Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΠΤΙΣΗ NΟΕΜΒΡΙΟ?????


falassarna

Recommended Posts

ΟΜΟΡΦΗ ΧΑΝΙΩΤΙΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ ΠΟΥ ΕΚΘΕΤΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟΙ, ΩΣΤΟΣΟ ΑΚΟΜΗ ΛΟΓΙΚΟΤΕΡΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΕΣ.;)

ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙ :)

ΒΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΑΠΡΙΛΗΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ :cheer: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΗ ή ΑΝ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ (ΜΑΚΑΡΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ).

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ, ΚΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!B)B)B)

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΜΑΗ ΤΟΥ 2010 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ :blink: Ε ΚΑΙ;;;ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ. Ο ΠΑΠΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ :laugh: :laugh: :laugh: !!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μωρομανα μην αγχωνεσαι!δεν θα σας κρυωσει,εχουν κλιματισμο στην εκκλησια?θα το τσεκαρεις αυτο εννοειται,αν εχουν κ αν λειτουργει βεβαιως βεβαιως,εμας 11 Ιουλη (προσφατα δλδ) δεν ειχαν ανοιξει κλιματιστικο και κορωσαμε/λιβακωθηκαμε οπως ειπαν και τα κοριτσια πιο πανω:laugh: :laugh: και οσο για τις τρομαρες κ τα κλαμματα του μωρου...μαλλον απο τον παπα εξαρταται.Εμας του εβαλε τη χερουκλα στο προσωπο για να του κλεισει τη μυτη και το βυθισε το παιδι με αποτελεσμα εκει που πριν δευτερολεπτα γελαγε και εκανε χαρες που του βαζαν λαδια και εβλεπε οτι θα μπει στο νερο να γινει της κακομοιρας.Κλαμα,εμμετος και γενικως ειχε μεγαλο σουξε το βαφτησι:(:P

αλλα Νοεμβρη ποσο κρυο να εχει?εξαρταται και σε ποια περιοχη της Ελλαδας εισαι.Αλλα και παλι αν εχει ζεστη η εκκλησια και ειναι νορμαλ ο παπας μια χαρα θα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Εμεις θα κανοθμε βαφτηση στον λαιμαργουλη μας 25 /οκτωβρίου. Θα είναι 5 μηνων τότε . Χαλαρα θα την εκανα τψρα τον αυγουστο αλλα δεν μπορει η νονα μας. Το κρυο δε με απασχολει, εμεις παντρευτικαμε Μαρτιο και ειχα σκασει μεσα στο νυφικό, και η νονα μας παντευτηκε Ιούλιο και ειχε ψωφοκρυο- εβρεχε καταρακτοδός - παει το νυφικό της. Το μονο που με απασχολεί ειναι πώς θα βουλώσω τα αυτιά το μικρού- κανουμε μπάνιο με βαμβακια στα αυτιά λογω συνεχωμενων κρισεων ωτιτιδας. Αραγε υπαρχου ωτοασπιδες για τοσο μικρα μωρα;;;;;;;;;;;;;;;;

κατι υπαρχει στο φαρμακειο για αυτες τις περιπτωσεις.Για ρωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου ενα εχω να σου πω.... εγω βαφτιζω τη μικρη 4 μηνων, την κυριακη και ριχνει τετοια βροχη στη θεσσαλονικη που μας βλεπω με γαλοτσες και μπουφαν!!!!! οποτε μην ανησυχεις αδικα, μπορει εκεινη την μερα να σκαει ο τζιτζικας ... οπως και να χει το μωρο ειναι το μοναδικο που δεν θα ταλαιπωρηθει στην αγκαλια σου ;)

οπως βλεπεις ο καιρος ειναι ο μεγαλος ασταθμητος παραγοντας.... εσυ κοιτα να τα φτιαξεις ολα οπως τα θες και τον καιρο αστον στον θεο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...