Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πώς μπαίνει ένα ticker?


Cindy30

Recommended Posts

Μπραβο ρε κοριτσαρες!!!Τα καταφερατε!!!!!!!!:)

Ποιο πρηξιμο βρε Αναστασακι μου!!

Γι αυτο δεν ειμαστε εδω ολες?

Να βοηθαμε η μια την αλλη....!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο ρε κοριτσαρες!!!Τα καταφερατε!!!!!!!!:)

Ποιο πρηξιμο βρε Αναστασακι μου!!

Γι αυτο δεν ειμαστε εδω ολες?

Να βοηθαμε η μια την αλλη....!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε κοριτσαρες!!!Τα καταφερατε!!!!!!!!:)

Ποιο πρηξιμο βρε Αναστασακι μου!!

Γι αυτο δεν ειμαστε εδω ολες?

Να βοηθαμε η μια την αλλη....!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε κοριτσαρες!!!Τα καταφερατε!!!!!!!!:)

Ποιο πρηξιμο βρε Αναστασακι μου!!

Γι αυτο δεν ειμαστε εδω ολες?

Να βοηθαμε η μια την αλλη....!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΥΕΘΥΝΣΗ http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΣΑΙ,ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(COPY)ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΚΟΛΛΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ.

ΜΕΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ TICKET

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΥΕΘΥΝΣΗ http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΣΑΙ,ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(COPY)ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΚΟΛΛΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ.

ΜΕΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ TICKET

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΥΕΘΥΝΣΗ http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΣΑΙ,ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(COPY)ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΚΟΛΛΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ.

ΜΕΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ TICKET

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου. Να πας στα επείγοντα αν είναι να τρελαθείς... Πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο άμεσα. Άλλα συμπτώματα δεν έχεις;;;
    • Καλημέρα κορίτσια πως είστε ; αχ το πέρασα και εγω αλλά όχι με το στήθος με τον εμετό 7εβδ + 5  ακόμα το θυμάμαι ήταν Παρασκευή ξύπνησα ήμουν μια χαρά δεν είχα καθόλου ναυτία εεε λέω μπορεί να έτυχε και το απόγευμα ειδα κάτι περίεργα υγρά που δεν είχα ξανά δει.. πήρα τηλ τον γιατρό εγω πίστευα πως το εχασα το μωρο μου λέει ο γιατρός εαν με έπαιρνες μια ώρα νωρίτερα θα σου έλεγα να έρθεις να σε δω ( τελευταία φορά με ειχε δει 5 μερες πριν που άκουσα και καρδούλα ) αλλά εχω φύγει για Αθήνα εδώ και μια ώρα ταξιδεύω   ελα Δευτέρα μου είπε… καταλαβαίνεις πως ήμουν μέχρι να πάω την Δευτέρα στο κέντρο υγείας δεν είχε μηχάνημα να ακούσω το μωρο… έριξα ένα κλάμα αστα να πάνε και τελικά ήταν όλα μια χαρά  παντως εγω το πρωτο μήνα έκανα 1 φορά τη βδομαδα ραντεβού στον γιατρό γιατί φοβομουν πολύ είχα άγχος τεράστιο..  δεν υπάρχει κάτι που να σου δείχνει αν πάνε καλά τα πράγματα μόνο ο υπέρηχος ίσως να μιλήσεις με γιατρό σήμερα ή αύριο να πας από κοντά να σε δει κορίτσι μου όσο μπορείς ψυχραιμία και πιστεύω πως είναι όλα καλά 
    • Αχ μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση κ να διώξω το άγχος. Έτσι κ αλλιώς απ την εγκυμοσύνη με ενδιεφερε η μέθοδος κ την είχα ψάξει κ να που τώρα το επέλεξε η μικρή 😂 Έχω κατεβάσει κ το solid starts που δείχνει κατάλληλα κομμάτια ανα ηλικία, αλλά νομίζω πως κάτι κάνω λάθος στο μαγείρεμα κ μαλακώνουν πολύ κ λιώνουν κ μετά φοβάμαι ότι θα φάει μεγάλο κομμάτι. Η γιατρός μας συστήνει αυτήν την μέθοδο και σε εμάς απλά είπε λόγω του ότι η μικρή δεν είναι φαγανη, να αρχίσουμε με αλεσμένα μήπως και αρχίσει να τρώει κ το αλλάζουμε στο διμήνο. 
    • Καλημέρα κορίτσι μου!! Μην κατσεις να σκας! Πήγαινε για έναν απλό υπέρηχο σε κάποια κλινική, ώστε να σου φύγει το άγχος. Όλα καλά θα είναι, αλλά ποιος ο λόγος να χαλάσεις την Κυριακή σου; Εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση πήγα στο Γεν… για έναν υπέρηχο και μου πέρασε το άγχος. Αν παρόλα αυτά μπορείς να το διαχειριστείς, μίλα με τον γιατρό και άκου τι θα σου πει. 
    • Καλημέρα! 🌺 Για να ανακουφιστείς ακριβώς το ίδιο είχα πάθει κι εγώ στην αρχή, ενώ το στήθος ήταν βαρύ, πονούσε υπερβολικά, ξαφνικά μια μέρα έγινε όπως πριν.. τίποτα απολύτως δε σήμαινε! Προσαρμόστηκε μάλλον στις ορμονικές αλλαγές.. αργότερα ενώ ήταν μαλακό άρχισαν να αλλάζουν οι θηλές .. περίεργα πράγματα 😀 έτσι πάει, μην αγχώνεσαι καθόλου!! Φυσικά βέβαια να ενημερώσεις όπως είπανε και πιο πριν, στον γιατρό τα λέμε όλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...