ΄΄ , τα έζησα αυτά!

Αν και τα συμπτώματα είναι διάφορα , αυτά που περιγράφεις δεν παυουν να είναι συμπτώματα γλυκιά μου.

Ας είσαι εγκυος , ανατρίχιασα στη σκέψη-μπορεί να μην μιλήσαμε ξανά αλλά σε έχω διαβάσει πολλάκις - αλλά και αν δεν έχει συμβεί αυτό το μήνα , να ξέρεις πως θα έρθει( το μωράκι εννοώ ) και άφησε το να αποφασίσει αυτό το πότε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki μου βλέπω είσαι νέα στην παρέα!Καλώς μας ήρθες λοιπόν!

Είμαστε πολλές εκεί έξω,το ξέρω και σιγά σιγά παύω ν'αναρωιέμαι γιατί αυξήθηκαν τα διαζύγια -πλάκα κάνω.

Ήρωας ο άντρας μου,ήρωας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oliax λεεεεεεεςςςςςςςςςςς;;;;;;;;

Εύη μου ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!Ούτως ή αλλιώς δε περιμένουμε και πολλά πράγματα,ερχόμασταν σε επαφή μόνο για την απόλαυση!Αν πετύχαμε ή όχι τις γόνιμες,θα σε γελάσω,δε μέτραγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βρε κοριτσακι και απο εμενα...λοιπον καααααααααααπως ετσι περιεργα ενιωα αι εγω τωρα τελεφταια.....δηλαδη ολα με ενοχλουσαν και ο καημενος ο νικος μου.....με ρωτουσε συνεχεια γιατι ειμαι ετσι και μου ελεγε οι θελω εγω και δεν μου χαλαγε χατηρι....και ετα τσατιζομουν και με αυτον που παντα εκανε οτι ηθελα....λοπον....σημεα οπως εγραψα και σε καποο αλο post εκανα τεστ μετα απο 8 μερες καθυστερησης και βγηκε θετικοτατο.......ευχομαι και σε σενα να ειναι απο αυτο.....μην μυ αγχωνεσαι......φιλακια πολλααααααααααααααααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝΛΙΓΟ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΕΓΡΑΩΑ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ "ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ.."ΠΡΙΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ,ΚΑΠΑΚΙ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ....

ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΑΒΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΕΝΑ CLAER BLUE ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ.ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ 2 Η 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΠΡΙΝ 2 Κ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ!!!

ΑΝΤΕ ΠΑΡΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,(ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....ΑΝΤΕ ΠΑΡΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ...!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου πάει ο καιρός που μέτραγα και ξαναμέτραγα.Κουράστηκα και τα παράτησα!

eirininik ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!Με το καλό εύχομαι μια εύκολη,υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!Μπράβο,μπράβο,πολύ χάρηκαααααα!!!!!!!

boymamma κατ'αρχήν να σου ζήσει το ζουζουνάκι!Αλλά,να ρωτήσω κάτι...μπας και έχεις διορατικές ικανότητες (πες ναι!) .Όσο για το τεστ,αν πω κάτι τέτοιο στον άντρα μου,θα με σκοτώσει.Δε θέλει να κάνω από το φαρμακείο.Θα περιμένω καμιά 10αριά μέρες ακόμη και μετά θα πάω για χοριακή.Και αν αναρωτιέσαι,αντέχω!Έχω τόσα πολλά νεύρα,που θα βρω κάτι ν'ασχοληθώ μέχρι τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ,ΕΧΩ!ΧΙΧΙ!ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ....!!!!ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΜΠΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΠΑΝΙΑ ΕΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ!

Π.Χ.Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΙ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ Η ΜΟΥ...ΚΛΑ!!!!ΧΙ ΧΙ ΧΑ ΧΑ!ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΩ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΠΜ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!ΘΑ ΔΕΙΤΕ!!!ΑΝ ΑΝΕΧΕΙΣ ΟΚ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ?????ΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ???ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!ΧΑ ΧΑ!!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΙΕΣΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ..

ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΠΕΛΙΑ???

ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ!!!!ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ!!!!

ΕΙΣΑΙ Η ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ,ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ..ΕΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΑΣΑΙ??????????

ΕΕΕ???????????ΛΕΓΕ!!!!!!ΟΧΙ ΠΕΣ!!!!!!!

ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!!!

ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΘΑ ΒΡΑΖΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΜΑΣ ΣΑ ΚΑΒΟΥΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.......

ΟΥΦ,ΟΡΙΣΤΕ,ΑΓΧΩΘΗΚΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΑΠ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ(ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ...)(ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΕΕΕΕΕ????????)

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη,συγνώμη,συγνώμη,συγνώμη!!!!!! (καλά λες,ευτυχώς που έχεις γεννήσει! )

Τεστάκι από το φαρμακείο ΔΕ ΘΕΛΩ να κάνω γιατί αφενός δεν τα εμπιστεύομαι,και αφετέρου τα φοβάμαι.

Την άλλη Παρασκευή παίρνει ο άντρας μου άδεια από τη δουλειά του.Αν δεν έχω αδιαθετήσει,θα του ζητήσω να πάμε για χοριακή -αν τον πείσω τελικά,αυτός φοβάται περισσότερο από μένα!

Ζητώ συγνώμη προκαταβολικά,αλλά έχω απογοητευτεί ένα χρόνο τόσο πολύ από τα τεστ φαρμακείου,που δεν είμαι σε θέση (ψυχολογικά) να κάνω κι άλλο.

Άσε που έχω παρατήσει το μέτρημα των ημερών και δεν έχω ιδέα αν ήρθαμε σε επαφή στις γόνιμες -που μάλλον ήρθαμε.

Αααααα!!!!!!!!Και κάτι ακόμη (μπορεί να είναι και άσχετο,δεν ξέρω) :

Την 20-22η μέρα του κύκλου,το Σαββάτο ή την Κυριακή που μας πέρασε ήταν αν θυμάμαι καλά,είχα πάει στην πεθερά μου για Σ/Κ και κάποια στιγμή πήγα τουαλέτα για κατούρημα.

Στο σκούπισμα,πήρε το μάτι μου κάτι ροζ,πολύύύύύύύύύύ αχνό που δεν έδωσα σημασία.

Γι'αυτό δεν πολυπιστεύω ότι είμαι έγκυος.Μπορεί και να μην έχει να κάνει σε τίποτα αυτό,απλά,το αναφέρω,γιατί ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ το θυμήθηκα ότι μου έχει συμβεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΜΟΧΛΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟ ΛΑΘΗ.ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΑΘΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΤΗΚΑ ΤΩΡΑ ΡΩΤΑΩ:ΤΟ CLEAR BLUE ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ?

ΠΑΝΤΩΣ ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ,ΕΤΣΙ?ΑΡΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΝΑ,ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΘΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ!!!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΑΓΧΟΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ,ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ,ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑ ΔΡΟΣΕΡΟ ΠΙΑΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΣΕ ΚΑΥΣΩΝΑ!!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΗ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ!!!!!!!ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΕΝΟΙΜΕΡΩΣΕΙΣ.ΘΑ ΕΡΘΩ ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΝΩ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΩΠΟ ΑΠ ΤΙΣ ΞΥΛΙΕΣ(ΜΕ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΣΑΝΙΔΑ)

ΩΧ,ΤΙ ΛΕΩ...ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....ΚΑΛΑ,ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΡΩ!!!!!

ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ!!!!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το σοκ που θα πάθω αγάπη μου,για μια λέξη θα πληκτρολογώ καμιά ώρα!!!!

Εκεί λάθος δεν πρόκειται να κάνω.

Σίγουρα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma ΠΕΘΑΙΝΩ με τη σιγουριά σου!Αλλά τώρα θα μου πεις,την περασμένη φορά επέμενες ότι είμαι έγκυος (με τα γάλατα και τα κρεμμύδια) και ήμουν!

Οπότε,δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω!

Όσο για τα βάρη,δε μ'αφήνει ο άντρας μου.Μέχρι και τη λεκάνη με τα πλυμένα εκείνος μου τη φέρνει στο μπαλκόνι ν'απλώσω.

Έχω και μια ελαφριά δύσπνοια (λόγω της ζέστης νομίζω) και δε μπορώ ούτε εγώ η ίδια να σηκώσω βάρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γιατι και εγω νομιζω οτι εισαι εγκυολα,με ολα αυτα που περιγραφεις?που ξες μπορει να εχει γινει το θαυματακι:)

θα περιμενουμε τα ++++++ αποτελεσματα

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...