Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΟΥΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!


Recommended Posts

λοιπον διαβαστε να δειτε τι παιζει η μικρη μου ανεβασε ξαφνικα εχθεσ 38 πυρετο χωρισ φτερνισμα χωρισ μυξες βηχα...

μιλησα με παιδιατρο της εδωσα αντιπυρετικο επεφτε και στισ 6 ωρεσ ξανα πανω ...εχθεσ το βραδυ η παιδιατροσ μου ειπε να συνεχισει ετσι να την παω νοσκομειο....

τωρα το πρωι ειχε παλι πυρετο τησ εδωσα νετπον κατα τισ 6 και μιση και τωρα που την επιασα ειναι παλι ζεστη....περιμενω να ξυπνησει να φυγουμε για μητερα....

αγχωνομαι πολυ τι μπορει να ειναι και φοβαμαι μηπωσ την κρατησουν μεσα :(

ακου και αυτα για την νεα γριπη και ειμαι ετοιμη να φουνταρω.....το γελοιο ειναι οτι αυριο τα βραδυ θα φευγαμε για διακοπεσ και εγινε ενα ψιλοχαμοσ με το συζηγο γιατι ο φαρμακοποιοσ του ειπε ελα μωρα μην αγχωνεστε με 38 πυρετο πασ διακοπεσ......:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου μην ανησυχείς. Μπορεί ναι είναι μια απλή ιωσούλα! Αν δεις ότι επιμένουν τα συμπτώματα, να τη πας στο νοσοκομείο για να την εξετάσει γιατρός.

Όλα καλά θα πάνε!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια.

θα την παμε οπωσδηποτε νοσοκομειο μολισ ξυπνησει και δεν υπαρχει καμια περιπτωση να φυγουμε διακοπεσ αν δεν μου δωσουν το οκ οι γιατροι......

ελπιζω ομωσ να ειναι αυτη η ιωσουλα που τρυγυρναει και το παιδι κανει πυρετο για 3 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια στη μικρή σου, κοπέλα μου! Και βεβαιωθείτε για την υγεία της πρώτα! Οι διακοπές μπορούνε και να περιμένουνε! Σου εύχομαι τα καλύτερα και γρήγορη ανάρρωση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοπελαρα μου να περασεις καταπληκτικα στισ διακοπουλεσ σου και θα τα πουμε οταν γυρισεις φιλακιαααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Evhdal μου!!!! Κάτι μου λέει πως θα είναι οι τελευταίες διακοπές που είμαστε.... 2!!!! Θα δείξει!!!! Αλλιώς.... θα τον πλακώσω στα μπουνίδια τον πελαργό άμα τη αφίξει μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη τι εγινε ρε συ??

τιποτα δεν θα ειναι αλλα βεβαια και πρεπει να την πας στο νοσκοκομειο να βεβαιωθεις..

ιωση θα ειναι ομως..

ε το πολυ πολυ να φυγετε μια δυο μερες αργοτερα..απορω ομως και με τον φαρμακοπειο...εβγαλε την διαγνωση ο "γιατρος"...

πες μας νεα..περιμενουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερολα τα ξερει ολα αυτος....

παντωσ η μικρη κοιμαται του καλου καιρου δεν λεει να ξυπνησει παω να κανω λιγο φασαρια μηπωσ την ξυπνησω θα σασ πω νεα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπη!

Μην αγχώνεσαι.Σέρνεται μια κωλοϊωση.Κι εγώ χάλια είμαι.Πυρετό,εμετούς...Χάλια,χάλια...

Περαστικούλια της εύχομαι όμως και όλα θα πάνε καλά!

Υ.Γ:Ποιός είναι αυτός ο φαρμακοποιός καλέ;Για να ξέρω να τον καταγγείλω μπας και ταρακουνηθεί...άκου "πας διακοπές με 38 πυρετό" !Ούτε μέχρι τη γωνία δε πας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια παοριμια ολα του γαμου δυσκολα και η νυφη γκαστρωμενη εκει που ταιζα την μικρη ηρθε καποιοσ απο αστυνομια και ειπε στο θυμιο να παει στο τμημα γιατι καποιοσ νθελει να του κανει μυνησει ελεοσ πηγε για να την γλυτωσουμε...

εχουμε ενα μα...κα γειτονα που τον πειραζει ο δικοσ μασ σκυλοσ ολοσ ο δρομοσ εχει 10 σκυλια που γαβγιζουν αυτοσ εχει κολλημα με τον δικο μασ ....

βρε κοριτσια τωρα που πηγα να χτενισω την μικρη πισω απο το αυτι εχει 2 καρουμπαλιακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal καλημερα! Περαστικουλια σας! Μην αγχώνεσαι μπορεί να κρύωσε απ τη θάλασσα. Τέτοια εποχή ειχε παθει και ο μικρος μου ωτίτιδα και πήραμε αντιβίωση στο κατακαλόκαιρο. Υπομονή μέχρι να πατε στο γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιόκας μου πριν 2 εβδομαδες είχε πυρετο για 3 ημερες (μεχρι 38,5) χωρις συμπτωματα (συνάχι-βήχας). Μετά τον "γυρισε" σε λαρυγγιτιδα. Μην αγχωνεσαι ειναι μια ιωση που ξεκιναει απο τον λαιμο! Και σε εμας πηγε το μυαλο μας παντου, αλλα η παιδιατρος ηταν πολυ cool!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΙΛΑΡΑΣ (ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ) ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ - 10 ΜΕΡΕΣ, ΣΥΚΩΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ (ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη τι εγινε?το παιδι τι κανει?πηγατε?

με τον αντρα σου ενταξει?

στειλε να μας πεις οποτε μπορεις..

(ειδες ευη αρχισα και εγω τις ερωτησεις:P ) ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου διακοπές πάτε και μετά! Κοίτα να γίνει καλά η μικρούλα κι όλα τ'άλλα είναι δευτερεύων! Εύχομαι περαστικά και να μην είναι τίποτα σοβαρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η παιδιατροσ του μητερα ειπε οτι κατα 90% ειναι απο το εμβολιο μασ κρατησαν εκει 3 ωρεσ για να παρουν ουρα και τελικα φυγαμε γιατι η μικρη νυσταζε και πειναγε και κατουρησε σπιτι το σκατο....θα προσπαθησω να τησ παρω αυριο το πρωι παλι....

η δικια μασ παιδιατροσ λεει οτι αποκλειεται απο το εμβολιο :huh:

τα νευρα μου ...

και οι δυο μασ ειπαν οσο εχει η μικρη πυρετο δεν παμε πουθενα οπωσ ειναι φυσικο γιναμε κωλοσ με το συζηγο γιατι αυτοσ θελει να παει διακοπεσ και η μικρη δεν εχει κατι και εγω τα μεγαλοποιω ολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλ ευη ακρη δεν εβγαλες ε?

παντως δεν ειναι κατι σοβαρο αυτο ειναι που μετραει γιατι ΄η το εμβολιο ή ιωση δεν ριναι κατι..

τωρα για τον αντρα σου τι να σου πω..:dry:

θα ηρεμησει ασε που μπορει να φυγετε 2 μερες αργοτερα και να μην το χασετε ολο..

γενικα ολο το θεμα ε με την αδεια φετος σου εκατσε ασχημα μια η στην δουλεια μια τωρα..

αλλα αρκει που δεν ειναι σοβαρο..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβουνται για μια πιθανοτητα να μπορει να εχει και ουρολοιμωξη θα προσπαθησω να τησ παρω αυριο τα ουρα το πρωι....

ασε με τον θυμιο γιατι εχω φορτωσει πολυ ασχημα η γιατροσ να λεει οτι οσο εχει πυρετο δεν φευγετε και αυτοσ να κρεμαει μουτρα γιατι το εκανα λεει επιτηδεσ....τα ακουσε και αυτοσ ενα χερακι!!!!

δεν του φτανουν 6 μερεσ που θα παμε θελει τισ 8 ελέοςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου τωρα μολις μπηκα τι εγινε με την μικρη ειναι καλυτερα?

αχου τοζουζουνι μου ταλαιπρωρειται μεσα στην ζεστη με πυρετο...πιο εμβολιο κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...