Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ-Β ΧΟΡΙΑΚΗ


Recommended Posts

ΚΟΙΤΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΕΙ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Η ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ;;ΤΣΠ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εχει διαπιστωθεί η εγκυμοσύνη.απλά δεν πηγαίνει καλά.ούτε κι εγω ξέρω να σου πω λεπτομέρειες.περιμένω κι εγώ απο τα κορίτσια να μου πούν αν είχαν ανάλογη εμπειρία τοσο χαμηλης χοριακής.τέλος πάντων εγω το εχω ξεγράψει και μάλλον με την αυριανή μέτρηση θα ξεκαθαρίσει και η κατάσταση.γιατι αν αύριο δεν έχει πάει τουλάχιστον 200 θα πρέπει να διακόψουμε αυτή την εγκυμοσύνη.δεν ξέρω κορίτσια είμαι στεναχωρημένη και δεν ελπίζω σε τίποτα αυτή τη στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ σε αυχαριστώ απο ψυχής.πραγματικά το ένοιωσα ότι ευχήθηκες απο καρδιάς.σ'ευχαριστώ και εσένα και όλα τα κορίτσια.είσαστε απίθανη συντροφιά.

Σημερα δεν περιμένουμε αποτελέσματα απο καμμιά?αντε να ακούσουμε θετικά να πάρουμε πάνω μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κ πάλι κορίτσια , πραγματικά έχω ηρεμήσει αρκετά..

χαμογέλασε κ μένα το χειλάκι μου...

μαρινα θα συμφωνησω ότι όντως το site αυτό είναι μεγάλη συντροφία,

να σας πω ότι με το σύζυγό μου δεν έχουμε πει τίποτα σε κανέναν μέχρι να σιγουρευτούμε κ μου κάνει καλό να συζητάω με κάποιον, ειδικά όταν ξέρω ότι με καταλαβαίνει

κ ειλικρινά καταλαβαίνουμε η μια την άλλη , όπως εγώ εσένα marina κ εσύ εμένα.Εύχομαι κ εγώ ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά, ζήτα το με πίστη κα να δεις που θα γίνει κάτι καλό κα για σένα

περιμένουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοννα σου έυχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κι όλα να πάνε καλά...Κ σε σένα Μαρίνα μου εύχομαι ότι καλύτερο και η χοριακή σου να φτάσει πολύ ψηλά..

Ότι καλύτερο κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια,γεια σας.το αποτέλεσμα της χοριακής είναι 120.απο 90 πήγε 120.δεν είναι καλή η εξελιξη αλλά δεν μας αφήνει να κάνουμε τίποτα.συνεχίζω τα φαρμακα και ξανακανω την τετάρτη.αφήστε τα εχω γίνει ράκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ;ΤΙ ΥΠΟΘΕΤΕΙ;ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΕΣΥ ΤΟ ΥΠΟΘΕΤΕΙΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκαθαρα δεν λεει τίποτα.αλλά δεν είναι ευχαριστημένος.ειναι επιφυλακτικος.και εγω απο ερευνα που εχω κάνει στο διαδυκτιο βλεπω οτι συνηθως αυτες οι καταστάσεις δεν εξελίσσονται.τέλος πάντων και μόνο που έφτασε μέχρι εδω το θεωρώ επιτυχία.γιατί στις προηγούμενες μάλλον δεν γινόταν καθόλου εμφύτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να δεις που θα ανεβει...συνεχισε εσυ να προσεχεις,να παιρνεις τα φαρμακα και ολα θα πανε καλα..ευχομαι να ληξει ευτυχισμενα η αγωνια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα μου πιστευω να πανε ολα καλα!κι εφοσον ο γιατρος δεν αποκλειει τιποτα κατι παραπανω απο μας θα ξερει..αλκοστ μου εσυ τι κανεις σε τι φαση βρισκεσαι;διαβαζω τις δημοσιευσεις σου κατα καιρους.ευχομαι απο την καρδια μου γρηγορα ολες να αποκτησουμε μωρακι στην κοιλιτσα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Η 8Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 167 ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΝΗ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι 167 δεν θεωρειται καλη χωριακη;δεν εχω καταλαβει βρε κοριτσια!αλλες κοπελες ξεκινησαν με πολυ χαμηλοτερη. ο γιατρος σου τι λεει;;εγω πιστευω πως ολα θα πανε τελεια!!!αλλωστε αυτο το 167 δηλωνει οτι εισαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marina μολις τωρα είδα τα νεα σου, καταλαβαίνω ότι έχεις αγωνία μέχρι την Τετάρτη, εύχομαι το αποτέλεσμα να είναι καλό κ να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη

έχεις πάει στο γιατρό να σε δει?

ή μόνο την χοριακή κάνεις?

Φανή εύχομαι να πανε όλα καλά

κ εσύ Κέλυ να είσαι εγκυούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλησπέρα.σήμερα έκανα υπέρηχο και δενέίδαμε τίποτα.η προσπάθεια για άγνωστο λόγο χάλασε στην έκτη εβδομάδα κύησης.θα ξαναπροσπαθήσω το σεπτέμβριο.μέχρι τότε θα μαζεύω θετική ενέργεια απο τις δικές σας επιτυχίες.φανουλα σου εύχομαι απο την καρδια μου καλή επιτυχία.ΚΟΝΝΑ τι κάνεις?

κορίτσια κουράγιο τελικά όλα θα πάνε καλα σε όλες μας.μια μια θα αλλάζουμε κλαμπ. τα καλύτερα δεν τα έχουμε ζήσει ακόμα.σας αγαπώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΠΩΣ ΜΕ ΛΥΠΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΛΙΞΗ.ΕΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ..ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΗΞΕΡΕΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ?ΓΙΝΕΤΑΙ?ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ.ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΛΕΩ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ.ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ ΜΑΣ, ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2009 ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟΝ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΓΑΝΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΡΧΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΘΑΡΑΠΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΩ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑ ΤΟΣΩ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ ΜΟΙΡΑΖΟΜΟΥΝΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ(ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΧΤΗΚΑΤΕ)ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΙΑ ΘΑΡΑΠΕΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΩΣΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΝΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑ ΟΤΙ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ.

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...