Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεια σας!!


rinio73

Recommended Posts

Ειμαι πολύ χαρούμενη που βρίσκομαι στην παρέα σας και ελπίζω να μπορώ να βοηθήσω και να βοηθηθώ! Ο Μπόμπιρας μας είναι 16 μηνών μετά από μια μεγάλη περιπέτεια για να γεννηθεί και να κρατηθεί στη ζωή!

Ειμαι μητέρα ενός πολύ πρόωρου μωρού, παιδιού σήμερα, και ευχομαι σε όλες τις μανούλες που γεννάνε πρόωρα να είναι δυνατές και ακόμα πιο δυνατές για τα παιδιά τους..

Σήμερα ο Γιωργάκης είναι καλά και δεν καταλαβαίνει κανένας ότι γεννήθηκε 1 κιλό. Ούτε η παιδίατρος που μας είδε για πρώτη φορά πριν από ένα μήνα κατάλαβε τίποτα.

:)

Να μήν σας κουράζω όμως πρώτη μέρα που σας βρήκα!!

Σας φιλώ όλες! να έχετε ένα όμορφο βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ !!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΘΑΡΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Kalos hrthes sthn panemorfh pareoula mas!!

Na sas zhsei o Giwrgakis sas!! Na einai panta geros!!

1 Kilo mono?? Se poia evdomada gennhses?

Kai elega egw thn dikia mou mikroula pou gennithike

2190! Eyxomai na ta leme syxna pou tha ta leme giati

tha kolliseis me emas! Tha deis!! :laugh:

Eimai h Elena,28 xronwn kai exw mia koroula thn

Eirini 9 mhnwn shmera! Menoume Germania!! Filakia! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Έλενα

Πολύ χαίρομαι που σας βρήκα!΄

Να σου ζήσει η μικρή Ειρηνούλα, έχουμε και το ίδιο όνομα.

Γέννησα στην 28 εβδομάδα και το μωρό μου έμεινε 2,5 μήνες στην εντατική νεογνών. Μέχρι να το ζήσω αυτό δεν είχα ιδέα για όλα αυτά που ακολούθησαν. Τέλος καλό όμως όλα καλά!!

Εύχομαι να περνάτε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια συγνώμη αν καθυστερώ να δημοσιεύσω κάποια απάντηση. Τώρα μαθαίνω πως να χειρίζομαι τη σελίδα. Μόλις τώρα ανακάλυψα τη γρήγορη απάντηση.

Vasoula, σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι καλή λευτεριά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σου και καλωσόρισες στην παρέα μας!

Να χαίρεσαι τον μικρό σου Γιωργάκη και εύχομαι να είναι πάντα τόσο δυνατός.

Γέννησα και εγώ πρόωρα τα διδυμάκια μου,και ζύγιζαν λιγότερο απο 1 κιλό.Μείναμε και εμείς περίπου τόσο στην θερμοκοιτίδα και τελικά τώρα έχω δυο κουκλάρες 8,5 μηνών που τα κατάφεραν περίφημα και μας γεμίζουν χαμόγελα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Αννα! Να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου και πιστεύω μετά από μια τέτοια δοκιμασία η χαρά που σου δίνουν είναι πολύ μεγάλη!

Ευχομαι πάντα υγεία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ:P ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ.ΕΙΜΑΙ 29ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!:silly: ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας! Θα κολλήσεις.. εδώ!! Έτσι έγινε και με μένα πριν από κάποιο καιρό που έγινα μέλος!! Να σου ζήσει το παιδάκι σου... και χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!! Εγώ είμαι η Έλενα κατά mammyland dallia.. 27 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι να γεννηθεί από στιγμή σε στιγμή!! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσ ηρθες κοπελα μου και να σου ζησει ο γιωργαρασ παντα υγιεισ και να σασ χαριζει πολλα χαμογελα.....

ειμαι η ευη 28 χρονων και η μπουμπου κωνσταντια ειναι 14 μηνων :cheer:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες και απο μενα.... τελικα οταν γινομαστε μανουλες εχουμε μια εσωτερικη δυναμη που δεν ειχαμε ιδεα οτι υπηρχε.... να σου ζησει το ζουζουνακι σου, παντα να ναι γερο και δυνατο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...