Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΟΥΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!


Recommended Posts

ωχ μωρε το καημενουλη...πυρετο μεσα στην καψα..

ο αντρας σου νομιζω δεν φερεται σωστα αυτη την στιγμη..το παιδι εχει πυρετο,τι μεγαλοποιεις????

τελος παντων,μπορει κι αυτος να ειναι κουρασμενος και να θελει να ξεσκασει...οπως και να χει περαστικα σας!!!!:kiss: στην μπεμπουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωθυπουργε μου!!!ευχομαι να πανε ολα καλα γιατην μπουμπουκα σου!!!να μασ ενημερωσεισ για τα νεοτερα!!!!!σου στελνω ολη τη θετικη μου σκεψη!!φουουουουουου!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο επαθε ο γιος μου που ειναι 3,5 ετων πριν 3 εβδομαδες εκανε ξαφνικα μονο πυρετο ο γιατρος δεν του βρηκε κατι αλλου και για τρεις με τεσσερις μερες ειχαμε σκετο πυρετο μεχρι 39,5 μετα που του επεσε εβγαλε για 3 μερες καντιλες και ο γιατρος βρηκε ελαχιστα κοκκινα τα λαιμα του μου ειπε οτι ειναι μια ελαφρια ιωσουλα και δεν του εδωσε αντιβιωση τελικα του περασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ο αντρασ μου αφου χωνεψε οτι μπορει να αργησουμε να φυγουμε για διακοπεσ ειναι και σαινη κατεφερε να μαζεψει ουρα απο την μικρη τα πηγε νοσοκομειο και σε 2 ωρεσ θα βγει η πρωτη εξεταση....

alkost καπωσ χαλαρωσε βλεπεισ ολο το χειμωνα μετρα αναποδα για τισ διακοπεσ σαν τον φανταρο...

ZOUZOUΝITSA ψηφοφορε μου σε εχασα παει ξεχαστηκε το κομμα....ελπιζω να μαθουμε ευχαριστα απο τισ εξετασεισ....

marianda το ριξαν πιο πολυ στο εμβολιο οι γιατροι αν και εχω μια αμφιβολια γιατι εχθεσ αναεβασε 38 και 3..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal δικαιολογημένη η αντίδρασή του. ολοι μας ετσι λειτουργούμε. Και ο άντρας μου περιμένει πως και πως να παμε στο χωριο του. Θελουν κι αυτοι να ξεκουραστούν. Οσο να ναι νιώθει μια απογοήτευση ο αντρας σου. Καλα αποτελέσματα να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΙΩΣΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ! ΕΜΕΙΣ ΠΑΘΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ! ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ! ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΩΣΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ! ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΑΝΕΜΟΒΛΟΓΙΑΣ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΥΣΗΧΟΣ! ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΥΡΕΤΟ 39,1! ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ! ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΙΩΣΗ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΜΑΖΕΜΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακια αντε να δουμε ειναι παντωσ φρικη ο πυρετοσ ευτυχωσ τωρα απο οτι μου ειπε ο συζηγοσ εχει 36,5..

γεωργια μου εμενα σε καθε εμβολιο μου εκανε δεκατα για δυο μερεσ πρωτη φορα μου εκανε 38 και 3 για εμβολιο αν και απο οτι λενε το mrr κανει 7-12 μερεσ μετα πυρετο σαν παρενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perastika koritsaki oti k an einai!! pou den nomizw na einai kati sobaro...exei k tipota allo ektos apo pireto h mikrh? o laimos ths einai erethismenos? episis nomizw sthn ourolimoksh exeis sixnoouria kai ponaei h koilitsa..toulaxiston auto ginetai stous megalous, isws na nai to idio kai sta paidakia...ego thymamai mia fora pou eixa pathei, eixa dei kai ligo aimataki sta oura..

kata t alla kai ego eixa treis meres pireto ( eftase mexri 39 o atimos!) xoris omos alla simptomata..panw pou pira to giatro tilefono kai hmoun etoimh na paw na me dei ( thulazw kiolas kai den iksera an eprepe) perase monos tou..ipia kana dio ntepon kai auto itan...sto telos mou eipe tha itan kamia iwsoula kai thn perasame sto podi...mipws einai kati tetoio kai sth mikrh sou??

filia kai perastika! grapse mas ti egine telika !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σασ πω οταν εχω αποτελεσματα...

μακαρι να ειναι για λιγο γιατι παμε ηδη 3η μερα ...

marga να σου ζησει το μπεμπακι κουκλιτσα μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη τι γινετε τι κανετε???πως παει η μικρη??

πες μας νεα σκεφτομουνα να σου στειλω μηνυμα στο κινητο αλλα ειπα να μην σε ενοχλησω..

μην μας ξεχασεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον η εξεταση για την ουρολιμωξη βγηκε αρνητικη και η γενικη ουρων θα βγει δευτερα μεχρι στιγμησ η μικρη δεν εχει πυρετο ελπιζω να συνεχισει ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρεμησε .κατα πασα πιθανοτητα ειναι το μβολιο πολλα παιδακια κανουν πυρετο ακι 10 μερες μετα το εμβόλιο φαντασου οτι ειανικαι καλοκαιρι και οι παρενεργειες ειανι πιο πολλες λογω ζεστης .Αυτο που ελεγε ο φαρμακοιποιος πολλες φορες το λεμε και καποιο γιατροι .απο 38 και πανω δινουμε αντιπυρετικα τελικα εγω πιστευω οτι το μικρο εκανε αντιδραση απο το εμβόλιο εβγαλε και τα καρουμπαλακι που λες πισω απο το αυτι και ειναι ενδειξη .

Ξερεις πολλες φορες οι γιατροι μεταξυ τους διαφωνουν εμενα ο μικρος καθε φορα που εβγαζε δοντι εκανε πυρετο η μια παιδιατρος συμφωνουσε η αλλη τ αρνιοταν κατηγορηματικα τελικα παιρνω και άλλη γνωμη αλλα απο οδοντιατρο να ι ακαλα ακουσες καιμου λεει πολλα παιδιακια ακνουν πυρετο επειδη πεφτει η αμυνα του οργανισμου .Τωρα οσο για τις διακοπες ο αντρας σου εχει ενα δικιο ετσι ειναι ακουει και τον επιστημονα να λεει δνενειναι τιποτα και τρελλενετε κοιτα διακοπες θα πατε το μωρο αν ειναικαλα και όλα γινονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...